GameCube - najlepsza edycja

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8531
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: GameCube - najlepsza edycja

Post autor: Axi0maT » 2009-03-06, 08:31

Widze jedna spora zalete tej wersji... nie widac na niej kurzu :P

Awatar użytkownika
mrSin
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 723
Rejestracja: 2007-07-01, 11:54
Lokalizacja: 3miasto
Kontakt:

Re: GameCube - najlepsza edycja

Post autor: mrSin » 2009-03-06, 08:55

NeYo pisze:
mrSin pisze:Sam nie mogę uwierzyć, iż na coś takiego się zdecydowałem ;) . Mając na uwadze jednak tak wielką stratę będę musiał na pocieszenie kupić sobie białą wersję GC ;)

Na pewno widziałeś, ale podsyłam ci linka, http://allegro.pl/item571340848_nintend ... _xeno.html Chyba jedyny biały teraz na aukcjach. Wszystko w oryginale masz, cały zestaw, No otwierany niestety bebech, z związku na chipa.
Niestety otwierany.... :( szukam dziewiczego sprzętu, prosto z pudełeczka :). Nie zgodzę się z Axi0matem, biała kostka wygląda absolutnie czadersko.

Awatar użytkownika
NeYo
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 91
Rejestracja: 2009-03-01, 20:52

Re: GameCube - najlepsza edycja

Post autor: NeYo » 2009-03-06, 08:57

mrSin pisze:Niestety otwierany.... :( szukam dziewiczego sprzętu, prosto z pudełeczka :) . Nie zgodzę się z Axi0matem, biała kostka wygląda absolutnie czadersko.
O nówkę może być cięzko, ale dzieki chipowi, bedziesz mógł odpalac importy bez problemu :) zawsze to jakiś plus :)

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8531
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: GameCube - najlepsza edycja

Post autor: Axi0maT » 2009-03-06, 09:15

NeYo pisze:O nówkę może być cięzko, ale dzieki chipowi, bedziesz mógł odpalac importy bez problemu :) zawsze to jakiś plus :)
Tak samo uwazam. Ja zamontowalem sobie wlasnie po to Vipera w swoim Gacku zeby nie cudowac z importami. Teraz kazda gierka plywa jak sie patrzy :)

Awatar użytkownika
mrSin
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 723
Rejestracja: 2007-07-01, 11:54
Lokalizacja: 3miasto
Kontakt:

Re: GameCube - najlepsza edycja

Post autor: mrSin » 2009-03-06, 09:20

NeYo pisze:
mrSin pisze:Niestety otwierany.... :( szukam dziewiczego sprzętu, prosto z pudełeczka :) . Nie zgodzę się z Axi0matem, biała kostka wygląda absolutnie czadersko.
O nówkę może być cięzko, ale dzieki chipowi, bedziesz mógł odpalac importy bez problemu :) zawsze to jakiś plus :)
Jestem purystą, nie uznaję modyfikowania konsol, więc chipy nie wchodzą w rachubę. Zamierzam kupić kostkę w wersji NTSC aby cieszyć się importami ( Panasonic Q ;) ). Na razie jednak musi mi starczyć Free Loader.

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8531
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: GameCube - najlepsza edycja

Post autor: Axi0maT » 2009-03-06, 09:37

mrSin pisze:Jestem purystą, nie uznaję modyfikowania konsol,
To sie dopiero nazywa zboczenie... To prawie jak kupowanie gier i nieotwieranie ich, tylko odkladanie zafoliowanych na polke. Na tym polega cale piekno konsolek - ze mozna je rozkrecic i w nich pogrzebac :D

Awatar użytkownika
mrSin
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 723
Rejestracja: 2007-07-01, 11:54
Lokalizacja: 3miasto
Kontakt:

Re: GameCube - najlepsza edycja

Post autor: mrSin » 2009-03-06, 11:52

Gdybym się na tym znał to może by mnie kręciło rozbieranie konsol. Jednakże jak mam to w zwyczaju mawiać, "Nie po to kończyłem studia aby coś umieć". Pozostaje mi więc być purystą :)

Ukukuki
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 3400
Rejestracja: 2008-01-25, 19:20
Lokalizacja: okolice Mielca

Re: GameCube - najlepsza edycja

Post autor: Ukukuki » 2009-03-06, 12:12

Ja tam zawsze otwieram konsole, lubie popatrzeć na kawał dobrej elektroniki :P , jeszcze niecałe dwa lata i zobacze co tam 360-tka w środku ma :wink: .

A co do GC nigdy nie miałem, ale jak coś to bym kupił czarną, albo srebną/szarą edycje Resident Evil.

LukasX
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 11
Rejestracja: 2011-04-09, 21:24

Re: GameCube - najlepsza edycja

Post autor: LukasX » 2011-04-11, 15:31

Odkopuje stary temat...bo jest ciekawy:) Od jakiegoś czasu noszę się zamiarem kupna GC, na razie jestem na etapie karty pamięci i 2 pada. Upatrzyłem już nawet ciekawą białą konsolkę...ale z tego co przeczytałem w tym temacie rozumiem że nie podłączę kabla component? Tylko ta wersja ma takie ograniczenie?

Awatar użytkownika
Y2K
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 167
Rejestracja: 2006-08-02, 14:22
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Re: GameCube - najlepsza edycja

Post autor: Y2K » 2011-04-11, 18:27

Z tego co kojarzę, to poza wyjściem component nie ma jednego portu na spodzie. Zresztą port ten nie był nigdy oficjalnie wykorzystywany. Co do złącza component, to pokażcie mi kogoś kto ten kabelek ma? Cena za oryginał 50$.

Poprawka. Teraz sprawdziłem ebay i schodzą już za 100$ :shock: Cholera a mogłem kupić gdy parę lat temu był za 40$ :cry:
Obrazek

Awatar użytkownika
Dred
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1051
Rejestracja: 2010-01-06, 19:11
Lokalizacja: Gniezno:]

Re: GameCube - najlepsza edycja

Post autor: Dred » 2011-04-11, 18:56

. Zresztą port ten nie był nigdy oficjalnie wykorzystywany.
Pod jeden port podpinasz Game Boy Player, a pod drugi modem internetowy.
Co do złącza component, to pokażcie mi kogoś kto ten kabelek ma?
Aż dwie osoby na forum go mają.

bono
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1273
Rejestracja: 2011-01-23, 21:05

Re: GameCube - najlepsza edycja

Post autor: bono » 2011-04-11, 18:59

Dred pisze:
. Zresztą port ten nie był nigdy oficjalnie wykorzystywany.
Pod jeden port podpinasz Game Boy Player, a pod drugi modem internetowy.
Co do złącza component, to pokażcie mi kogoś kto ten kabelek ma?
Aż dwie osoby na forum go mają.
Nie zapominaj dred o LAN adapterze
Choćby ja mam ten kabelek

Awatar użytkownika
Y2K
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 167
Rejestracja: 2006-08-02, 14:22
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Re: GameCube - najlepsza edycja

Post autor: Y2K » 2011-04-11, 19:40

Jeżeli macie oryg. (chociaż chyba innych nie było) to tylko gratulować.
Co do portu, to chodzi i o Serial Port 2. W białym pod zaślepką jest pusto.
Obrazek

chrno
Redaktor
Redaktor
Posty: 277
Rejestracja: 2011-07-02, 16:52
Lokalizacja: Bolków
Kontakt:

Re: GameCube - najlepsza edycja

Post autor: chrno » 2011-07-02, 17:13

Ja po byciu w posiadaniu 3 różnych wersji GaCka, osobiście twierdze że najlepszą jest srebrno czarna limitowana edycja z RE4, zaraz potem stoi u mnie sama srebrna a potem biała(jakby nie było to gdy jeszcze ma się jasne meble i konsolka jest włączona to daje po pokoju jakby ktoś jakiś neonik wrzucił do pokoju xd).
To czego nie lubię w starych modelach GaCka(czyli tych z dodatkowym portem i możliwością wyjęcia nameplate'a) to po latach jak źle się wciska przycisk "open" to od przedniej strony zaczyna się zapadać pod siebie co osobiście niezbyt mi się spodobało.
Zresztą Axi0mat normalnie jesteś heretykiem żeby GaCusiowi robić taką krzywdę i jak rozumiem jeszcze grzebanie w celu czyszczenia, ale instalacja przeróbki, normalnie jestem w szoku ;p również popieram purystów, wolę osobiście bawić się z free loaderem lub posiadać dwie konsole z różnych regionów niż wspierać underground(w każdym tego słowa znaczeniu).

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8531
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: GameCube - najlepsza edycja

Post autor: Axi0maT » 2011-07-02, 17:19

chrno pisze:Zresztą Axi0mat normalnie jesteś heretykiem żeby GaCusiowi robić taką krzywdę i jak rozumiem jeszcze grzebanie w celu czyszczenia, ale instalacja przeróbki, normalnie jestem w szoku ;p również popieram purystów, wolę osobiście bawić się z free loaderem lub posiadać dwie konsole z różnych regionów niż wspierać underground(w każdym tego słowa znaczeniu).
Tam od razu krzywde - Gacus dostal dodatkowy narzad ze tak powiem ;) Zeby jednak nieco wyklarowac sprawe, dodam ze bylo tu dodatkowe drugie dno w montowaniu chipa. W zwiazku z tym ze pisze soft to przerobka byla niezbedna do testowania tworzonego przeze mnie oprogramowania... Tego niestety nie zrobie na czystej konsoli, wiec musialem "wesprzec" underground w tym przypadku.

ODPOWIEDZ