RecenzjeOnimusha: Dawn of Dreams

Ostatnimi czasy trochę się rozleniwiłem i przez ponad miesiąc nie ukazał się żaden stworzony przeze mnie materiał. Jednak w końcu zabrałem się do roboty czego efektem jest recenzja Onimusha: Dawn of Dreams na PS2. Tytuł miał premierę już jakiś czas temu ale warto się nim zainteresować, gdyż pochodzi od jednego z najlepszych japońskich developerów – Capcom. Jest to już czwarta odsłona jednej z ich flagowych serii, która mimo, że nie wnosi za wiele nowego to skutecznie potrafi przykuć do konsoli. A zresztą sprawdźcie sami. Zapraszam do czytania.

Snake 15 lipca 2008 brak komentarzy 2682 odsłon

RecenzjeBanjo-Kazooie

W dziejach konsoli Nintendo 64 wielokrotnie bywało iż standard jaki wyznaczyła gra Super Mario 64 pozostawał przez kilka lat nie do pokonania przez inne gry. Do 2000 roku pojawiło się kilka tytułów które cieszyły nie tylko oko. Jeden z tych tytułów o nazwie Banjo-Kazooie był na tyle blisko sławy Mariana iż faktycznie mógł go przyćmić.

StormS 14 lipca 2008 brak komentarzy 3870 odsłon

AkcesoriaJagPad

Mamy już Jaguara na retroage, wiec pora na kontroler dla tej konsoli. JagPad bo o nim mowa to niezwykle intrygujący pad przykuwający uwagę każdego gracza. Jeśli chcecie zobaczyć jak wygląda ta przedziwna konstrukcja to zapraszam do zapoznania się z artykułem oraz zdjęciami.

Axi0maT 10 lipca 2008 brak komentarzy 1990 odsłon

RecenzjeProbotector

Sezon ogórkowy mamy w pełni, co wyraźnie odbiło się na liczbie aktualizacji w serwisie retroage. Wszystkich redaktorów ogarnęło błogie lenistwo, ale nie oznacza to, że odłożyliśmy na półkę stare gry, których recenzjami dotychczas was raczyliśmy. Wręcz przeciwnie! Słoneczna pogoda sprzyja rozrywce na świeżym powietrzu. Jeśli jednak ktoś myśli, że spędzamy wolny czas na aktywnym wypoczynku, to śpieszymy wyprowadzić was z błędu. Piękna aura sprawiła, że wyszliśmy z domów ze swoimi handheldami, efektem czego jest recenzja wyśmienitej gry Probotector na przenośną konsolę Nintendo Game Boy. 

Axi0maT 09 lipca 2008 brak komentarzy 2318 odsłon

RecenzjeTurok 2 Seeds of Evil

Popadając ostatnimi czasy w lekką niepamięć, przebudzam się powolutku z letargu. Pragnę zaprezentować recenzje Turok 2 Seeds of Evil. Tytuł swojego czasu dość rewolucyjny. Jedna z bardziej charakterystycznych gier na Nintendo 64 nie tylko za sprawą czarnego koloru kartridża, ale również rewelacyjnej grafiki. Zapraszam do artykułu.

StormS 08 lipca 2008 brak komentarzy 4511 odsłon

RecenzjeDiddy Kong Racing DS

Diddy Kong Racing DS to odświeżona wersja gry z przed dziesięciu lat, która w tamtym czasie ukazała się na Nintendo 64. Tym razem młodszy małpiszon skonwertowany został na przenośną konsolę Nintendo DS. Diddy Kong pod koniec lat dziewięćdziesiątych mocno konkurował z Mario Kart 64, a po tylu latach można śmiało powiedzieć, że gra nadal trzyma poziom, wcale się nie zestarzała i wręcz przeciwnie – troszkę ją nawet odmłodzono – więcej do przeczytania w recenzji gry.

ramzes64 05 lipca 2008 1 komentarz 2534 odsłon

RecenzjeWii Play

Czy rozważając zakup drugiego Wii Remote warto zainteresować się pakietem Wii Play? Jakie gry znajdują się na płycie oraz czy są one na tyle interesujące i wciągające, aby skusić się na zestaw dopłacając te parę groszy? Mam nadzieję, że recenzja tego produktu rozwieje wątpliwości wszystkim tym, którzy się nad nim zastanawiają. Zapraszam.

Gimiak 28 czerwca 2008 brak komentarzy 2585 odsłon

KonsoleSega Saturn

Retroage wciąż sukcesywnie się rozrasta. Dziś mamy przyjemność otworzyć całkiem nowy dział. Od dawna oczekiwana przez wielu z was Sega Saturn w końcu trafiła do naszego serwisu. Na początek opis konsoli i trochę zdjęć, ale już wkrótce pojawią się kolejne materiały w tym dziale. 

tbxx 20 czerwca 2008 brak komentarzy 4994 odsłon

RecenzjeProject Zero 3: The Tormented

Do działu PlayStation 2 trafia następna recenzja. W dniu dzisiejszym jest to Project Zero 3: The Tormented od Tecmo. Chcesz przekonać się co naprawdę znaczy „horror”? Zapraszam do zapoznania się z materiałem.

Snake 14 czerwca 2008 1 komentarz 3165 odsłon

RecenzjeMortal Kombat 4

Krwawo, krwawiej, najkrwawiej, Mortal Kombat. Tak powinien stopniować słowo "krwawy" każdy fan gier. Posiadacze N64 w kwestii brutalności i przmocy w grach zawsze byli poszkodowani bo Nintendo cenzurowało gry. Na szczęście Mortal Kombat 4 obronił się i trafił w ręce graczy w takiej formie w jakiej pojawił się na automatach. Zresztą sprawdzcie sami i przekonajcie się, że na N64 naprawdę są dobre bijatyki.

Axi0maT 06 czerwca 2008 brak komentarzy 4226 odsłon
Ładowanie