RecenzjePrince of Persia Warrior Within

Jeśli jakaś gra, film lub książka doczekała się kontynuacji, jednej lub kilka, to zazwyczaj mówi się, że pierwsza część jest najlepsza, pozostałe w najlepszym przypadku są dobre/średnie/słabe (niepotrzebne skreślić). Jednakże od każdej reguły istnieją wyjątki, znane chociażby w pop-kulturze, np. Terminator 2, Obcy - Decydujące Starcie. Jeśli idzie o gry to także znajdzie się kilka przykładów, np. Alien vs Predator 2, Mortal Kombat II i tak można by jeszcze wymieniać.

Michał „Misza” Ogniewski 25 lutego 2017 2 komentarze 59 odsłon

RecenzjeDonkey Kong Country Tropical Freeze

Wielki małpiszon powrócił na rynek gier w wielkim stylu dzięki DKC Returns. Czas na encore w postaci Donkey Kong Country Tropical Freeze.

Chrno 18 lutego 2017 5 komentarzy 72 odsłon

RecenzjeRayman

Chodzi Rayman koło drogi, nie ma ręki ani nogi, biega, fruwa, podskakuje, na jaguarze poluje.

tbxx 12 lutego 2017 4 komentarze 98 odsłon

NewsyinteGRAcja^2

Redacja RetroAge oraz Dyrekcja Szkoły Podstawowej Integracyjnej nr. 11 w Tarnowie zapraszają na drugi festiwal starych gier video "inteGRAcja^2".

Redakcja 05 lutego 2017 3 komentarze 41 odsłon

RecenzjeNatsuiro High School Seishun Hakusho

W życiu każdego recenzenta, nawet na takim portalu jak RetroAge, przychodzi taka chwila, że musi stanąć na wysokości zadania i zrecenzować tytuł, który na pierwszy rzut oka mógłby określić słowami „dziwny”, „obleśny” lub „Japonia to stan umysłu”. Tylko, że takie spojrzenie było by zbyt banalne i koniecznie należy stanąć nieco z dystansu oraz chociaż przez chwilę próbować zrozumieć prezentowaną sztukę. Skąd ten wywód? Przedstawiam recenzje japońskiej gry o lekkim zabarwieniu erotycznym Natsuiro High School Seishun Hakusho na PlayStation 4.

StormS 04 lutego 2017 2 komentarze 62 odsłon

NewsyRaport z pola boju - styczeń 2017

Podsumowanie styczniowych prac na RetroAge.

Redakcja 03 lutego 2017 brak komentarzy 23 odsłon

NewsyWielka Ankieta Retronics & Retroage

Wszystkich zainteresowanych kolekcjonerskimi reedycjami starych Polskich gier na 8bitowe komputery Atari, zapraszamy do wzięcia udziału w wielkiej ankiecie przygotowanej przez wydawnictwo Retronics oraz redakcję RetroAge.

Retronics & Retroage 01 lutego 2017 4 komentarze 425 odsłon

NewsyRetro Szczecinek Games 2017

18 lutego Szczecineckie kino "Wolność" przeniesie się w czasie do końcówki ubiegłego wieku. Wszystko za sprawą II edycji "Szczecinek Retro Games". Wydarzenia przygotowanego dla wielbicieli retro konsol, komputerów i przede wszystkim gier.

Retro Szczecinek Games 31 stycznia 2017 brak komentarzy 40 odsłon

NewsyRetronics Atari Classic Edition

Ekologiczne, ekonomiczne i co najważniejsze - wydane "tak jak dawniej". Zapowiadane od jakiegoś czasu "ECO" reedycje klasycznych polskich gier na Atari pojawiły się w sprzedaży pod nazwą "Classic Collection".

tbxx 29 stycznia 2017 brak komentarzy 52 odsłon

KonsolePlayStation 2

Po niekwestionowanym zwycięstwie pierwszego PlayStation, wielu mogłoby przypuszczać, że firma zacznie odcinać kupony i jechać na renomie popularnej marki. Ku zaskoczeniu wszystkich ojciec Szaraka, Ken Kutaragi chciał udowodnić, że sukces pierwszej konsoli to nie był przypadek, a król na rynku konsol stacjonarnych może być tylko jeden – PlayStation 2.

Chrno 28 stycznia 2017 4 komentarze 139 odsłon
Ładowanie