tylko nie allegro

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: tylko nie allegro

Post autor: ramzes64 » 2008-04-20, 15:25

Ja naleze do takich osob ze nie mam zamiaru grzebac we wnetrznosciach - jesli mi sie kostka spali (o nie daj boze) to bede plakal - fakt mam ich kilka i niebede stratny, ale wiecie.

Pady do N64 sie rozkrecalo i czyscilo z tych ukruszonych wiorkow od galki, od obcierania o plastik - pada do GC tez jakiegos rozkrecalem, bo sie popsula gala (ale nieoryginalny byl) ... ale ja sie sam za grzebanie niebiore w takich rzeczach - ma dzialac aby bylo fajnie.

Co do Mario Kart DOuble Dash! - ja i Axi0maT jestesmy z Koszalina - jesli dojdziesz do porozumienia ze mna i z nim - to paczke nawet razem mozna by ci wyslac (mysle ze Ax... sie by zgodzil?) - Wal do mnie na GG to ci foto zrobie nawet wieczorem) - ale podaj jakas cene, bo ja ci poobna jak na Allegro pewnie podam za MK DD
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8531
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: tylko nie allegro

Post autor: Axi0maT » 2008-04-21, 06:38

quejinho pisze:morden - nie mam przerobionej konsoli niestety zakup nie wypalil okazalo sie ze gamecube szwankuje .
A co ci w nim szwankuje? Moze wystarczy przeczyscic laser, albo odpowiednio zlozyc Gacka (mialem taki przypadek ze kupilem konsole ktora byla zle skrecona i przez to niedzialala jak nalezy).
ramzes64 pisze:paczke nawet razem mozna by ci wyslac (mysle ze Ax... sie by zgodzil?) -
Pewnie... nie widze zadnego problemu.

ODPOWIEDZ