Czysta plyta do Game Cube

ODPOWIEDZ
Gimiak
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 2120
Rejestracja: 2005-12-18, 22:55
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Czysta plyta do Game Cube

Post autor: Gimiak » 2006-01-14, 22:08

Zbaczcie ta plytke .
Co mnie ciekawi to czemu taka droga :| , no i drugie, po co komus czysta plytka ;) jak nie ma "specjalnej" nagrywarki.

soberpl
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1984
Rejestracja: 2005-12-20, 23:41
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Re: Czysta plyta do Game Cube

Post autor: soberpl » 2006-01-14, 22:12

Kolejna aukcja Axonn'a potrzebna jak zeszloroczny snieg :P

Damjen
Wsparcie sprzętowe
Wsparcie sprzętowe
Posty: 1481
Rejestracja: 2005-12-21, 02:50
Lokalizacja: Miasto Smoka
Kontakt:

Re: Czysta plyta do Game Cube

Post autor: Damjen » 2006-01-17, 09:27

Hehe :wink: Ja tam do goscia nic nie mam - dzieki niemu mialem Perfect Darka Factory Sealed za 40 zl :D A co do tego czemu taka droga to...pewnie z tego samego powodu co ten testowy kartridz do N64 - "mam a inni nie 8) :P :mrgreen: " (BTW - moze juz niedlugo bede mogl o sobie tak napisac :mrgreen: zobaczymy... :twisted: )
GBC, TV POKER, BSS-01, C64, CDTV, A800XE, A2600 Jr, FC, SMS 2, GEN 2+32X, SNESx2+SGB, SATURN, PSX, N64x2, DC, NGC+AGP, PS2, XBOX, WII :roll:

"Two things that kill videogaming: piracy and TASes"

Awatar użytkownika
Matius
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 20
Rejestracja: 2006-01-17, 09:17
Lokalizacja: z Kartonu
Kontakt:

Re: Czysta plyta do Game Cube

Post autor: Matius » 2006-01-17, 09:34

Hehe zwala :shock: takich malych plytek, notabene nie tylko do gackajest mnostwo na rynku. tez to widzialem. a i to chyba jakas beznadziejna plyta jak trzeba miec "specjalna" nagrywarke :D
...Gdy me cialo powroci do krolestwa Beliara gdzie zrodlo mego zycia wyschnie...

Morden
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1231
Rejestracja: 2006-08-11, 12:06
Lokalizacja: ŠŠ‡ƒƒƒ‡ƒŠƒƒƒŠŠƒ‡ŠŠŠ‡ƒƒƒ‡ƒŠƒƒƒŠŠƒ‡Š║║█│││█│║│││║║│█║
Kontakt:

Re: Czysta plyta do Game Cube

Post autor: Morden » 2006-08-16, 12:08

Czyste plyty dla GameCube to dyski NR. Do ich odtwarzania nie starczy zwykla kostka. Potrzeba nam tzw. NR Reader'a. NR Reader to zwykla konsola z mozliwoscia odtwarzania tego typu plyt, dostarczana testerom. To dosc tanie rozwiazanie, jako ze media NR produkowane sa w ogromnych ilosciach. System podobny do GD-R w przypadku DreamCast, z ta roznica ze zwykla konsola tego nie ruszy.

Zadanie duzej kasy za jednego czystego NRa to smiech na sali. Jesli ma sie odpowiednie zrodlo, mozna tych dyskow zdobyc dziesiatki. Poza tym zadna to zabawa bez mozliwosci zapisu i odczytu. Zbyt skomplikowany system by w ten sposob "piracic". Tylko dla developerow i dedykowanych kolekcjonerow.
Obrazek

ODPOWIEDZ