Wyscigi motorowe na GameCube

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8531
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Wyscigi motorowe na GameCube

Post autor: Axi0maT » 2008-06-26, 11:17

Zachcialo mi sie nieco pojezdzic scigaczem na GameCube. Szukalem dosc intensywnie i znalazlem troche motocross'ow (MX Superfly, Freekstyle, SX Superstar, Big Air Freestyle, Jeremy McGrath Supercross World). Ze scigaczy to niestety udalo mi sie odszukac tylko "Speed Kings", ktory nie dosc ze jest wyjatkowo rzadko spotykany to jeszcze nienajlepszy. Przy najrozniejszych MotoGP na XOBXa i PS2 to jednak troche malo. Czy ktos zna jeszcze jakas gierke na Gacka w ktorej mozna pojezdzic scigaczami? Dodam tylko ze Extreme G3 odpada bo to future racer.

Awatar użytkownika
tbxx
Administrator serwisu
Administrator serwisu
Posty: 731
Rejestracja: 2007-10-09, 17:16
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Re: Wyscigi motorowe na GameCube

Post autor: tbxx » 2008-06-26, 15:45

Kilknij tu:
http://www.gamerankings.com/itemranking ... atings.asp

i ustaw:

Category na:
DRIVING>>RACING>>MOTORCYCLE>>ALL

Platform na:
GC

Minimum Reviews/Votes:
1

kliknij:
GO

i to bedzie wszytko w tym temacie. :smile:

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8531
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Wyscigi motorowe na GameCube

Post autor: Axi0maT » 2008-06-26, 18:11

Hmmm... nic nowego w ten sposob nie znalazlem, wiec wyglada na to ze niestety Speed Kings jest jedyna gra na GameCube w ktorej mozna pojezdzic scigaczami :mad:

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Wyscigi motorowe na GameCube

Post autor: ramzes64 » 2008-06-26, 20:09

ja swego czasu mialem cisnienie na motorki jakies, ale nie jkies crosy, tylko te GP (chyba?) cos jak F1 ale na torach wyscigowych - na PC sprawdzilem jakas pozycje, ale grac sie na PC nie da - na konsole cos takiego i grac mozna

* bo do grania jest konsola (a nie PC - niewazne jak wypasiony by byl)
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

Awatar użytkownika
Rondel Spears
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 298
Rejestracja: 2007-01-15, 18:01
Kontakt:

Re: Wyscigi motorowe na GameCube

Post autor: Rondel Spears » 2008-06-26, 20:52

PC tez jest do grania. Ostatnio wsrod co niektorych konsolowcow panuje przekonanie ze PC to tylko do biura. Przygodowki, strategie, symulatory, gierki flashowe, FPSy (gra sie mimo wszystko gra sie lepiej niz na konsolach), crpgi, mmorpgi. Gry z takich gatunkow (oprocz FPS) to rzadkosc na konsolach (w dodatku w wiekszosci przypadkow sa to kiepskie produkcje). W Age of Empires mozna grac z taka sama przyjemnoscia jak w tytuly Mariowe.

PS. Co ma wypasiony komputer do grania? PC spelniajacy wymagania Dooma mozna kupic niemal doslownie za grosze. No, chyba ze grafika jest decydujacym elementem ktory wplywa na przyjemnosc z obcowania z dana gra :).
Blah, blah, blah :/

soberpl
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1984
Rejestracja: 2005-12-20, 23:41
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Re: Wyscigi motorowe na GameCube

Post autor: soberpl » 2008-06-26, 21:45

Takie moje 3 euro :P

"FPSy (gra sie mimo wszystko gra sie lepiej niz na konsolach)" zgadzam sie, na kazdej oprocz Wii 8)

Awatar użytkownika
Rondel Spears
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 298
Rejestracja: 2007-01-15, 18:01
Kontakt:

Re: Wyscigi motorowe na GameCube

Post autor: Rondel Spears » 2008-06-26, 21:46

Zalezy od gry :).
Blah, blah, blah :/

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8531
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Wyscigi motorowe na GameCube

Post autor: Axi0maT » 2008-06-27, 09:42

ramzes64 pisze:na PC sprawdzilem jakas pozycje, ale grac sie na PC nie da
Ja kiedys dawno temu gralem Moto Racer (wlasnie na PC) i bardzo mi sie podobalo.
Rondel Spears pisze:Zalezy od gry :) .
A jeszcze wiecej od gracza :)

Awatar użytkownika
mrSin
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 723
Rejestracja: 2007-07-01, 11:54
Lokalizacja: 3miasto
Kontakt:

Re: Wyscigi motorowe na GameCube

Post autor: mrSin » 2008-06-27, 12:06

Przygodowki i klasyczne cRPG - o to powod dla ktorego nadal gram na swoim nieco juz wysluzonym PC. Nie zamierzam zaprzestac tego procederu, taki dobry oddech od konsoli.

Motorki na GC - o rany ja w sumie nie spotkalem sie z niczym sensownym. Do tego typu gier to proponowalbym PS2 ewentualnie X pudlo. Na nich przynajmniej jest czym sie pobawic. Tyle, ze ta opcje sam juz przetrenowales :smile: .

Awatar użytkownika
setezer
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 654
Rejestracja: 2005-12-22, 13:59
Lokalizacja: Borzymin
Kontakt:

Re: Wyscigi motorowe na GameCube

Post autor: setezer » 2008-06-28, 11:31

Polecam Tourist Trophy na PlayStation 2. W pelni zaspokoi Twoje potrzeby.
http://www.tvdarek.republika.pl/gry-komputerowe.html
Po co na sile sie meczyc grajac w srednie tytuly, skoro na wyciagnieciu reki jest tytul takiego kalibru jak TT. Oczywiscie zakladam, ze nie przeszkadza Ci, ze gra jest na PS2. Jezeli tak to milej gry w Road Rasha sprzed 10 lat czy w Speed Kings.
Ostatnio zmieniony 2014-05-04, 15:19 przez setezer, łącznie zmieniany 1 raz.

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Wyscigi motorowe na GameCube

Post autor: ramzes64 » 2008-06-28, 16:39

ja sie ostatnio zaopatrzylem w Extreme-G III, ale to futurystyczne - chwilowo jednak nie mam czasu w to grac - BURNOUT 3: Takedown pochlania moj czas - o zwykle scigalki na GC chyba raczej trudno, ostatnio na allegro sledzilem jakies klady ATV cos tam tytul, 15zl - nawet zastanawialem sie nad zakupem, bo choc noty nie wysokie, to gra wygladala nawet ciekawei - tzn az tak nie odstraszala
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

Awatar użytkownika
tbxx
Administrator serwisu
Administrator serwisu
Posty: 731
Rejestracja: 2007-10-09, 17:16
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Re: Wyscigi motorowe na GameCube

Post autor: tbxx » 2008-06-28, 16:54

setezer pisze:Polecam Tourist Trophy na PlayStation 2.
Tourist Trophy to takie GT na 2 kolkach..dzieki, Seria Moto GP od Namco jest zdecydowanie lepsza. Aczkolwiek w kwesti motorkow nic nie podskoczy serii Moto GP od THQ na XBOXA.

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8531
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Wyscigi motorowe na GameCube

Post autor: Axi0maT » 2008-06-29, 15:24

setezer pisze:Po co na sile sie meczyc grajac w srednie tytuly, skoro na wyciagnieciu reki jest tytul takiego kalibru jak TT
Bo innych na GC nie ma, wiec tylko Speed Kings mi zostaje.
setezer pisze:Oczywiscie zakladam, ze nie przeszkadza Ci, ze gra jest na PS2.
Tak przeszkadza. Bo szukam takiej gry na Gacka a nie PS2... glupota byloby kupowanie PS2 dla jednej gry z motorkami... nie uwazasz?
setezer pisze:Jezeli tak to milej gry w Road Rasha sprzed 10 lat czy w Speed Kings.
Tak wlasnie zrobie. Speed Kings juz zakupiony i plynie do mnie z Anglii :P Zdam relacje jak juz dojdzie.
Tourist Trophy to takie GT na 2 kolkach..dzieki, Seria Moto GP od Namco jest zdecydowanie lepsza. Aczkolwiek w kwesti motorkow nic nie podskoczy serii Moto GP od THQ na XBOXA.
No wlasnie to sa troche inne wyscigi niz Speed Kings. Troche poczytalem o tej gierce i okazalo sie ze to wlasnie to czego szukam! Nielegalne wyscigi po ulicach miast na scigaczach i do tego mozliwosc wykonywania najrozniejszych trickow. Ponoc gra jest dosc mocno wzorowana na starym Moto Racer ktory bardzo mi sie podobal. To jest wlasnie to czego szukalem. Kiedys gralem w jakas starsza wersje Moto GP... srednio przypadlo mi do gustu. Moze w nowszych cos zmienili, ale poki co wierze ze to wlasnie ten Speed Kings spelni moje oczekiwania.

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8531
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Wyscigi motorowe na GameCube

Post autor: Axi0maT » 2008-07-13, 18:44

Speed Kings juz do mnie doszedl i musze przyznac ze jestem w pelni usatysfakcjonowany gierka. Graficznie moze nie poraza i ma jakies tam wady, ale w pelni spelnia pokladane w nim oczekiwania. Mnostwo swietnych trickow, calkiem fajne trasy i swietna grywalnosc. Klimat nielegalnych wyscigow jest doskonale odczuwalny. Speed Kings jest takim NFSem w wersji motorowej wiec zdecydowanie polecam. Moto GP z pewnoscia by mnie nie zadowolil bo to raczej klasyczne wyscigi (chyba ze w nowszych czesciach cos sie zmienilo o czym nie wiem).

ODPOWIEDZ