RecenzjeReady 2 Rumble Boxing

Gry sportowe o tematyce bokserskiej są dość rzadkim wydarzeniem w konsolowym światku, dlatego pragnę przedstawić wam grę Ready 2 Rumble Boxing , która to swego czasu święciła triumfy na konsoli Dreamcast . Konwersja na Nintendo 64 jest z przyczyn oczywistych dość mocno okrojoną wersją tej słynnej gry, ale i tak mimo to jest jednym z najlepszych mordobić na tą konsolę.

Axi0maT 06 lutego 2007 brak komentarzy 1777 odsłon

RecenzjeNemesis

Nemesis to dosyć dobry shooter kosmiczny, w którym zasiadamy za sterami statku kosmicznego widzianego z boku. Fabuła gry nie jest za bardzo jasna i dopiero na końcu gry dowiadujemy się, czemu faktycznie musieliśmy walczyć. Do przejścia jest 5 plansz różniących się od siebie wyglądem i muzyką. Na końcu każdej planszy czeka nas walka ze statkiem szefem.

Gimiak 05 lutego 2007 brak komentarzy 1562 odsłon

RecenzjeDouble Dragon 2

Po zlikwidowaniu grupy "Black Warriors" z ulic Nowego Jorku, nasi bohaterowie Billy i Jimmy mogli wreszcie powrócić do trenowania. Dołączyli do grupy trenującej sztuki walk zwaną "Scorpions". Szefem grupy był Gordon. W krótkim czasie Billy i Jimmy z uczniów przekształcili się w nauczycieli ćwicząc nowych adeptów sztuk walki. Anderson, który także należał do grupy "Scorpions" nie darzył naszych bohaterów sympatią i chciał się ich pozbyć zrzucając winę zabójstwa Wright'a na Billiego.

Gimiak 31 stycznia 2007 brak komentarzy 1913 odsłon

RecenzjeRidge Racer 64

Ponieważ ostatnio napisałem recenzję niesamowitego World Driver Champioship (WDC) , to nie sposób pominąć równie rewelacyjnego Ridge Racer 64 – oto więc drugi z pretendentów do korony!

Axi0maT 30 stycznia 2007 brak komentarzy 1388 odsłon

RecenzjeKnife Edge

Kemco to firma znana głównie z produkcji kiepskich gier (na Nintendo 64 stworzyli takie słynne crapy jak: Batman of the Future, Charlie Blasts: Territory, Shadowgate 64 i jedynie seria Top Gear prezentuje jako taki poziom). Jak można się domyślać i tym razem firma się nie popisała i powiększyła swój dorobek o kolejny niewypał dorzucając Knife Edge.

Axi0maT 30 stycznia 2007 brak komentarzy 1485 odsłon

RecenzjeMario Party 2

Oto przed wami druga część znakomitej gry Mario Party zapewniającej rozrywkę całym rodzinom na długie zimowe wieczory. Ponieważ zasady gry nie uległy jakimś drastycznym zmianom w stosunku do części poprzedniej dlatego w opisie skupię się głównie na różnicach pomiędzy tymi grami.

Axi0maT 21 stycznia 2007 brak komentarzy 1757 odsłon

RecenzjeMario Party 3

Przedstawiam wam trzecią i ostatnią część trylogii Mario Party która ukazała się na konsolę Nintendo 64. Zasady są identyczne jak w dwóch poprzednich częściach, więc tych którzy nie wiedzą o co chodzi zapraszam do recenzji Mario Party , a w poniższym opisie skupię się głównie na różnicach pomiędzy grami.

Axi0maT 15 stycznia 2007 brak komentarzy 2168 odsłon

ArtykułyJak rozpoznawać gry - część 1 (GBA)

Czy wiesz jak rozpoznać piracki kartridż od oryginału? Artykuł zawiera informacje o podziałach regionalnych gier, a także dokładne porównanie kartridży oryginalnych i pirackich.

Gimiak 14 stycznia 2007 brak komentarzy 19140 odsłon

RecenzjeSuper Mario Land 2: 6 Golden Coins

W 3 lata po wydaniu świetnej platformówki jaką jest Super Mario Land Nintendo pokazało światu drugą odsłonę Mario na konsoli Game Boy. Zamek, w którym do tej pory przebywał Mario został przejęty przez złego Wario. Aby go odzyskać należy zdobyć 6 złotych monet, które ukryte są w 6 różnych miejscach wyspy. Po ich zdobyciu należy udać się do zamku w celu wypędzenia podłego Wario.

Gimiak 10 stycznia 2007 brak komentarzy 2381 odsłon

RecenzjeSuper Mario Land

Super Mario Land to jedna z pierwszych platformówek, która dostępna była na konsolę Game Boy. W grze wcielamy się w rolę tytułowego bohatera czyli Mario, a naszym zadaniem jest uratowanie porwanej księżniczki Daisy.

Gimiak 07 stycznia 2007 brak komentarzy 2256 odsłon
Ładowanie