AkcesoriaGamester Arcade Stick

Ten ciekawy arcade stick jest oficjalnie licencjonowanym produktem firmy Gamester. Kontroler posiada 8 analogowych przycisków, służących do pełnej kontroli gry, dwa programowane przyciski (S1 i S2) oraz wbudowaną wibrację.

Gimiak 07 września 2007 brak komentarzy 1455 odsłon

RecenzjePinball: Revenge of the Gator

Pinball Revenge of the Gator jest jedną z najstarszych gier tego typu na konsolę Game Boy. Gra została stworzona przez Hal Laboratories, którzy odpowiedzialni są między innymi za wszystkie części Kirbiego, Pokemon Snap, Pokemon Stadium i Super Smash Bros. Pomimo swojego wieku gra stoi na bardzo wysokim poziomie.

Gimiak 05 września 2007 brak komentarzy 1402 odsłon

RecenzjeTeenage Mutant Hero Turtles II: Back from the Sewers

Teenage Mutant Hero Turtles 2: Back from the Sewers to kolejna odsłona gry z wojowniczymi żółwiami ninja, która została wydana w 1992 roku. Nasi zieloni bohaterowie po raz kolejny muszą uratować reporterkę Kanału 3 - April O'Neil i - przy okazji - powstrzymać Kranga i Shreddera od zawładnięcia światem. Tyle tytułem wstępu, przejdźmy zatem do samej rozgrywki.

Gimiak 03 września 2007 brak komentarzy 1675 odsłon

RecenzjeSuper Mario Land 3: Wario Land

Z Wariem spotkaliśmy się po raz pierwszy w grze Super Mario Land 2: 6 Golden Coins, która dostępna jest na konsolę Game Boy. Tym razem nie jest on jednak naszym wrogiem, z którym będziemy musieli się zmierzyć, a główną postacią, którą będziemy mieli przyjemność grać.

Gimiak 30 sierpnia 2007 brak komentarzy 2807 odsłon

RecenzjeThe Amazing Spider-man

Niniejszą recenzję postanowiłem napisać po przeczytaniu niezbyt przychylnej wypowiedzi na jednym z polskich for określającą grę The Amazing Spider-Man jako crapa. Z wypowiedzią tą zgodzić się nie mogę, uważam nawet, że gra jest atrakcyjna, co będę się starał udowodnić poniżej.

Gimiak 21 sierpnia 2007 brak komentarzy 2035 odsłon

RecenzjeBubble Ghost

Bubble Ghost to jeden z wielu tytułów, które nie zostały dobrze przyjęte przez szerszą publikę. W grze wcielamy się w ducha, którego zadaniem jest przemieszczanie mydlanej bańki z jednego miejsca do drugiego. Jeżeli bańka dotrze w miejsce docelowe w jednym kawałku, to zaliczyliśmy dany etap.

Gimiak 16 sierpnia 2007 brak komentarzy 1682 odsłon

RecenzjeDark Rift

  Bijatyk na Nintendo 64 jest jak na lekarstwo, dlatego każda gra tego rodzaju powoduje szybsze bicie serca u posiadaczy tej konsoli. W 1997 roku gracze z otwartymi rękoma przywitali firmę Kronos debiutującą na platformie N64, która już na starcie postanowiła zapełnić lukę w bijatykach i zaserwowała trójwymiarową mordoklepkę Dark Rift. Jak się jednak okazało, oczekiwania graczy były zdecydowanie większe i niepotrzebnie szczerzyli oni się jak "szczerbaci na suchary".

Axi0maT 14 sierpnia 2007 brak komentarzy 1727 odsłon

RecenzjeBlast Corps

Rareware to firma znana z tego, że wydała na Nintendo 64 kilkanaście tytułów, z których każdy odniósł ogromny sukces. Nie inaczej było w przypadku Blast Corps, choć wokół tej właśnie gry powstało wiele zawirowań. W prasie branżowej pojawiały się dość zróżnicowane opinie na jej temat. Oceny bywały różne, od zachwytów, aż po ostrą krytykę ze strony etyków. Jedno jest pewne: nie spodziewajcie się, że mamusia kupi wam tę grę pod choinkę na Święta Bożego Narodzenia. Proponuje bliżej przyjrzeć się tej kontrowersyjnej grze.

Axi0maT 11 sierpnia 2007 brak komentarzy 1724 odsłon

AkcesoriaInterAct MakoPad 64

MakoPad 64 wyprodukowany przez firmę InterAct stanowi świetną alternatywę dla oryginalnych padów do Nintendo 64. Podobnie jak w większości innych produktów tej firmy również i opisywany pad został wykonany z największą dbałością o szczegóły. Produkowany - oczywiście w kilku wersjach kolorystycznych - wyróżnia się przede wszystkim świetną gałką analogową opartą na sprężynach. W przeciwieństwie do innych produktów opartych na tych rozwiązaniach (np. SuperPad64 firmy Performance) ten jest porządnie wykonany i nie ma efektu ściągania w którymś z kierunków. Analog w MakoPad 64 jest precyzyjny i wygodny w użyciu. Kciuk wygodnie może spocząć na gałce, która jest lepiej wyprofilowana niż w oryginalnych padach Nintendo 64.

Axi0maT 06 sierpnia 2007 brak komentarzy 2504 odsłon

RecenzjeTurok Dinosaur Hunter

Rok 1997 był dla konsoli Nintendo 64 rokiem raczkowania: w lutym tego roku na świat przyszedł Turok: Dinosaur Hunter (w Europie wydano go w maju, a samą konsolę w kwietniu) i był to pierwszy typowy FPS wydany na konsole, a zatem zupełna nowość, bo Star Wars: Shadows of the Empire wydany wcześniej miał możliwość gry FPP, ale posiadał również widok TPP. Zapraszam więc do recenzji pierwszego FPS z prawdziwego zdarzenia na N64.

StormS 04 sierpnia 2007 1 komentarz 2907 odsłon
Ładowanie