RecenzjePokemon Puzzle League

Kiedy w 1985 roku Aleksiej Pażytnow wpadł na genialny w swej prostocie pomysł na grę logiczną Tetris, zapewne nie spodziewał się, że przez najbliższych kilka dekad będzie ona niedoścignionym wzorcem dla kolejnych jej klonów. Wariacji owej fantastycznej gry mieliśmy już naprawdę wiele, więc kolejna pozycja spod znaku spadających klocków nie powinna raczej nikogo dziwić. Wiecznie żywa idea dopadła w końcu również i Pokemony. Te stwory na dobre zadomowiły się już we wszystkich dziedzinach naszego codziennego życia, dlatego oczywistym jest, że ich kombinacja z Tetrisem musi gwarantować sukces.

Axi0maT 29 listopada 2007 brak komentarzy 1447 odsłon

RecenzjePolaris SnoCross

Jak zapewne każdy z czytelników wie, wyścigi są niezwykle wdzięcznym tematem dla producentów gier. Niestety, w zalewie najróżniejszych odmian samochodówek, można odnaleźć jeszcze kilka future racerów, ale poza tym ciężko o jakąś innowację. Nietypowe wyścigi to zdecydowana rzadkość i nic w tym dziwnego, bowiem producenci gier preferują sprawdzone wzorce z niewielką domieszką swoich oryginalnych pomysłów. A szkoda, bo przecież już Wave Race 64 udowodnił, że można zrobić grę na najwyższym poziomie, w której ściga się czymś niestandardowym. Wśród tych nietypowych gier wyścigowych zdecydowanie wyróżnia się jedna pozycja. W 2000 roku mało znana firma Vicarious Visions sięgnęła po tematykę skuterów śnieżnych. Czy z powodzeniem, o tym dowiecie się z poniższej recenzji.

Axi0maT 26 listopada 2007 brak komentarzy 1368 odsłon

RecenzjeBattalion Wars

Gier wojennych, jak do tej pory, powstała cała masa, jednak wiele z nich już dawno poszło w zapomnienie. Battalion Wars to również gra wojenna, jednak jej ciekawa fabuła, różnorodność jednostek i nieco odmienne podejście do tematu nie pozwolą tak łatwo odejść w zapomnienie. Najwidoczniej pozycja ta ma coś w sobie, skoro już w niedługim czasie użytkowników Wii czeka wielka uczta w postaci sequela gry. O tym, jak wypadła pierwsza część dowiesz się, czytając niniejszą recenzję.

Gimiak 16 listopada 2007 brak komentarzy 1786 odsłon

RecenzjeThe Legend of Zelda: The Wind Waker

Zelda Wind Waker jest jednym z tych tytułów, dzięki któremu sprzedaż Kostki nie była aż tak tragiczna, jak mogłaby być. Dla tej gry kupowało się konsolę, czego sam jestem najlepszym przykładem. Czy zawiodłem się na Zeldzie? Po odpowiedź zapraszam do dalszej części tekstu, choć pewnie i tak już się jej domyślacie.

mrSin 04 listopada 2007 brak komentarzy 3126 odsłon

ArtykułyRozpoznawanie wersji językowych gier na konsolę Nintendo 64

Rodzime Allegro zasypywane jest grami najróżniejszego pochodzenia przez co wielu kupujących trafia na wersje gier, które albo nie działają na ich konsoli, albo napisy występujące w grze są w niezrozumiałym języku. Zakupy kończą się rozgoryczeniem, bo ciężko odłożone pieniądze wyrzucone zostały w błoto. Po przeczytaniu tego artykułu poznacie tajniki rozpoznawania wersji językowych gier na konsolę Nintendo 64.

Axi0maT 30 października 2007 brak komentarzy 4399 odsłon

ArtykułyWymiana baterii w grach na konsolę Game Boy

Padnięta bateria? Save nie działa? Można temu zaradzić! Artykuł krok po kroku pokazuje co należy zrobić, aby wymienić wyczerpaną baterię w oryginalnym kartridżu z grą.

Gimiak 24 października 2007 brak komentarzy 13829 odsłon

RecenzjeTurok 3: Shadow of Oblivion

Turok 3: Shadow of Oblivion to kolejny epizod przygód indianina, który walczy ze złem pragnącym zawładnąć światem. Ta gra to jednocześnie ostatnia część serii wydana na konsolę Nintendo 64 i wobec tego, jak się pewnie domyślacie, najbardziej dopracowana. Faktycznie, zaszło parę istotnych zmian, zapraszam więc do zapoznania się z nimi.

StormS 16 października 2007 brak komentarzy 1957 odsłon

RecenzjeGunstar Super Heroes

Gunstar Super Heroes to druga część gry wydanej na konsolę Sega Mega Drive (Genesis) noszącej tytuł Gunstar Heroes. Obie pozycje stworzone zostały przez firmę Treasure, która jest odpowiedzialna za między innymi takie tytuły, jak Radiant Silvergun, Ikaruga, Sin and Punishment: Successor to the Earth, Mischief Makers, czy Bakuretsu Muteki Bangai-Oh. O tym, jak wypadła ich kolejna produkcja, dowiesz się czytając poniższą recenzję.

Gimiak 12 października 2007 brak komentarzy 1625 odsłon

RecenzjeMario & Yoshi

Tytuł gry - Mario & Yoshi - może sugerować jakąś platformówkę, w której poruszamy się Mariem lub Yoshim. Owszem, w grze sterujemy Mariem, lecz jego zadanie jest zupełnie inne.

Gimiak 10 października 2007 brak komentarzy 1909 odsłon

RecenzjeWario Land 2

Sen naszego bohatera został przerwany przez drący się głośno budzik. Jak to budzik? Przecież Wario nie używa tego typu wynalazków! Może to prezent? O tym, co tym razem przydarzy się naszemu złośliwemu i bardzo chciwemu antybohaterowi dowiesz się czytając poniższą recenzję.

Gimiak 27 września 2007 brak komentarzy 4889 odsłon
Ładowanie