NewsyRaport z pola boju - kwiecień

Kwiecień plecień, co przeplatał - trochę encyklopedii i trochę encyklopedii...

Redakcja 03 maja 2017 brak komentarzy 11 odsłon

RecenzjePac-Man

Obudziłem się w ciemnym korytarzu otoczonym granatowymi ścianami. Przez moment w uszach rozbrzmiewała mi sympatyczna melodyjka, a może to jakieś omamy? Czułem potworny głód. Dookoła mnie leżały żółte kulki. Wyglądały bardzo smakowicie, więc natychmiast ruszyłem jednym z korytarzy, żeby zjeść ich jak najwięcej. Gdy wystartowałem, nie potrafiłem się już zatrzymać, jakby jakaś siła ciągle pchała mnie naprzód. Tylko uderzenie w ścianę zatrzymywało mnie w miejscu. Po dłuższym przebywaniu tutaj zdałem sobie sprawę, że trafiłem do jakiegoś labiryntu, w całości wypełnionego żółtymi kulkami. Jak się szybko okazało, nie byłem w nim sam...

Jedah 26 kwietnia 2017 6 komentarzy 103 odsłon

ArtykułyinteGRAcja^2 - foto/video relacja

Druga edycja „inteGRAcji” już za nami. Trzyosobowa ekipa RetroAge oraz Paweł z Amiga-kocham, przygotowali moc retro-growych atrakcji dla odwiedzających w ubiegłą sobotę Szkołę Podstawową Integracyjną nr. 11 w Tarnowie.

tbxx, Master, Joosh 24 kwietnia 2017 4 komentarze 140 odsłon

RecenzjeEpic Mickey

Epic Mickey to tytuł bazujący na bajkowym świecie autorstwa Walta Disneya. Czy istnieje ktoś kto nie zna poczciwej myszki Miki odzianej w czerwone gatki? Pewnie takich osób jest niewiele. Inne pytanie z kategorii „ikony Disneya”, czy znacie królika imieniem Oswald? Tu pewnie również pojawiła by się garstka zorientowanych. Epic Mickey to nie tylko podróż do krainy Disneya, to również podróż do jej historii.

StormS 17 kwietnia 2017 1 komentarz 106 odsłon

ArtykułyHappy Birthday (part 11)

Po raz jedenasty świętujemy urodziny serwisu RetroAge. Chociaż (jak ktoś woli) w sierpniu lub listopadzie moglibyśmy świętować po raz trzynasty. Bo jak wiecie jedenaście lat temu, założonemu przez Gimiaka serwisowi została nadana... Dobra, dobra, wiemy, przestań ględzić i polej...

tbxx 10 kwietnia 2017 4 komentarze 67 odsłon

NewsyRaport z pola boju - marzec

Ostatnie przed urodzinowe podsumowanie miesiąca.

Redakcja 09 kwietnia 2017 brak komentarzy 23 odsłon

RecenzjeStreet Fighter III: 3rd Strike Online Edition

Street Fighter III: 3rd Strike Online Edition na PlayStation 3 to jeden z licznych odgrzewanych kotletów z przełomu wieków, jakich pełno na konsolach siódmej generacji - kotletów, które nieraz odgrzewane były tak często, że przestały zachowywać się jak podeszwa a nabrały podejrzanie czarnego koloru i zaczynają chrupać. 3rd Strike jednak jakimś cudem zdołał ustrzec się takiego losu, po szczegóły zapraszam do poniższej recenzji.

kolo 08 kwietnia 2017 3 komentarze 73 odsłon

NewsyRetroAge na Patronite

Coroczna zbiórka środków na opłaty za serwer oraz domenę RetroAge powoli staje się nową świecką tradycją. Tym razem poza jednorazowymi wpłatami na konto, udostępniliśmy możliwość stałego, comiesięcznego wspierania działań podejmowanych przez redakcję serwisu.

Redakcja 03 kwietnia 2017 7 komentarzy 115 odsłon

RecenzjeFade to Black

Jak utrudnić sukces kontynuacji bestsellera? Trzeba zmienić tytuł oraz mechanikę. Takie działania z pewnością świadczą o tym, że autorzy są bardzo pewni siebie. Niestety wiara w swoje umiejętności, to nie wszystko. Ustawianie się w pierwszym szeregu wiąże się z ryzykiem. Studio, które miało w swoim portfolio wysoko oceniane produkcje pokroju Another World oraz Flashback nie wróciło z tarczą po zderzeniu z trójwymiarowym światem. Fade to Black nie okazał się porażką, jednak zbyt wiele rzeczy w tej grze nie działało tak jak powinno, aby Conrad Hart stanął ramię w ramię z Larą Croft.

Bob8bit 02 kwietnia 2017 1 komentarz 71 odsłon

Recenzje[eShop] Oddworld: New'n'Tasty

W latach 90-tych wielu posiadaczy PlayStation miało swoją maskotkę reklamującą tą platformę. Dla jednego był to Crash, dla kogoś innego Spyro lub Solid Snake z Metal Gear Solid. Dla mnie PlayStation kojarzy się przede wszystkim z Mudokonem Abem w Oddworld Abe’s Oddysee. Jakaż była moja radość, gdy Lorne Lanning zapowiedział stworzenie remake pierwszej części, pod nazwą New’N’Tasty Oddworld Abe’s Oddysee.

Chrno 25 marca 2017 1 komentarz 103 odsłon
Ładowanie