RecenzjeRayman

Chodzi Rayman koło drogi, nie ma ręki ani nogi, biega, fruwa, podskakuje, na jaguarze poluje.

tbxx 12 lutego 2017 4 komentarze 139 odsłon

NewsyinteGRAcja^2

Redacja RetroAge oraz Dyrekcja Szkoły Podstawowej Integracyjnej nr. 11 w Tarnowie zapraszają na drugi festiwal starych gier video "inteGRAcja^2".

Redakcja 05 lutego 2017 3 komentarze 58 odsłon

RecenzjeNatsuiro High School Seishun Hakusho

W życiu każdego recenzenta, nawet na takim portalu jak RetroAge, przychodzi taka chwila, że musi stanąć na wysokości zadania i zrecenzować tytuł, który na pierwszy rzut oka mógłby określić słowami „dziwny”, „obleśny” lub „Japonia to stan umysłu”. Tylko, że takie spojrzenie było by zbyt banalne i koniecznie należy stanąć nieco z dystansu oraz chociaż przez chwilę próbować zrozumieć prezentowaną sztukę. Skąd ten wywód? Przedstawiam recenzje japońskiej gry o lekkim zabarwieniu erotycznym Natsuiro High School Seishun Hakusho na PlayStation 4.

StormS 04 lutego 2017 2 komentarze 98 odsłon

NewsyRaport z pola boju - styczeń 2017

Podsumowanie styczniowych prac na RetroAge.

Redakcja 03 lutego 2017 brak komentarzy 30 odsłon

NewsyWielka Ankieta Retronics & Retroage

Wszystkich zainteresowanych kolekcjonerskimi reedycjami starych Polskich gier na 8bitowe komputery Atari, zapraszamy do wzięcia udziału w wielkiej ankiecie przygotowanej przez wydawnictwo Retronics oraz redakcję RetroAge.

Retronics & Retroage 01 lutego 2017 4 komentarze 454 odsłon

NewsyRetro Szczecinek Games 2017

18 lutego Szczecineckie kino "Wolność" przeniesie się w czasie do końcówki ubiegłego wieku. Wszystko za sprawą II edycji "Szczecinek Retro Games". Wydarzenia przygotowanego dla wielbicieli retro konsol, komputerów i przede wszystkim gier.

Retro Szczecinek Games 31 stycznia 2017 brak komentarzy 54 odsłon

NewsyRetronics Atari Classic Edition

Ekologiczne, ekonomiczne i co najważniejsze - wydane "tak jak dawniej". Zapowiadane od jakiegoś czasu "ECO" reedycje klasycznych polskich gier na Atari pojawiły się w sprzedaży pod nazwą "Classic Collection".

tbxx 29 stycznia 2017 brak komentarzy 74 odsłon

KonsolePlayStation 2

Po niekwestionowanym zwycięstwie pierwszego PlayStation, wielu mogłoby przypuszczać, że firma zacznie odcinać kupony i jechać na renomie popularnej marki. Ku zaskoczeniu wszystkich ojciec Szaraka, Ken Kutaragi chciał udowodnić, że sukces pierwszej konsoli to nie był przypadek, a król na rynku konsol stacjonarnych może być tylko jeden – PlayStation 2.

Chrno 28 stycznia 2017 4 komentarze 296 odsłon

RecenzjeHungry Ghosts

Na Playstation 2 gry z gatunku survival horror, miały się niewątpliwie dobrze. Prócz tych popularnych i tych cieszących się mniejszą popularnością, ale za to kolekcjonerskim wzięciem tytułów, trafiłem na pozycję pokrytą kurzem czasu. Zapewne wynika to z wydania gry tylko na rynek japoński, jednak po spędzeniu kilku chwil z produkcją uważam, że szkoda było by trzymać ją w cieniu zapomnienia. Przedstawiam recenzje Hungry Ghosts na Playstation 2.

StormS 21 stycznia 2017 brak komentarzy 71 odsłon

Akcesoriaamiibo

amiibo - to seria figurek (a także kart) z bohaterami z gier Nintendo. Figurki te skanuje się czytnikiem NFC (Near Field Communication) umieszczonym w konsolach Nintendo Wii U i w przenośnych nowszych systemach NEW Nintendo 3DS / 3DS XL. Odczyt danych z figurki w grach odblokowuje zależnie od tytułu drobne dodatki (np strój dla postaci, dodatkowe misje lub nowe umiejętności). Zobaczcie, czym jest amiibo i jak się prezentują!

ramzes64 12 stycznia 2017 2 komentarze 103 odsłon
Ładowanie