ArtykułyRobbo.Solucja

„Robbo. Solucja”, czyli opis przejścia gry „Robbo”. Aczkolwiek już po pierwszej linijce tekstu widzimy, że coś jest nie tak. Dowcip autora? Perfidne oszustwo? Nie oceniaj książki po okładce…

tbxx 14 maja 2018 3 komentarze 104 odsłon

NewsyŚwinka skarbonka dziękuje!

Zaledwie tydzień temu rozpoczęliśmy coroczną zbiórkę na opłaty związane z utrzymaniem RetroAge. Mimo iż zakończenie zbiórki planowaliśmy na koniec miesiąca, nie będziemy trzymali Was w niepewności, ogłaszając wysokość zebranej kwoty już dziś.

tbxx 07 maja 2018 1 komentarz 68 odsłon

ArtykułyRetronics - kolekcjonerskie reedycje gier na Atari. Podejście drugie.

W ciągle powiększającej się ofercie wydawnictwa Retronics obok zrecenzowanych już na RetroAge reedycjach klasycznych polskich gier na 8bitowe komputery Atari znajdziemy także gry na Commodore 64, reedycje książek wydawnictwa SOETO, trafopowielacze do starych monitorów oraz pokrywy anty-kurzowe do starych komputerów. W poniższym teście przyglądniemy się drugiemu podejściu do reedycji gier na Atari w wersji kolekcjonerskiej na dyskietkach 5'25".

tbxx 06 maja 2018 1 komentarz 84 odsłon

RecenzjeCastlevania

Tekst recenzji został usunięty na żądanie Autora.

03 maja 2018 16 komentarzy 249 odsłon

NewsyRaport z pola boju - kwiecień 2018

W ubiegłym miesiącu imprezowaliśmy urodzinowo. Na szczęście udało się przeprowadzić drobne prace przeprowadzkowo-encyklopedyczne.

tbxx, kolo 02 maja 2018 brak komentarzy 13 odsłon

RecenzjeWiedźmin 3: Krew i Wino

Poniżej krótka recenzja drugiego DLC do Wiedźmina III: Dziki Gon o nazwie Krew i Wino w wersji na PlayStation 4.

kolo 01 maja 2018 brak komentarzy 25 odsłon

NewsyŚwinka skarbonka

Po raz kolejny ogłaszam coroczną zbiórkę na utrzymanie serwisu RetroAge.

tbxx 30 kwietnia 2018 5 komentarzy 114 odsłon

RecenzjeWiedźmin 3: Serca z Kamienia [DLC]

Zapraszam na krótką recenzję pierwszego DLC do Wiedźmina III: Dziki Gon o nazwie Serca z Kamienia w wersji na PlayStation 4, przed dalszą lekturą zachęcam do zapoznania się lub odświeżenia sobie recenzji podstawki.

kolo 29 kwietnia 2018 1 komentarz 26 odsłon

ArtykułyinteGRAcja3

Trzecia edycja inteGRAcji już za nami. W rozwinięciu mała relacja foto-video.

tbxx 23 kwietnia 2018 brak komentarzy 35 odsłon

RecenzjeNARC

   Lata 80 – te były szczytem współczesnej histerii związanej z narkotykami. Nancy Reagan uruchomiła kampanię „Just Say No”, został też stworzony program D.A.R.E., a niektóre automaty w salonach gier powitały zapalonych graczy ostrzeżeniem przed nielegalnymi środkami odurzającymi. Kiedy większość firm ignorowała problem narkotykowy, inne posunęły się w tej kwestii trochę za daleko. Midway, lubujące się w szokowaniu, stworzyło kontrowersyjny twór o nazwie NARC.

Jedah 22 kwietnia 2018 1 komentarz 84 odsłon
Ładowanie