NewsyRaport z pola boju - luty

Kolejny miesiąc i kolejny raport z pola boju. Tym razem obok informacji o przeniesionych artykułach oraz dodanych pozycjach w encyklopedii, wyjątkowo znajdziecie również informację o nowym ciekawym tekście opublikowanym na naszym serwisie...

Redakcja 09 marca 2017 5 komentarzy 67 odsłon

RecenzjeUltimate Mortal Kombat 3

Po dwóch smoczych turniejach, w których gracze mogli wziąć udział aby ocalić ziemię przed cesarzem zaświatów, w końcu następuje zmiana formuły. Widać Shao Kahn’owi gul skoczył od tego, że jeden z ostatnich światów wciąż stawia mu opór. Postanawia, więc ze swoim koniowatym kumplem Motarko dokonać inwazji na Ziemię i przejąć panowanie nad nią wbrew ogólnie przyjętym zasadom. Ostatni obrońcy stają do walki z armią cesarza, tyle że tym razem z żałosnym roosterem postaci, który nijak się ma do poprzednich odsłon Mortal Kombat. Nowy efektowny system walki nie jest w stanie osłodzić graczom bugów oraz braku ulubionych zawodników. Firma Midway szybko wypuszcza więc poprawioną wersje gry pod nazwą Ultimate Mortal Kombat 3, aby wszyscy jak najszybciej zapomnieli o poprzedniej wpadce producenta. Król bijatyk znów jest tylko jeden.

Axi0maT 05 marca 2017 2 komentarze 91 odsłon

RecenzjePrince of Persia Warrior Within

Jeśli jakaś gra, film lub książka doczekała się kontynuacji, jednej lub kilka, to zazwyczaj mówi się, że pierwsza część jest najlepsza, pozostałe w najlepszym przypadku są dobre/średnie/słabe (niepotrzebne skreślić). Jednakże od każdej reguły istnieją wyjątki, znane chociażby w pop-kulturze, np. Terminator 2, Obcy - Decydujące Starcie. Jeśli idzie o gry to także znajdzie się kilka przykładów, np. Alien vs Predator 2, Mortal Kombat II i tak można by jeszcze wymieniać.

Michał „Misza” Ogniewski 25 lutego 2017 2 komentarze 88 odsłon

RecenzjeDonkey Kong Country Tropical Freeze

Wielki małpiszon powrócił na rynek gier w wielkim stylu dzięki DKC Returns. Czas na encore w postaci Donkey Kong Country Tropical Freeze.

Chrno 18 lutego 2017 5 komentarzy 106 odsłon

RecenzjeRayman

Chodzi Rayman koło drogi, nie ma ręki ani nogi, biega, fruwa, podskakuje, na jaguarze poluje.

tbxx 12 lutego 2017 4 komentarze 119 odsłon

NewsyinteGRAcja^2

Redacja RetroAge oraz Dyrekcja Szkoły Podstawowej Integracyjnej nr. 11 w Tarnowie zapraszają na drugi festiwal starych gier video "inteGRAcja^2".

Redakcja 05 lutego 2017 3 komentarze 56 odsłon

RecenzjeNatsuiro High School Seishun Hakusho

W życiu każdego recenzenta, nawet na takim portalu jak RetroAge, przychodzi taka chwila, że musi stanąć na wysokości zadania i zrecenzować tytuł, który na pierwszy rzut oka mógłby określić słowami „dziwny”, „obleśny” lub „Japonia to stan umysłu”. Tylko, że takie spojrzenie było by zbyt banalne i koniecznie należy stanąć nieco z dystansu oraz chociaż przez chwilę próbować zrozumieć prezentowaną sztukę. Skąd ten wywód? Przedstawiam recenzje japońskiej gry o lekkim zabarwieniu erotycznym Natsuiro High School Seishun Hakusho na PlayStation 4.

StormS 04 lutego 2017 2 komentarze 80 odsłon

NewsyRaport z pola boju - styczeń 2017

Podsumowanie styczniowych prac na RetroAge.

Redakcja 03 lutego 2017 brak komentarzy 27 odsłon

NewsyWielka Ankieta Retronics & Retroage

Wszystkich zainteresowanych kolekcjonerskimi reedycjami starych Polskich gier na 8bitowe komputery Atari, zapraszamy do wzięcia udziału w wielkiej ankiecie przygotowanej przez wydawnictwo Retronics oraz redakcję RetroAge.

Retronics & Retroage 01 lutego 2017 4 komentarze 444 odsłon

NewsyRetro Szczecinek Games 2017

18 lutego Szczecineckie kino "Wolność" przeniesie się w czasie do końcówki ubiegłego wieku. Wszystko za sprawą II edycji "Szczecinek Retro Games". Wydarzenia przygotowanego dla wielbicieli retro konsol, komputerów i przede wszystkim gier.

Retro Szczecinek Games 31 stycznia 2017 brak komentarzy 50 odsłon
Ładowanie