Recenzje[Virtual Console] Metroid Fusion

„Metroid” to wspaniały przykład z czasów NES’a, gdzie potrzeba wypełnienia luki w gatunku gier akcji, bardzo szybko przeistoczyła się w jedną z najważniejszych marek Nintendo. Niestety za każdym razem fani zmuszeni byli do anielskiej cierpliwości, aby posmakować kolejnych przygód Samus Aran. Nie inaczej było z Metroid Fusion, który zadebiutował 8 lat po ostatniej odsłonie (Super Metroid). Czy warto było tak długo czekać? Zapraszam do świata Metroid Fusion.

Chrno 25 lipca 2016 1 komentarz 54 odsłon

NewsyNintendo Classic Mini: Nintendo Entertainment System – Zapowiedź nowej konsoli Nintendo

11 listopada 2016r. odbędzie się premiera najnowszej konsoli ze stajni Nintendo. Oczywiście nie ma mowy o przyspieszonej premierze NX’a – dysponujące refleksem szachisty Nintendo, na fali rosnącej popularności „retro-gamingu” postanowiło wypuścić na rynek „reedycję” klasyka nad klasykami – czyli poczciwego NES’a.

tbxx 17 lipca 2016 5 komentarzy 77 odsłon

NewsyReedycje gier na Atari 8bit cd(n).

Z powodu niezadowalającej jakości wydruku opakowań, na pierwszą serię reedycji gier na 8 bitowe komputery Atari jeszcze trochę poczekamy…

tbxx 17 lipca 2016 3 komentarzy 57 odsłon

KonsoleMicrosoft Xbox

Początek nowego milenium zaprezentował nam lidera na rynku konsol stacjonarnych, jakim stało się Sony ze swoim flagowym produktem – PlayStation 2. Jednak sielanka nie trwała zbyt długo gdyż szósta generacja przyniosła nowego rywala w postaci Microsoftu. Czy kompletny nowicjusz niemający nic wspólnego z konsolami, mógł cokolwiek zawojować na tym rynku?

Chrno 17 lipca 2016 10 komentarzy 166 odsłon

RecenzjeMario Kart 8

Każda szanująca się platforma Nintendo prędzej czy później musi otrzymać nową odsłonę z serii Mario Kart. Nie inaczej jest tym razem i użytkownicy Wii U mogą mieć powody do radości z posiadania tak zacnej gry w swojej bibliotece. Zapraszam do recenzji Mario Kart 8.

Chrno 09 lipca 2016 1 komentarz 103 odsłon

RecenzjeWonder Project J2

„Pinokio” Carlo Collodiego, kto nie zna tej powieści gdzie mały drewniany chłopiec metodą prób i błędów, staje się bardziej ludzki? Jedną z licznych interpretacji tego dzieła jest japoński Wonder Project J2 na Nintendo64.

StormS 03 lipca 2016 brak komentarzy 45 odsłon

NewsyŚwinka (skarbonka) dziękuje!

Dzięki waszej ofiarności, udało się uratować głodującą Świnkę. Świnka dziękuje, oraz pozdrawia życząc miłej zabawy na RetroAge przez kolejny rok.

Redakcja 28 czerwca 2016 3 komentarzy 68 odsłon

RecenzjeRyū ga Gotoku Zero

Ryū ga Gotoku Zero, bardziej znana na zachodzie jako Yakuza 0 to fabularnie prequel serii. Nie czekając dłużej na niezakrzaczone wydanie, sprawdziłem jej japońską wersję na Playstation 4. Oto moje przemyślenia na temat gry.

StormS 26 czerwca 2016 2 komentarzy 49 odsłon

RecenzjeHyper Olympic

Ilekroć oglądam igrzyska olimpijskie, jestem pod wrażeniem zawodników biorących w nich udział. Ileż to godzin treningów i ciężkiej pracy musieli włożyć, by zaprezentować się w tak prestiżowej imprezie. Ile nadludzkiego wysiłku kosztują sportowców każde pojedyncze zawody. W przeciwieństwie do nich, ludzie grający w gry wideo traktujące o igrzyskach olimpijskich nie męczą się wcale. Prawda? No właśnie nie do końca. Jest gra, która da potężny wycisk naszym palcom i zmusi niejednego gracza do zakupu nowego kontrolera. Tytuł, jaki przyprawi was o bolesne odciski. Poznajcie Hyper Olympic na Famicoma.

Jedah 18 czerwca 2016 brak komentarzy 68 odsłon

RecenzjeDigital Dance Mix Vol.1 Namie Amuro

Namie Amuro to japońska królowa popu, która w swojej ojczyźnie osiągnęła wielki sukces i sprzedała płyty w milionowym nakładzie. Tylko dlaczego ta niezwykła wokalistka znajduje się w bibliotece gier na konsolę Sega Saturn? Zapraszam, na krótkie omówienie w rozwinięciu artykułu.

StormS 11 czerwca 2016 brak komentarzy 63 odsłon
Ładowanie