RecenzjeDragon Ball Z- Shin Saiyajin Zetsumetsu Keikaku Chikyuu-Hen

Słoneczny wrzesień 1999r. godzina 17:00 pustoszeją okoliczne podwórka okupowane do tej pory przez miejscową młodzież. Na kanale RTL7 rozpoczyna się emisja serialu „Dragon Ball”.

tbxx 21 maja 2017 5 komentarzy 80 odsłon

ArtykułyOj będzie się grało - relacja

13 maja 2017 w koszalińskim centrum handlowym Atrium odbył się event pod dumnie brzmiącą nazwą "Oj będzie się grało". Impreza szumnie reklamowana na lokalnym rynku w mediach, miała przyciągnąć odwiedzających do obiektu głównie starymi grami jak również obecnością youtuberów Mamiko oraz Naruciaka. Postanowiliśmy tam zajrzeć i sprawdzić, co też organizatorzy zaserwowali fanom retrogrania.

Axi0maT, ramzes64 16 maja 2017 1 komentarz 95 odsłon

RecenzjeNeed for Speed: Underground

Need For Speed, jak każda inna seria składająca się z tylu części miała swoje wzloty i upadki, poniżej znajdziecie recenzję odsłony, która nie tylko zalicza się do wzlotów, ale także zdefiniowała kształt kolejnych NFSów i jej naśladowców na dobre kilka lat. Pewnie większość z was już domyśliła się, że chodzi mi tutaj o Need For Speed: Underground, w tym wypadku na konsolę PlayStation 2.

kolo 13 maja 2017 brak komentarzy 86 odsłon

Recenzje[eShop] My Nintendo Picross: The Legend of Zelda - Twilight Princess

Jeszcze rok temu słowo “Picross” było dla mnie zagadką. Dopiero, gdy poznałem szanownego naczelnego RetroAge, który zaprezentował mi na festiwalu Dawne Komputery i Gry swoją grę na małe Atari Antic Picross 2 dowiedziałem się, że są to po prostu obrazki logiczne. Znałem ten rodzaj rozrywki z dawnych czasów w wersji analogowej, czyli obsługiwanej ołówkiem na papierze. Pomysł przeniesienia do cyfrowego świata tego rodzaju łamigłówki, znacząco zwiększa przyjemność płynącą z rozwiązywania kolejnych zadań.

Bob8bit 09 maja 2017 5 komentarzy 80 odsłon

NewsyRetro-turniej #1

Portal RETROAGE.net zaprasza do wspólnej zabawy. Postanowiliśmy organizować niecykliczne turnieje w kultowe gry, czyli "retro-TURNIEJ". W maju 2017 proponujemy retro-TURNIEJ: Pac-Man.

Redakcja 08 maja 2017 3 komentarze 68 odsłon

NewsyŚwinka skarbonka

Po raz kolejny ogłaszamy zbiórkę (pieniężną)  na opłatę za serwer oraz domenę RetroAge. Termin płatności przypada na pierwszy tydzień czerwca.

Redakcja 04 maja 2017 3 komentarze 67 odsłon

RecenzjeNier

Czarna plaga pustoszy ludzkość i zmienia oblicze świata, w którym przyszło żyć głównemu bohaterowi gry Nier. Zdeterminowany poszukiwaniem lekarstwa na chorobę córki postanawia przeczesać cały świat, który jest niebezpiecznie najeżony wrogimi istotami, by uratować jedyną i najdroższą dla niego osobę. Oto moja recenzja wersji gry na Playstation 3.

StormS 03 maja 2017 brak komentarzy 59 odsłon

NewsyRaport z pola boju - kwiecień

Kwiecień plecień, co przeplatał - trochę encyklopedii i trochę encyklopedii...

Redakcja 03 maja 2017 brak komentarzy 10 odsłon

RecenzjePac-Man

Obudziłem się w ciemnym korytarzu otoczonym granatowymi ścianami. Przez moment w uszach rozbrzmiewała mi sympatyczna melodyjka, a może to jakieś omamy? Czułem potworny głód. Dookoła mnie leżały żółte kulki. Wyglądały bardzo smakowicie, więc natychmiast ruszyłem jednym z korytarzy, żeby zjeść ich jak najwięcej. Gdy wystartowałem, nie potrafiłem się już zatrzymać, jakby jakaś siła ciągle pchała mnie naprzód. Tylko uderzenie w ścianę zatrzymywało mnie w miejscu. Po dłuższym przebywaniu tutaj zdałem sobie sprawę, że trafiłem do jakiegoś labiryntu, w całości wypełnionego żółtymi kulkami. Jak się szybko okazało, nie byłem w nim sam...

Jedah 26 kwietnia 2017 6 komentarzy 95 odsłon

ArtykułyinteGRAcja^2 - foto/video relacja

Druga edycja „inteGRAcji” już za nami. Trzyosobowa ekipa RetroAge oraz Paweł z Amiga-kocham, przygotowali moc retro-growych atrakcji dla odwiedzających w ubiegłą sobotę Szkołę Podstawową Integracyjną nr. 11 w Tarnowie.

tbxx, Master, Joosh 24 kwietnia 2017 4 komentarze 131 odsłon
Ładowanie