Baten Kaitos - Orgins

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
mrSin
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 723
Rejestracja: 2007-07-01, 11:54
Lokalizacja: 3miasto
Kontakt:

Baten Kaitos - Orgins

Post autor: mrSin » 2007-10-16, 08:41

Swojego czasu sporo sie mowilo o tej grze. Tytul pojawil sie w NTSC i od tego momentu zapadla cisza. Czy wiecie moze jak wyglada kwestia Palowej wersji gry, wyszla czy nie? Jesli nie, czy jest jeszcze jakas nadzieja?

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8531
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Baten Kaitos - Orgins

Post autor: Axi0maT » 2007-10-16, 09:53

Baten Kaitos ukazal sie w PALu ale jest dosc rzadki. Jak chcesz to mozesz tutaj kupic (jakby co to Gimiak ze swoim retro-studio pewnie pomoze):
http://cgi.ebay.co.uk/Baten-Kaitos-Game ... dZViewItem

A co do nadziei odnosnie jakichkolwiek gier na GameCube, to bym sie nie ludzil... Konsola jest juz martwa i mimo ze ktos tam gdzies kiedys przebakiwal o zrobieniu handhelda odpalajacego gry z GameCube, a co za tym idzie bylaby to szansa na wznowienie produkcji gier na ta konsole, to jednak poki co nic wiecej o tym nie wiadomo... wiec... to koniec kariery GameCube :(

Awatar użytkownika
mrSin
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 723
Rejestracja: 2007-07-01, 11:54
Lokalizacja: 3miasto
Kontakt:

Re: Baten Kaitos - Orgins

Post autor: mrSin » 2007-10-16, 12:20

Nie mialem na mysli czesci pierwszej ale wlasnie druga ( a wlasciwie prequel ) o podtytule Orgins ( jest official site, nie podam gdyz nie moge dodawac linkow ). Gra wyszla w NTSC ale o PALU nic nie wiadomo.

Co do kondycji Tostera - nie mam zludzen, ze jeszcze cos nan wyjdzie. Na szczescie mam jeszcze wiele tytulow do obgrania a do posiadanych caly czas chetnie wracam :smile: .

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8531
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Baten Kaitos - Orgins

Post autor: Axi0maT » 2007-10-16, 12:37

mrSin pisze:Na szczescie mam jeszcze wiele tytulow do obgrania a do posiadanych caly czas chetnie wracam :smile: .
No wlasnie... Mi rowniez samych gier na GameCube starczy jeszcze przynajmniej na kilka ladnych lat, bo wyszlo tego naprawde sporo :D

A co do linkow to chyba niedlugo bedziesz mogl je wklejac... Z tego co pamietam to jest ogranicznik i dopiero po ilus tam postach mozesz dodawac linki (czyli kiedy zostaniesz juz normalnym uzytkownikiem forum a nie nowicjuszem)

Awatar użytkownika
mrSin
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 723
Rejestracja: 2007-07-01, 11:54
Lokalizacja: 3miasto
Kontakt:

Re: Baten Kaitos - Orgins

Post autor: mrSin » 2007-10-16, 12:52

Ograniczenie jest chyba do 10 - co do Baten Kaitos Orgins - pierwszy link po wpisaniu w google.

Toster bez watpienia to jedna z tych konsol, ktorych na pewno sie nie pozbede - za duzo wspanialych perelek sie na nim pojawilo, perelek, do ktorych chce sie wracac non stop. Dzieki Nintendo!

Mala poprawka podtytul brzmi "ORIGINS" - przepraszam za wprowadzenie w blad.

ODPOWIEDZ