tylko nie allegro

quejinho
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 8
Rejestracja: 2008-04-19, 11:02

tylko nie allegro

Post autor: quejinho » 2008-04-19, 15:07

gdzie mozna dostac gry na gamecube ?? tanio zeby nie placic po 100 zl za kazda gre .
z jakich stron wy najczesciej zamawiacie ?

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: tylko nie allegro

Post autor: ramzes64 » 2008-04-19, 16:22

A jakie gry masz na Allegro za 100zl? - ja mam TYLKO z Allegro - mozesz tez oblukac polskie swistak.pl i ebay.pl - ale tam nic nie ma.

TYLKO ALLEGRO!

* no chyba ze mozesz, potrafisz i nie masz z tym problemu - z zagranicy.
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

quejinho
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 8
Rejestracja: 2008-04-19, 11:02

Re: tylko nie allegro

Post autor: quejinho » 2008-04-19, 17:06

"A jakie gry masz na Allegro za 100zl? " a zacytuj mnie ze gdzies o tym napisalem . PISZE TYLKO ZE NIE CHCE KUPYWAC NA ALLEGRO !! (a po 2 tam nawet mnie interesujacych pozycji nie ma ) sam tytul juz sie do tego odnosi . czytaj ze zrozumieniem . interesuja mnie sklepy internetowe szukalem ale ceny w miare zadowalajace znalazlem w jednym . wiec czekam dalej na linki jakis sklepow . no z zagranicy tez odpada .

SopeL
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 66
Rejestracja: 2007-11-15, 20:55

Re: tylko nie allegro

Post autor: SopeL » 2008-04-19, 17:43

Stary, ogarnij sie troche. Napisales 1-go posta w takim kontekscie, jakbys nie chcial kupowac gier na allegro bo sa za drogie (bo raczej nie podales konkretnego powodu). Skoro twierdzisz, ze na allegro nie ma interesujacych cie pozycji, to moze nie przemyslales do konca swojego wyboru, co do kupna konsoli. Na koniec, jesli chcesz kupowac w sklepach internetowych (zakladam, ze nowe, nie uzywane gry) to nie oczekuj super niskich, okazyjnych cen.

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: tylko nie allegro

Post autor: ramzes64 » 2008-04-19, 20:24

quejinho pisze:"A jakie gry masz na Allegro za 100zl? " a zacytuj mnie ze gdzies o tym napisalem . PISZE TYLKO ZE NIE CHCE KUPYWAC NA ALLEGRO !! (a po 2 tam nawet mnie interesujacych pozycji nie ma ) sam tytul juz sie do tego odnosi . czytaj ze zrozumieniem . interesuja mnie sklepy internetowe szukalem ale ceny w miare zadowalajace znalazlem w jednym . wiec czekam dalej na linki jakis sklepow . no z zagranicy tez odpada .
:) podaj mi link tej strony/sklepu taniego. Na Allegro masz wszystko! i Tanio.

moze nie chesz na Allegro, bo masz -2komentarze?
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

soberpl
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1984
Rejestracja: 2005-12-20, 23:41
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Re: tylko nie allegro

Post autor: soberpl » 2008-04-19, 21:40

Jezeli interesuja Cie gry uzywane to jest dzial Gielda na forum - zloz zamowienie.

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: tylko nie allegro

Post autor: ramzes64 » 2008-04-20, 01:03

o - Mam Mario Kart Double Dash!! Bo mi sie odwaja - za ile chesz kupic? Ksiazeczka i Okladka po francusku, albo po angielsku (bo mam dwie)
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

Inlagd sill
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1384
Rejestracja: 2006-02-25, 07:56

Re: tylko nie allegro

Post autor: Inlagd sill » 2008-04-20, 06:28

Jeszcze raz, bo nie wiem czy dobrze zrozumialem: chcesz tanie, rzadkie i prawdopodobnie nowe gry bez korzystajania z Allegro i bez importowania?

Czy pomyle sie ryzykujac stwierdzenie, ze to jest niewykonalne?
Dla bardziej wymagających: Serwis i forum Syzygia.pl

Morden
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1231
Rejestracja: 2006-08-11, 12:06
Lokalizacja: ŠŠ‡ƒƒƒ‡ƒŠƒƒƒŠŠƒ‡ŠŠŠ‡ƒƒƒ‡ƒŠƒƒƒŠŠƒ‡Š║║█│││█│║│││║║│█║
Kontakt:

Re: tylko nie allegro

Post autor: Morden » 2008-04-20, 07:58

Jesli ktos moze kupowac w sklepach internetowych, to nie rozumiem czemu nie moze kupowac na Allegro. Wiadomo ze nie kupisz od kogos kto ma minus pietnascie opinii i nic ponad to.

Kolega sam wspomnial ze konsole ma przerobiona, wiec smialo moze kupowac gry z innych regionow. Play-Asia.com to tani sklep i mozna w nim znalezc wiele ciekawych tytulow po atrakcyjnych cenach. Nie musisz kupowac wersji japonskich. Kupuj US.
Obrazek

quejinho
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 8
Rejestracja: 2008-04-19, 11:02

Re: tylko nie allegro

Post autor: quejinho » 2008-04-20, 09:17

morden - nie mam przerobionej konsoli niestety zakup nie wypalil okazalo sie ze gamecube szwankuje . Siedze na allegro i szukam czegos co wpadnie w oko ale wersji nie dotknietej czipem .i mam juz jedna na oku czekam az przyjda mi pieniadze .Ramzes nie nie mam zlych opinii wsio na + . ile ty bys chcial za ta gre ? czy posiadasz moze mario party ktoras czesc . na tych pozycjach dwoch mi zalezy akurat narazie wychodzi na to ze splukam sie doszczetnie wiec kupno poki co odpada mimo wszystko moze miesiac , zalezy czy uda mi sie zatrudnic w firme w maju . dlaczego napisalem ze tylko nie allegro ? no bo kazdy z czym kolwiek co chcesz kupic pisze ci allegro . ale sa tez sklepy internetowe gdzie wybor czasem jest gier poza tymi z allegro na allegro potrafie wejsc i sam sprawdzic . znalazlem chyba ogolem 4 sklepow juz i tylko w 1 byl mario party 4 koszt 100zl .dziekuje za wspolprace skorzystam z gieldy jak tylko zdobede kaski. milego dnia .

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8535
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: tylko nie allegro

Post autor: Axi0maT » 2008-04-20, 10:14

Jak koniecznie uparles sie na tego Mario Party to mam 4 czesc na sprzedaz. Wersja Player Choice. Okladka i manula po niemiecku, sama gra po angielsku, stan box - db, plyta bdb. Mam tez na sprzedaz pare innych gier na GameCube. Jesli jestes zainteresowany to napisz do mnie na GG.

Odnosnie samych gier na GameCube to niestety sa one nieprzyzwoicie drogie. W Polsce ciezko znalezc nowe gry ponizej 100pln. Czasem jakies sklepy wyprzedaja cos na allegro za 40 (i wzwyz). Moim zdaniem najlepiej przerobic Gacka jakims chipem i sciagac gry w NTSC z USA i Kanady. Nawet po doliczeniu kosztow wysylki wyjdzie Ci to zazwyczaj taniej niz zakup tych samych gier na allegro. Jedyna wada tego rozwiazania jest to ze mozna miec potem problem z ich sprzedaza np. na allegro... NTSC nie sa niestety zbyt chodliwe.

Awatar użytkownika
dopelfish^
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 55
Rejestracja: 2006-08-12, 09:50
Kontakt:

Re: tylko nie allegro

Post autor: dopelfish^ » 2008-04-20, 10:21

Ostatnio mieli Residenty po 79 zl w ultimie, ale nie wiem, czy jeszcze je maja.

Morden
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1231
Rejestracja: 2006-08-11, 12:06
Lokalizacja: ŠŠ‡ƒƒƒ‡ƒŠƒƒƒŠŠƒ‡ŠŠŠ‡ƒƒƒ‡ƒŠƒƒƒŠŠƒ‡Š║║█│││█│║│││║║│█║
Kontakt:

Re: tylko nie allegro

Post autor: Morden » 2008-04-20, 10:24

Axi0maT pisze:Moim zdaniem najlepiej przerobic Gacka jakims chipem i sciagac gry w NTSC z USA i Kanady.
Mozna tez zamiast przerobki uzywac FreeLoader'a lub Action Replay'a ktory funkcje FreeLoader'a ma wbudowana. Taniej, konsoli nie trzeba rozkrecac, a i piraty nie beda kusic. FreeLoader nie odpala kazdej jednej gry, ale odpala zdecydowana wiekszosc hitow. By dowiedziec sie wiecej, mozesz poszukac na sieci list kompatybilnosci.
Obrazek

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8535
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: tylko nie allegro

Post autor: Axi0maT » 2008-04-20, 12:34

Morden pisze: Mozna tez zamiast przerobki uzywac FreeLoader'a lub Action Replay'a ktory funkcje FreeLoader'a ma wbudowana.
Uciazliwe zmienianie plytek... sorry ale wyroslem juz z amigowego zonglowania ;)
Morden pisze: Taniej,
Oj tu bym sie klocil... i to tak konkretnie. Freeloader jest co najmniej 2x drozszy od najtanszego chipa.
Morden pisze: konsoli nie trzeba rozkrecac,
No tak... srubokret trzeba miec/zrobic sobie, ale jak juz ktos ma to zaden problem.
Morden pisze: a i piraty nie beda kusic.
mnie nie kusza :P
Morden pisze: FreeLoader nie odpala kazdej jednej gry,
I to wystarczy, aby stwierdzic ze juz go nie chce :P

Morden
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1231
Rejestracja: 2006-08-11, 12:06
Lokalizacja: ŠŠ‡ƒƒƒ‡ƒŠƒƒƒŠŠƒ‡ŠŠŠ‡ƒƒƒ‡ƒŠƒƒƒŠŠƒ‡Š║║█│││█│║│││║║│█║
Kontakt:

Re: tylko nie allegro

Post autor: Morden » 2008-04-20, 12:45

Uzywane FreeLoader'y potrafia kosztowac smiesznie malo. Chip tez nie gwarantuje ze kazda gra ruszy - zreszta zalezy ktory, ale to juz inna bajka. Poza tym nie kazdy potrafi samemu chipa zamontowac. Koles chce kupic konsole i na niej pograc a tu nagle rozkrecanie, lutowanie i modowanie sie urodzilo. Ja wiem ze ty umiesz, ale znam ludzi ktorzy samemu by sie za cos takiego nie brali.

Kolega z pracy na przyklad, od urodzenia wyposazony w dwie lewe raczki, probowal sam rzucac sie na montaz DMS4 w swojej PS2. Spalil layout w paru miejscach i narazie. Konsola poszla. A bylo nie robic jak sie nie znasz, ale sie cep nie sluchal.
Obrazek

ODPOWIEDZ