Jakie gry na GC...

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Spyro1993
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 2184
Rejestracja: 2008-06-29, 16:49
Lokalizacja: Knurów
Kontakt:

Jakie gry na GC...

Post autor: Spyro1993 » 2008-08-26, 09:56

Od wczoraj jestem szczesliwym posiadaczem GC i mam takie pytanko: w jakie gry warto zainwestowac? Interesuja mnie gry przygodowe, platformowe, RPG, multiplayer, sportowe, strzelanki, symulatory... Mam narazie Spyro: A Hero's Tail i Mario Party 7.

P.S. Czy gral ktos w gre Harvest Moon A Wonderful Life? :wink: Interesuje mnie zakup tej gry, iz jestem fanem tej serii. 8)
Mój friendcode:
Nintendo 3DS: 1075-0891-4847
Nintendo Switch: SW-7223-6894-3313

(2b v ~2b) - Szekspir

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8536
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Jakie gry na GC...

Post autor: Axi0maT » 2008-08-26, 13:03

Spyro1993 pisze:Od wczoraj jestem szczesliwym posiadaczem GC i mam takie pytanko: w jakie gry warto zainwestowac?
Popatrz w rankingi i wybieraj te z gornych pozycji z najwyzszymi notami. Mozesz tez sugerowac sie recenzjami.
Spyro1993 pisze:Interesuja mnie gry przygodowe, platformowe, RPG, multiplayer, sportowe, strzelanki, symulatory...
Czyli wszystkie :P
Spyro1993 pisze:Czy gral ktos w gre Harvest Moon A Wonderful Life?
Mam, ale nie podoba mi sie... Smety na maksa. Ale jesli jestes fanem tej gry to polecam zakupic - wszyscy sie tym zachwycaja wiec powinienes byc usatysfakcjonowani. niestety gierka nie nalezy do tych tanszych :(

Jesli chcesz zobaczyc co potrafi Gacek to warto tez zapoznac sie z tematem na forum:
Szukam Gier Wyciagajacych Maks z Gamecube

Awatar użytkownika
Spyro1993
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 2184
Rejestracja: 2008-06-29, 16:49
Lokalizacja: Knurów
Kontakt:

Re: Jakie gry na GC...

Post autor: Spyro1993 » 2008-08-26, 18:54

A sa moze jeszcze jakies gry a'la GTA na GC? Czytalem recke gry True Crime New York City i sadze, ze jest ciekawa ale te bledy w grze odstraszaja... :angry:

P.S. Moze jeszcze ktos da jakies propozycje gier na GaCka, w ktore warto zainwestowac? :grin:
Mój friendcode:
Nintendo 3DS: 1075-0891-4847
Nintendo Switch: SW-7223-6894-3313

(2b v ~2b) - Szekspir

desperation

Re: Jakie gry na GC...

Post autor: desperation » 2008-08-26, 20:39

Wind Waker Zelda, Star Fox Adventures, Metroid Prime 1,2, Eternal Darkness... Residenty wszystkie :)

I na poczatek starczy tego dobrego..

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Jakie gry na GC...

Post autor: ramzes64 » 2008-08-26, 21:29

Spyro1993 pisze:A sa moze jeszcze jakies gry a'la GTA na GC? Czytalem recke gry True Crime New York City i sadze, ze jest ciekawa ale te bledy w grze odstraszaja... :angry:

P.S. Moze jeszcze ktos da jakies propozycje gier na GaCka, w ktore warto zainwestowac? :grin:
Nie zabieraj sie tylko za pierwsza czesc true Crime - BADZIEWNA - graficznie, koles to taki BETONOWY CHLOP, ulice puste - mi sienie podba LA (sprawdzilem chwilke i tyle) - a True Crime NY fajny, ale klatkowal, zacinal sie - choc nie dalem za wygrana i fajnie mi sie gralo (bo praktycznie w gry typu GTA nie gralem, zawsze to u kogos na PC tylko misje jedna i do domu, wiec cisnienei na taki gatunek mialem.

Ostatnio udalo mi sie sprawdzic GTA Vice City Stories na PS2 i dorwalem sobie na XBoxa GTA San Andreas. gry ciekawe, fajne i mistrzoie w swojej klasie, ale po True Crime odnioslem wrazenie ze na ulicach jest wieksza pustka, w TRUE CRIME wszedzie PELNO LUDZI, samochodow - takie to zywsze... jednak wymazone GTA San Andreas na XBoxa mam i przyjemmnie strace na tym tytule sporo godzin jak przysiade.

Na GC Sprawdz Metroid Prime - KONIECZNIE
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8536
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Jakie gry na GC...

Post autor: Axi0maT » 2008-08-27, 06:09

A sa moze jeszcze jakies gry a'la GTA na GC? Czytalem recke gry True Crime New York City i sadze, ze jest ciekawa ale te bledy w grze odstraszaja... :angry:
Jesli przyzwyczaisz sie do czestego zapisywania stanw gry w True Crime NY, a do tego klatkowanie animacji ci nie przeszkadza (naprawde mozna sie do tego przyzwyczaic), to polecam True Crime NY - naprawde fajna pozycja. Zawiera sporo inowacji w stosunku do serii GTA.
Do True Crime LA, tez mozna sie przyzwyczaic o ile dasz rade przelknac dziwne i nienaturalne ruchy bohatera. Mi osobiscie bardziej sie podoba od True Crime NY poniewaz ma sporo lepsza fabule i przede wszystkim nie grasz czarnuchem tylko makaroniarzem :P

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Jakie gry na GC...

Post autor: ramzes64 » 2008-08-27, 07:22

ja zaczalem od True Crime NY - wiec od czesci nowszej (lepszej), dlatego odpalenie cesci wczesniejszej juz mi niepodeszlo. Sprawdz gre - na Allegro sa chyba tanie.

Tu masz filmiki, ktore kiedys nagrywalem
http://pl.youtube.com/watch?v=5Mw3lloIi18 - jakas misja

http://pl.youtube.com/watch?v=3iasVGMsSCs - jakas misja II

http://pl.youtube.com/watch?v=TxGw7N_esTA - bledy w tunelu

nie trzeba wykonywac misji, bo to wtedy odzielny filmik wprowadzajacy do kazdej z nich, a pozniej akcja. Mozna tez frywolnie jezdzic po miescie, wykonac zadania poboczne, albo bawic sie w gline i lapac bandziorow na ulicy, samemu stawiajac sobie wyzwanie oczyszczenia miasta - najbardziej chyba czasochlonne.
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

Kurt
'jeszcze jeden stopien i...'
'jeszcze jeden stopien i...'
Posty: 902
Rejestracja: 2007-04-14, 09:09

Re: Jakie gry na GC...

Post autor: Kurt » 2008-08-31, 14:36

Jezeli lubisz platformowki to bierz

Mario Sunchine i Luigi Mansion.

Snake
'czasem cos napisze'
'czasem cos napisze'
Posty: 387
Rejestracja: 2008-01-22, 22:17
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Jakie gry na GC...

Post autor: Snake » 2008-09-01, 12:26

Nie jestem znawca gier na konsole Nintendo ale po (jak narazie) 30 godzinach przygod z Zelda Twilight Princess moge z czystym sumieniem polecic Ci ten tytul. Szczerze mowiac to jedna z najlepszych gier w jakie w ogole mialem przyjemnosc grac. Naprawde warto zainwestowac w ta pozycje (grywalnosc na najwyzszym poziomie + masa zagadek i niesamowity klimat).
Wedlug mnie warto (a nawet trzeba) takze zaopatrzyc sie w MGS TTS - remake jednej z najznakomitszych produkcji ever (choc juz nie tak dobry jak oryginal). Nic nie przebije ukazanej w niej historii, a takze wyrazistych postaci. A postac Snake'a to w ogole bez dyskusji -rzadzi!. Warto zapoznac sie z dzielem Kojimy jesli jeszcze nie miales okazji. No chyba, ze nie lubisz skradanek, co zmienia postac rzeczy.
A man chooses, a slave obeys.

ThisIsHardcore

kawka
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 511
Rejestracja: 2007-08-29, 15:43
Lokalizacja: Perła Mazur
Kontakt:

Re: Jakie gry na GC...

Post autor: kawka » 2008-09-01, 14:12

Spyro1993 pisze:Interesuja mnie gry przygodowe, platformowe, RPG, multiplayer, sportowe, strzelanki, symulatory...
A wiec... Obie Zedy, oba Metroidy, Paper Mario, Super Smash Bros Melee, Metal Gear Solid: The Twin Snakes, Prince of Persia: The Sands of Time, Resident Evil 4, SSX3, Madden NFL 2004.

Awatar użytkownika
Spyro1993
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 2184
Rejestracja: 2008-06-29, 16:49
Lokalizacja: Knurów
Kontakt:

Re: Jakie gry na GC...

Post autor: Spyro1993 » 2008-09-04, 20:16

A jakies propozycje co do gier sportowych (glownie pilka nozna)?

P.S. Ma moze ktos na sprzedaz gre Harvest Moon A Wonderful Life (najlepiej za posrednictwem allegro)?
Mój friendcode:
Nintendo 3DS: 1075-0891-4847
Nintendo Switch: SW-7223-6894-3313

(2b v ~2b) - Szekspir

Awatar użytkownika
artemis
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 554
Rejestracja: 2008-07-17, 11:40

Re: Jakie gry na GC...

Post autor: artemis » 2008-09-04, 20:19

Mi sie bardzo fajnie gralo w Fife 06 na gacku... Gralem tez np. w nowsza czesc na PS2 ale wydala mi sie duzo gorsza.... ISS-a na Gacka bym nie polecal....

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8536
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Jakie gry na GC...

Post autor: Axi0maT » 2008-09-05, 06:12

artemis pisze:Mi sie bardzo fajnie gralo w Fife 06 na gacku...
Kolejne czesci po Fifie 2004 wprowadzaja niewiele zmian wiec raczej nie sa godne uwagi... no chyba ze komus zalezy na jak najnowszych skladach.
artemis pisze:ISS-a na Gacka bym nie polecal....
ISSy na Gacka to bezposrednia kontynuacja serii ISS z N64. Jesli podobaly ci sie te wersje na N64 to te rowniez powinny sie podobac. W przypadku konsol Nintendo zawsze byly dwa obozy FIFA i ISS. Albo podoba sie jedna seria, albo druga. Mi akurat blizsze sa ISSy ze wzgledu na arcadeowy gameplay dlatego wlasnie te polecam.

Spyro1993 pisze:A jakies propozycje co do gier sportowych (glownie pilka nozna)?
Mozesz sprobowac jeszcze FIFA Street - ciekawa seria. Na Gacka sa dostepne chyba pierwsze 2 czesci.

Awatar użytkownika
Spyro1993
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 2184
Rejestracja: 2008-06-29, 16:49
Lokalizacja: Knurów
Kontakt:

Re: Jakie gry na GC...

Post autor: Spyro1993 » 2008-09-13, 19:21

Od wczoraj posiadam Fife 2004 (22 zl) oraz Super Mario Sunshine (59,50 zl) i gra sie swietnie. :smile: W Fife zaczalem od treningow po czym wzialem sie za III lige angielska w karierze, a pozniej zaczne grac swoja ukochana AS Roma, tylko najpierw podtrenuje jeszcze troche. :smile: W Mario gra sie bardzo dobrze, polecam ta gre. :grin:

P.S. Obie gry zakupione zostaly u PANTHER-GAMES (szczerze polecam). :wink:
P.S.2 Ma ktos moze na sprzedaz jakies fajne gry na GC, bo poszukuje gier na te platforme (zwlaszcza Harvest Moon A Wonderful Life). :wink:
Mój friendcode:
Nintendo 3DS: 1075-0891-4847
Nintendo Switch: SW-7223-6894-3313

(2b v ~2b) - Szekspir

Awatar użytkownika
artemis
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 554
Rejestracja: 2008-07-17, 11:40

Re: Jakie gry na GC...

Post autor: artemis » 2008-09-13, 23:12

Mi sie na Gacku ISS podobal......... dopoki nie nabylem Fify, ktora dla mnie tez ma duzo elementow arcadowych ale jednocznesnie oferuje duzo wieksze mozliwosci niz ISS w kwestiach czysto pilkarskich i nie jest dokladnym symulatorem. Mam w sumie ISS-a na N64 ktorego nawe nie odpalilem wiec moze sobie sprobuje w niedlugim czasie :smile: .

Aaaa no i Fifa posiada prawa licencji do praktycznie wszystkich klubow co tez czyni te gre przyjemniejsza dla kogos kto orientuje sie w skladach zespolow ( nie mowie tu o tym ze musza byc jakies najnowsze bo mi np. to ze stare nie przeszkadzaja a niektorych pilkarzy przyjemnie sie wspomina :smile:)

ODPOWIEDZ