ArtykułyinteGRAcja3

Trzecia edycja inteGRAcji już za nami. W rozwinięciu mała relacja foto-video.

tbxx 23 kwietnia 2018 1 komentarz 48 odsłon

RecenzjeNARC

   Lata 80 – te były szczytem współczesnej histerii związanej z narkotykami. Nancy Reagan uruchomiła kampanię „Just Say No”, został też stworzony program D.A.R.E., a niektóre automaty w salonach gier powitały zapalonych graczy ostrzeżeniem przed nielegalnymi środkami odurzającymi. Kiedy większość firm ignorowała problem narkotykowy, inne posunęły się w tej kwestii trochę za daleko. Midway, lubujące się w szokowaniu, stworzyło kontrowersyjny twór o nazwie NARC.

Jedah 22 kwietnia 2018 1 komentarz 110 odsłon

ArtykułyNa progu rewolucji - część druga

Po słowniczku technicznym w części pierwszej, dziś prezentacja pierwszych zawodników: Sega Dreamcast & Sony PlayStation 2.

tbxx 15 kwietnia 2018 12 komentarzy 359 odsłon

Artykuły12 lat RetroAge

Po raz 12 RetroAge świętuje swoje urodziny!

tbxx 10 kwietnia 2018 11 komentarzy 216 odsłon

NewsyRaport z pola boju - marzec '18

Marca podsumowanie, czyli obiboków sprawozdanie.

09 kwietnia 2018 brak komentarzy 28 odsłon

RecenzjeSuper Hang-On

Gdy powiem Sega, każdy z was będzie miał nieco inne skojarzenie, dla wielu będzie to Sonic, dla zatwardziałych pecetowców zapewne seria Total War, dla fanów piłki nożnej Football Manager a dalsze przykłady, nie tylko pozytywne można podawać przez cały dzień. Dla ludzi zakochanych w złotej erze Segi skojarzenie prawdopodobnie będzie wyglądało mniej więcej tak: Sega > arcade > AM2 > Yu Suzuki. Nie dziwi, więc że w okolicy premiery SegaMega Drive po prostu musiała pojawić się konwersja którejś z gier jednego z najzdolniejszych ludzi w Sedze, tak się złożyło, że padło na Super Hang-On.

kolo 08 kwietnia 2018 2 komentarze 139 odsłon

NewsyinteGRAcja3

- Jak wyglądają szanse na zorganizowanie kolejnej edycji "inteGRAcji"? - Myślę, że poniżej 10% - Aha, czyli są jakieś szanse...

tbxx 03 kwietnia 2018 brak komentarzy 49 odsłon

ArtykułyWii U Region Free

Mimo iż konsola Wii U sprzedała się w ilościach dużo większych niż Sega Saturn czy też Sega Dreamcast, powszechnie jest uważana za największą porażkę w historii stacjonarnych konsol Nintendo. Uwzględniając świąteczny charakter dzisiejszego dnia, dla wszystkich dwóch zainteresowanych użytkowników tej wspaniałej konsoli, przygotowałem poradnik pozwalający zlikwidować blokadę regionalną.

tbxx 01 kwietnia 2018 3 komentarze 139 odsłon

KonsolePioneer LaserActive

Wiecie, co to jest LD (LaserDisc)? To w dużym uproszczeniu takie nośniki danych rozmiarami przypominające płyty winylowe. Czy wiecie, że na takich płytach wydawano kiedyś gry dedykowane do rodzinnego centrum domowej rozrywki, jakim miało być Pioneer LaserActive? Zapraszam, więc do zapoznania się z elektronicznym behemotem wczesnych lat dziewięćdziesiątych.

Storms, tbxx 17 marca 2018 2 komentarze 158 odsłon

RecenzjeConception II: Children of the Seven Stars

Recenzja dla czytelników dojrzalszych, co by oglądalność podkręcić. (Dopisek Admina)

kolo 10 marca 2018 1 komentarz 103 odsłon
Ładowanie