retroage.net

bo stare gry są lepsze
Teraz jest 2018-02-23, 07:08

Strefa czasowa: UTC + 1

Shoutbox

ping - wczoraj, o 13:06
zdarzało mi się, że dzieciaki mnie pouczały/poprawiały bo 'wiedzą lepiej', bo osobnik X powiedział Y
ping - wczoraj, o 13:07
mam alergię na pytania 'ile dałeś?!' czy też 'ile masz wszystkich gier?!'
Axi0maT - wczoraj, o 13:09
Ile masz wszystkcih gier? :D
Axi0maT - wczoraj, o 13:10
A tak na powaznie... dokladnie wiem o czym piszesz. Z tego wlasnie powodu wypisalem sie juz z jakis rok temu ze wszystkcih grup facebookowych traktujacych o retro. W zasadzie zostawilem tylko Sega-kupie/sprzedam/zamienie oraz Atari Jaguar Developing.
ping - wczoraj, o 13:14
Parę lat temu próbowałem na grupce sprzedać trochę gratów. Ceny atrakcyjne, tańsze niż na eBayu, tańsze niż na allegro. Oczywiście japończyki bo w tym się głównie specjalizuję (gry EU/US kupuję na sztuki, JP często szły hurtem...)
ping - wczoraj, o 13:15
zaraz znalazło się milion znawców, marudzenie że 'po japońsku nie sprzedasz, to jest nic nie warte' - poważne zarzuty jak na platformery GameBoyowe bez krzty tekstu
ping - wczoraj, o 13:15
teraz ci sami ludzie licytują gry NTSC-J na allegro za bajońskie sumy. Idzie nowe... :)
ping - wczoraj, o 13:16
wielu znajomych z otoczenia, którzy nie korzystają z grupek z tego samego powodu co ja, mantruje o tym, że w końcu nastąpi krach i dzieciaki zaczną się wyprzedawać
tbxx - wczoraj, o 13:19
też mnie denerwują ci pseudo retro-guru... bo tak po prawidzie, to ja jestem prawdziwym retro-guru ;P
Axi0maT - wczoraj, o 13:57
przewartosciowanie juz powoli daje o sobie znac. Jeszcze z niecaly rok temu PSX z okablowaniem schodzil na allegro za stowke od reki, dzis te zestawy zalegaja po 50 i nikt brac ich nie chce.
Axi0maT - wczoraj, o 13:57
krach predzej czy pozniej nastapi... to nie ulega watpliwosci
tbxx - wczoraj, o 21:20
przypominam że od 23:00 forum bedzie nieczynne
Bodzio - wczoraj, o 22:59
Się załapałem ;)
Bodzio - wczoraj, o 22:59
22:59
Bodzio - wczoraj, o 23:03
A jednak 23:03 i hula :)
Ładowanie ОК Błąd Zatrzymany Auto-aktualizacja co 10 sekund • Włącz/Wyłącz dzwięk?

POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL