RecenzjeDexter's Laboratory: Robot Rampage

Mandark czyli odwieczny rywal Dextera, pragnąc zniszczyć naszemu bohaterowi jego laboratorium w perfidny sposób przeprogramował wszystkie roboty Dextera przeciwko niemu. Ich celem jest zniszczenie laboratorium i unicestwienie samego Dextera. Nierozważny Mandark porozrzucał kody programujące roboty po całym laboratorium. Jeżeli uda nam się je odnaleźć, odzyskamy kontrolę nad robotami i ocalimy laboratorium.

Gimiak 17 grudnia 2006 brak komentarzy 1780 odsłon

RecenzjeHappy Feet

Happy Feet gra na Nintendo DS i na tym właściwie mógłbym zakończyć pisanie recenzji... no, ale pomału i od początku. Jest to gra, jak nie trudno się domyśleć na podstawie filmu animowanego o tym samym tytule, który w polskich kinach premierę miał 1 grudnia 2006 r. Przyznam szczerze, że włączając tę grę nie spodziewałem się fajerwerków, ale liczyłem przynajmniej na dobrą zabawę. Fabuła gry jest oparta na podstawie wydarzeń mających miejsce w kreskówce, co doskonale obrazują nam wstawki filmowe między rozgrywkami. Są to wycięte sceny z filmu zawierające krótkie dialogi, które układają się w jedną całość.

SoberPL 15 grudnia 2006 brak komentarzy 1070 odsłon

RecenzjeNeed For Speed Carbon - Own The City

Włączając tę grę pomyślałem sobie 'łee kolejny tasiemiec od EA i dawałem jej co najwyżej 15 minut zanim 'odłożę ją na półkę'. Na wstępie nim jednak przejdę do opisywania samej rozgrywki to chciałem zaznaczyć, że moja przygoda z serią NFS zakończyła się na serii Porsche [PC] i od tej pory żaden Underground, czy innyHot Pursuit nie był wstanie przekonać mnie do siebie. Związku z tym wydaje mi się, że moja opinia będzie obiektywna.

SoberPL 04 grudnia 2006 brak komentarzy 2598 odsłon

KonsolePSOne

PSone (często nazywana jest jeszcze jako PSOne, PS one lub PS1) wydana została 7 lipca 2000 roku. Jest to mniejsza wersja konsoli do gier Sony PlayStation (PSX).

Gimiak 28 listopada 2006 3 komentarze 2969 odsłon

RecenzjeMario Kart DS

Mario Kart DS. Wstępu jako takiego nie będzie, bo Anię dopadła grypa. Tak na poważnie to punktualnie o 19 zadzwoni Kokos i powie "gdzie mój DS?!" Czas goni..

Barman 18 listopada 2006 brak komentarzy 1888 odsłon

RecenzjeWorld Driver Championship

Dziś pragnę wam przedstawić pretendenta do pozycji numer 1 w kategorii wyścigów samochodowych na Nintendo 64. Przed wami niekoronowany World Driver Championship .

Axi0maT 16 listopada 2006 brak komentarzy 1447 odsłon

RecenzjeChopper Attack

Pragnę przedstawić wam grę która niekoniecznie budzi zachwyt i uznanie wśród graczy. Wielu zapewne zastanawia się po co więc opisywać taką grę? Otóż z jednego prostego powodu – aby przestrzec potencjalnych kupujących przed wydaniem pieniędzy na coś co niekoniecznie da im tyle radości ile by się spodziewali.

Axi0maT 16 listopada 2006 brak komentarzy 1604 odsłon

Recenzje1080 Snowboarding

W poniższym artykule chcę wam przedstawić jedną z najciekawszych gier, jakie ukazały się na Nintendo 64. Jak sam tytuł wskazuje, gra nawiązuje do tematyki zjeżdżania z zaśnieżonej górki na kawałku deski. Wydawałoby się banalne, ale uwierzcie mi, że ci, którzy raz tego zasmakowali czekają co roku na pierwsze płatki z nieba, by móc wybrać się na zaśnieżony stok i bawić się na całego. Nie inaczej jest z osobami, które zagrają w 1080 Snowboarding: kto raz zagra, wciąż będzie chciał jeszcze i jeszcze, bo ta gra jest po prostu niesamowita!

Axi0maT 16 listopada 2006 brak komentarzy 2221 odsłon

AkcesoriaTV Tuner (MK-2101-18)

Przystawka ta umieszczana w wejściu na kartridż umożliwia oglądanie TV na konsoli Game Gear.

Gimiak 21 września 2006 brak komentarzy 1656 odsłon

KonsoleSega Game Gear

Sega Game Gear to odpowiedź na bardzo dobrze sprzedającą się konsolę Nintendo Game Boy. W okresie swojej światłości Game Gear była 3 konsolą, która posiadała kolorowy wyświetlacz. Na rynek wypuszczona została 6 października 1990 roku w Japonii, a do Europy i USA trafiła w 1991 roku.

Gimiak 15 września 2006 2 komentarze 2977 odsłon
Ładowanie