RecenzjeTurok 3: Shadow of Oblivion

Turok 3: Shadow of Oblivion to kolejny epizod przygód indianina, który walczy ze złem pragnącym zawładnąć światem. Ta gra to jednocześnie ostatnia część serii wydana na konsolę Nintendo 64 i wobec tego, jak się pewnie domyślacie, najbardziej dopracowana. Faktycznie, zaszło parę istotnych zmian, zapraszam więc do zapoznania się z nimi.

StormS 16 października 2007 brak komentarzy 1957 odsłon

RecenzjeGunstar Super Heroes

Gunstar Super Heroes to druga część gry wydanej na konsolę Sega Mega Drive (Genesis) noszącej tytuł Gunstar Heroes. Obie pozycje stworzone zostały przez firmę Treasure, która jest odpowiedzialna za między innymi takie tytuły, jak Radiant Silvergun, Ikaruga, Sin and Punishment: Successor to the Earth, Mischief Makers, czy Bakuretsu Muteki Bangai-Oh. O tym, jak wypadła ich kolejna produkcja, dowiesz się czytając poniższą recenzję.

Gimiak 12 października 2007 brak komentarzy 1621 odsłon

RecenzjeMario & Yoshi

Tytuł gry - Mario & Yoshi - może sugerować jakąś platformówkę, w której poruszamy się Mariem lub Yoshim. Owszem, w grze sterujemy Mariem, lecz jego zadanie jest zupełnie inne.

Gimiak 10 października 2007 brak komentarzy 1909 odsłon

RecenzjeWario Land 2

Sen naszego bohatera został przerwany przez drący się głośno budzik. Jak to budzik? Przecież Wario nie używa tego typu wynalazków! Może to prezent? O tym, co tym razem przydarzy się naszemu złośliwemu i bardzo chciwemu antybohaterowi dowiesz się czytając poniższą recenzję.

Gimiak 27 września 2007 brak komentarzy 4882 odsłon

RecenzjeTekken Advance

Zapewne wielu z Was już na samo słowo Tekken zaczyna żywiej reagować, innym natomiast na myśl przychodzą skróty: PSX, PS2, lub PSP, ale nie wielu z Was zdaje sobie sprawę, że gra ta ukazała się również na platformę Nintendo, a konkretnie na Game Boya Advance. Czy jest równie dobra jak jej strasi bracia? O tym przekonacie się czytając poniższą recenzję.

SoberPL 25 września 2007 brak komentarzy 1994 odsłon

RecenzjeTurok: Rage Wars

Turok powraca. Tym razem nie po to, by rozpętać kolejną wojnę z armią brzydali i stworów ale po to by postrzelać z kumplami. Tak jest! Zespół Acclaim Entertainment wiedział dobrze, że dobra gra i multiplayer to jeszcze lepsza gra. To widać na przykładzie wcześniejszego wydania Turoka 2 Seeds of Evil. Twórcy postanowili jednak rozszerzyć tryb gry wieloosobowej i tak powstał Turok Rage Wars.

StormS 22 września 2007 1 komentarz 1556 odsłon

RecenzjeKirby: Nightmare in Dream Land

Gra Kirby: Nightmare in Dreamland jest reedycją gry Kirby's Adventure, która wydana została w 1993 roku na konsolę NES. Czy po wielu latach odgrzewany kotlet smakuje dobrze? Odpowiedź znajdziesz czytając poniższą recenzję.

Gimiak 20 września 2007 brak komentarzy 1573 odsłon

RecenzjeLady Sia

Po kiepskiej produkcji, jaką jest Shrek: Fairy Tale Freakdown na konsolę GBC, ze stajni TDK wyszła świetna platformówka Lady Sia. Nie wszystko jest w niej super, chociażby nieatrakcyjna okładka czy muzyka, lecz grywalność tej gry jest rewelacyjna.

Gimiak 17 września 2007 brak komentarzy 1570 odsłon

RecenzjeGame Boy Gallery: 5 Games in 1

Pierwszy raz w Game Boy Gallery zagrałem po wielu godzinach gry w Game & Watch Gallery i Game & Watch Gallery 2, dlatego moje wrażenia z tej gry nie są być może aż tak bardzo pozytywne, jak mogłyby być bez znajomości tych gier. Najwidoczniej za bardzo spodobały mi się kolejne jej odsłony.

Gimiak 13 września 2007 brak komentarzy 2256 odsłon

AkcesoriaGamester Arcade Stick

Ten ciekawy arcade stick jest oficjalnie licencjonowanym produktem firmy Gamester. Kontroler posiada 8 analogowych przycisków, służących do pełnej kontroli gry, dwa programowane przyciski (S1 i S2) oraz wbudowaną wibrację.

Gimiak 07 września 2007 brak komentarzy 1455 odsłon
Ładowanie