RecenzjeCrash Bandicoot 2: Cortex Strikes Back

Po długim okresie uśpienia mojej działalności następuje w końcu awakening, czego owocem jest dzisiejsza aktualizacja. Crash Bandicoot 2: Cortex Strikes Back jest kontynuacją wspaniałego platformera przecierającego szlaki rzeczonego rzemiosła na platformie o inicjałach PS. Czy wyczekiwany sequel ma szansę powtórzyć sukces pierwowzoru? Zapraszam do zapoznania się z recenzją.

Antari 11 października 2008 brak komentarzy 4526 odsłon

RecenzjeWii Sports

Każda nowa konsola musi mieć jakieś tytuły startowe, które zachęcą i przekonają potencjalnych graczy do jej zakupu. Jeśli chodzi o Nintendo Wii, to sprawa jest o tyle prosta, że wraz z konsolą dostaliśmy Wii Sports – grę (program/popierdółkę – jak mawiają inni), która w swojej prostocie pod względem graficznym i prostotą w obsłudze (gameplay), cieszy miliony graczy na całym świecie. Dlaczego? Co w tym fajnego i co zawiera ten zestaw pięciu gier sportowych – o tym przeczytacie w recenzji. 

ramzes64 08 października 2008 brak komentarzy 2755 odsłon

AkcesoriaClassic Controller

Classic Controller (oznaczenie RVL-005) jest kontrolerem, którego stworzono z myślą o grach z Virtual Console, których Wii Remote nie byłby w stanie obsłużyć w pełni. "Wiilot" nie posiada tylu przycisków co chociażby pad od Nintendo 64, a i ich rozłożenie nie pozwoliłoby na wygodne granie z podpiętą "gruchą".

ramzes64 29 września 2008 brak komentarzy 6161 odsłon

RecenzjeShadow Man

Jak będzie wyglądał koniec świata? Zapewne każdy z nas ma inną wizję. Acclaim Studios Teeside jedną z wersji takiej właśnie apokalipsy przedstawiło w swojej grze Shadow Man. Któż z was śmiertelnicy ośmieli się poznać przepowiednie?

StormS 28 września 2008 brak komentarzy 3129 odsłon

AkcesoriaNunchuk

Dziś prezentujemy materiał, którego bohaterem jest Nunchuk - drugi z kontrolerów do Nintendo Wii. Grucha, jak się na niego zwykło popularnie mówić wśród graczy, stanowi bardzo wygodne uzupełnieniem możliwości innowacyjnego sterowania jakim może poszczycić się Wii.

ramzes64 23 września 2008 brak komentarzy 2652 odsłon

AkcesoriaDatel Power Ram

Każdy posiadacz Nintendo 64 wie, że Expansion Pak pozwala wydobyć z jego konsoli dodatkowe możliwości. Szczęśliwi posiadacze dodatkowej pamięci mogą m.in. delektować się wyższą rozdzielczością i lepszej jakości teksturami w grach. Nic więc dziwnego, że Expansion Pak jest przedmiotem pożądania większości graczy. Szaleństwo zakupów skutecznie studzi jednak cena dodatkowej pamięci, która wynosi często tyle co sama konsola z okablowaniem. Potrzeba matką wynalazków stąd na rynku dostępne są również nieoryginalne rozszerzenia pamięci. Jednym z nich jest Power Ram, którego opis dziś zamieszczamy na retroage. 

Axi0maT 22 września 2008 brak komentarzy 3025 odsłon

RecenzjeBurnout Legends

Jeżeli jesteś fanem wyścigów samochodowych, a nie napotkałeś na swej drodze serii Burnout, to najwyższy czas nadrobić te zaległości. Gra wydawana została na konsole stacjonarne ale w końcu doczekała się wersji na PSP. Chcesz zobaczyć co jako fan samochodówek straciłeś? Zapraszam do recenzji Burnout Legends.  

LukE 21 września 2008 brak komentarzy 1832 odsłon

AkcesoriaRemote

Nintendo Wii dzięki swoim kontrolerom, których sterowanie zrewolucjonizowało sposób grania - osiągneło szczytu sprzedaży swoich konsol, przyciągnęło nowych "graczy" do rynku gier i sprawiło, że weszliśmy na wyższy level, w czerpaniu przyjemności z samego grania. Łatwe, banalnie proste i intuicyjne sterowanie wymusiło stworzenie całkowicie nowych kontrolerów do Wii. Dziś na retroage opis pierwszego z nich - Wii Remote. 

ramzes64 18 września 2008 brak komentarzy 244720 odsłon

RecenzjeLocoRoco

Marzyliście kiedyś o tym aby znów poczuć się jak 6 letnie dziecko, które kocha barwy i zabawę? Macie właśnie szanse tak się poczuć dzięki grze LocoRoco wydaną na przenośna konsole PSP! Zapraszam do recenzji. 

LukE 13 września 2008 1 komentarz 2137 odsłon

RecenzjeNeed for Speed Underground 2

Lenistwo po raz kolejny wzięło nade mną górę w wyniku czego dział Playstation przez ponad miesiąc nie doczekał się update’u. Jednak w końcu przyszła pora na nowy materiał. W dniu dzisiejszym dział PS2 zostaje wzbogacony o recenzję Need for Speed Underground 2. Tytuł wszech i wobec znany (grupa docelowa to właśnie mainstream). Czy jest lepszy od swego poprzednika? Przekonajcie się sami – zapraszam do czytania.

Snake 01 września 2008 brak komentarzy 5469 odsłon
Ładowanie