NewsyRaport z pola boju - Lipiec 2017

Sezon ogórkowy w pełni, ale redakcja RetroAge nie próżnuje.

Redakcja 11 sierpnia 2017 brak komentarzy 17 odsłon

RecenzjeWRC 5

Kiedy pobierałem WRC 5 na moje PlayStation 3 nie spodziewałem się zbyt wiele, pomimo że opinie o wersji na nowszy sprzęt były jak najbardziej pozytywne. Multiplatformowy tytuł wydany dwa lata po wersji na PS4? Ogólna jakość produktu musiała na tym ucierpieć, pytanie brzmi jak bardzo i czy nadal da się z tej gry czerpać przyjemność?

kolo 05 sierpnia 2017 1 komentarz 51 odsłon

ArtykułyŚrodowe GRAalowanie vol. 5 - Relacja

26.07.2017r w Koszalinie, pub Graal mieszczący się w piwnicach kamienicy przy ul. Piłsudskiego 11-15 zorganizował kolejną edycję spotkań dla graczy pod nazwą Środowe GRAalowanie.

ramzes64 29 lipca 2017 brak komentarzy 152 odsłon

AkcesoriaGame Boy Player

Uważa się że Game Boy Player do konsoli Nintendo Gamecube to jedno z najpraktyczniejszych akcesoriów jakie wydano do konsoli stacjonarnej. Dzięki niemu biblioteka gier na fioletową kostkę wzbogaciła się o tytuły dostępne na konsolach przenośnych linii Game Boy, Game Boy Color i Game Boy Advance.  Przyjrzyjmy się nieco bliżej temu sprzętowemu „DLC”.

StormS 22 lipca 2017 1 komentarz 128 odsłon

NewsyRaport z pola boju - czerwiec'17

Zapraszamy do kolejnego comiesięcznego "Raportu z pola boju" - tym razem podsumujemy zbiórkę na opłaty za serwer oraz domenę RetroAge, zakończymy pewien etap przeprowadzki ze "starego RetroAge" oraz zaprezentujemy nowości jakie pojawiły się w "Encyklopedii."

Redakcja 07 lipca 2017 1 komentarz 40 odsłon

ArtykułyCarrera Mario Kart 7 RC

Od chwili premiery w 1992r. seria gier „Mario Kart” cieszy się niesłabnącą popularnością a kolejne jej odsłony ukazały się na wszystkich stacjonarnych konsolach Nintendo począwszy od SNES’a oraz konsolach przenośnych począwszy od Game Boy Advance. Dzięki producentowi zabawek „Carrera” część emocji ze świata wirtualnego możemy przenieść do rzeczywistości.

tbxx 03 lipca 2017 5 komentarzy 90 odsłon

RecenzjeUrban Champion

Drogi graczu! Czy chciałeś kiedyś zakosztować ulicznej bijatyki, ale za bardzo obawiałeś się o swoje zdrowie i stan uzębienia? Nic straconego! W 1984 roku programista z firmy Nintendo, Shigeru Miyamoto, stworzył grę pozwalającą wcielić się w osiedlowego rozrabiakę i stłuc na kwaśne jabłko rzesze osiedlowych chojraków. Mowa o Urban Champion, będący duchowym spadkobiercą, wydanego na Game & Watch, Boxing. Czy jednak warto ustawić się z Miejskim Mistrzem na solo? Sprawdźcie poniższą recenzję!

Jedah 14 czerwca 2017 brak komentarzy 107 odsłon

ArtykułyPlanszomania III

Trzecia edycja „Planszomanii” nie miała szans w starciu z „ładną pogodą”, mimo wszystko nieliczni odwiedzający wydarzenie na brak atrakcji narzekać nie mogli.

tbxx 08 czerwca 2017 brak komentarzy 27 odsłon

NewsyRaport z pola boju - maj '17

Zupełnie niespodziewanie maj okazał się bardzo dobrym miesiącem na przenoszenie artykułów...

tbxx, kolo 05 czerwca 2017 brak komentarzy 25 odsłon

KonsoleCasio PV-1000

Swojego czasu na łamach RetroAge prezentowałem wam już moje dogłębne oględziny nietypowej japońskiej konsoli – Casio Loopy. Pora przyjrzeć się nieco bliżej pierwszej konsoli wydanej przez japońskiego potentata zegarków, czyli PV-1000.

StormS, tbxx 04 czerwca 2017 1 komentarz 132 odsłon
Ładowanie