Soul Calibur 2 - problem z Lizard Man

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8531
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Soul Calibur 2 - problem z Lizard Man

Post autor: Axi0maT » 2007-12-01, 22:46

Ostatnio sprawilem sobie gre Soul Calibur 2 w wersji NTSC. Oczywiscie jak powszechnie wiadomo jest to wspaniala i niesamowita gierka, ale niestety mnie przyprawia o bol glowy z jednego powodu. Poniewaz zachcialo mi sie odblokowac wszystkie postacie w grze to poszedlem po rozum do glowy i znalazlem w necie informacje, ze czynu tego mozna dokonac w trybie Weapon Master. Zajelo mi to troche czasu ale w koncu przeszedlem wszystkie plansze ktore sie tam znajduja w tym rowniez te w trybie "Extra Mode". Wszystko co bylo do odblokowania - odblokowalem. Pozostal mi tylko ten nieszczesny Lizard Man ktorego za chiny nie moge w zaden sposob odblokowac.

W tym miejscu pytanie do wszystkich - czy ktos mial podobny problem? Z gory zaznaczam ze przeoralem juz internet w poszukiwaniu rozwiazania tego problemu wiec nie odsylajcie mnie do tekstow typu:
"unlock Lizard Man – Complete Stage 3, of Extra Chapter 2 of the Extra Missions"
Wszystkie plansze ktore sugeruja w tutorialach juz ukonczylem. Zaczynam odnosic wrazenie ze mam jakas walnieta wersje tej gry i nie bede mogl odblokowac tej postaci. HELP - Kazda wskazowka mile widziana!!!

Lien
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 271
Rejestracja: 2006-08-06, 13:18

Re: Soul Calibur 2 - problem z Lizard Man

Post autor: Lien » 2007-12-02, 09:21

Z Lizardmanem tez mialem "drobne" problemy, ale o ile dobrze pamietam, to trzeba bylo zdobyc 76lvl i wykonac:
..go to mission 4-3 and beat it,
Sub-Chapter 2..
Pozdro!
Hell was full so I came back

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8531
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Soul Calibur 2 - problem z Lizard Man

Post autor: Axi0maT » 2007-12-02, 17:24

Lien pisze:Z Lizardmanem tez mialem "drobne" problemy, ale o ile dobrze pamietam, to trzeba bylo zdobyc 76lvl i wykonac:
..go to mission 4-3 and beat it,
Sub-Chapter 2..
Ok, poziom 76 juz mam, ale nie bardzo rozumiem oznaczenie
..go to mission 4-3 and beat it,
Sub-Chapter 2..
w Sub Chapter 2 przechodze po raz kolejny Hero's Tomb (wiekszosc poradnikow sugeruje ze wystarczy ukonczyc ten poziom - bez wzgledu na level - aby odblokowac Lizard Man)... chyba ze musze przejsc cos jeszcze w jakies scisle okreslonej kolejnosci... Jakas podpowiedz?

Lien
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 271
Rejestracja: 2006-08-06, 13:18

Re: Soul Calibur 2 - problem z Lizard Man

Post autor: Lien » 2007-12-02, 17:52

Dokladnie nie pamietam, bo juz dosyc dawno w to gralem wiec moze wkleje to z czego korzystalem:
You must complete WMM, what is to say, complete ALL missions. Most
people doesn't have Sub-Chapter 2 in Weapon Master Mode. Where is
Sub-Chapter 2? It's over Chapter 4(see map), and you can only access
there when you had level 76(Platinum Edgemaster) or higher, which means
380000EXP points. When you have this level go to mission 4-3 and beat it,
Sub-Chapter 2 should be unlocked. So you won't be able to unlock
Lizardman until you nearly complete Weapon Master Mode.

----
|E1|
-----------
|5 |S2|9 |S3|
-----------------------
|1 |2 |3 |4 |6 |8 |10 |
-----------------------
|S1| |7 |S4|
---- -------
|E2|
Zrodla dokladnie nie pamietam, bo ten tekst jeszcze kiedys do pliku tekstowego sobie wkleilem.
Hell was full so I came back

ODPOWIEDZ