problem z zelda

ODPOWIEDZ
wakos
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 16
Rejestracja: 2007-06-30, 22:52

problem z zelda

Post autor: wakos » 2007-07-01, 10:23

Napylam w zelde twilight prinncess i nie moge pszesc dales jakas baba zgubila kota niewiem jak to pszejsc.(to prawie na pocztku gry nie mam jeszcze rzadnych broni mam tylko wetke)

Gimiak
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 2120
Rejestracja: 2005-12-18, 22:55
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: problem z zelda

Post autor: Gimiak » 2007-07-01, 11:01

Po pierwsze, zapraszam do zapoznania sie z regulaminem, a zwlaszcza z ponizszymi punktami:

5. Przed napisaniem posta sprawdz ortografie i gramatyke. Dobrze sie czyta pelne zdania, a nie ich wyrywki.
6. Staraj sie pisac tak, by inni mogli zrozumiec, o co ci chodzi.
Jezeli masz problem z ortografia to zainstaluj sobie najnowsza wersje Firefoxa, ktory automatycznie podkresla bledy ortograficzne.
Dziekuje za uwage.

Hiki
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 93
Rejestracja: 2006-04-27, 08:22

Re: problem z zelda

Post autor: Hiki » 2007-07-01, 13:03

Musisz zlowic rybe (chyba nawet dwie) przy pomoscie przy ktorym jest kot (tylko podejdz powoli, zeby go nie sploszyc).

wakos
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 16
Rejestracja: 2007-06-30, 22:52

Re: problem z zelda

Post autor: wakos » 2007-07-06, 21:38

Jestem dyzlektykiem ale i tak w necie wale na to jak pisze pozatym juz to pszeszedlem teraz jestem na jakims bagnie i nie wiem co dalej.

Awatar użytkownika
ashka
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 687
Rejestracja: 2006-08-01, 16:29
Lokalizacja: z Innej Planety
Kontakt:

Re: problem z zelda

Post autor: ashka » 2007-07-06, 22:41

wakos pisze:Jestem dyzlektykiem ale i tak w necie wale na to jak pisze pozatym juz to pszeszedlem teraz jestem na jakims bagnie i nie wiem co dalej.
:twisted:
Wlacz sprawdzanie pisowni albo zamilknij na wieki - zeby cierpna jak sie czyta te twoje dziela, a opcji ignorowania uzytkownikow tu nie wprowadzono. :cry:

Awatar użytkownika
froger3
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1471
Rejestracja: 2005-12-21, 00:33
Lokalizacja: 3 City / Toronto
Kontakt:

Re: problem z zelda

Post autor: froger3 » 2007-07-06, 23:31

ja piernicze. 3/4 internetu to dyslektycy, ktorzy zamiast dupe ruszyc i powalczyc z tym wola nic nie robic. Tak duzo kosztuje wlaczenie sprawdzenia pisowni?

Tez mam dysleksje, ale ile mi zajelo zeby pisac poprawnie(ale i tak nie do konca;/). I jakos wolalam robic te popierniczone cwiczenia niz przed kompem siedziec.

Co do "walenia jak pisze" - badz co badz, tym waleniem budujesz swoj wizerunek. Taka smutna prawda. Poza tym jezeli chcesz zeby cie zrozumiano to skorzystaj z rady panny Ashki.

Hiki
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 93
Rejestracja: 2006-04-27, 08:22

Re: problem z zelda

Post autor: Hiki » 2007-07-06, 23:32

wakos pisze:Jestem dyzlektykiem ale i tak w necie wale na to jak pisze pozatym juz to pszeszedlem teraz jestem na jakims bagnie i nie wiem co dalej.
Piszac w ten sposob pokazujesz brak szacunku do tych, ktorzy to czytaja. Pewne normy trzeba zachowac. Ja tez jestem (bylem, bo juz nie mam na to papierow) dyslektykiem, i dlatego korzystam z przegladarki, ktora podkresla mi bledy, ze slownika ortograficznego i edytorow tekstu ze sprawdzaniem pisowni.

Jak napiszesz ladne pytanie, ja napisze ladna odpowiedz :]

Awatar użytkownika
Mejs
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 498
Rejestracja: 2006-08-09, 17:52
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Re: problem z zelda

Post autor: Mejs » 2007-07-07, 00:29

Dodatkowo nagminne bledy w wypowiedziach sa zlamaniem regulaminu. Na forum jedyna forma komunikacja to tekst, staraj sie pisac dokladnie, uzyj powyzszych linkow ktore napewno Ci pomoga. Jezeli jednak nadal bedziesz "walil co piszesz" zostaniesz ignorowany przez innych uzytkownikow oraz mozesz dostac ostrzezenie.

I w tym temacie juz nie tylko chodzi o Twoj dyslektycyzm lecz perfidnie widac ze za szybko to wszystko pisales. Gdybys przejrzal to co napisales z pewnoscia wychwycil bys czesc bledow i "zjedzone" litery.

ODPOWIEDZ