Auto Modellista

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
NeYo
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 91
Rejestracja: 2009-03-01, 20:52

Auto Modellista

Post autor: NeYo » 2009-03-04, 18:35

Gra ukazała się na wszystkie platformy poprzedniej generacji konsol (GC,PS2,X). Od dosyć dawna chodziła mi po głowie, po latach w końcu mogę się ją nacieszyć :) Jak wiemy na gacku oprócz serii NFS nie mamy za bardzo w co się ścigać, Auto Modellista to wspaniałą alternatywą :) Cała gra wykonana w technologi Cell-shading (zwanej również 'nierealistycznym renderowaniem', polegającym na uzyskaniu wrażenia dwuwymiarowej, ręcznie rysowanej grafiki, poprzez dołożenie kontur i odpowiednie cieniowanie obiektów 3D), na pewno co niektórzy pamiętają jet-set radio :P. Dla miłośników tych klimatów i japońskich modeli samochodów to wybawienie :P Licencjonowane bryki, części i etc. związane z samochodami. Główny tryb to Garage Life gdzie czeka na nas 7 turniejów, odblokowywanie samochodów, części i akcesorii do naszego garażu, który sami możemy udekorować różnymi obiektami. Jak wspominałem dla fanów japońskich fur plusem tej gry jest wielka przewaga samochodów z kraju kwitnącej wiśni ( wiadomo nie ma co się równać do serii Gran Turismo pod tym względem, tam wybór japan car jest ogromnyy ), nad samochodami z USA. Zetknął się ktoś z was z tą ścigałką ??

Awatar użytkownika
mrSin
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 723
Rejestracja: 2007-07-01, 11:54
Lokalizacja: 3miasto
Kontakt:

Re: Auto Modellista

Post autor: mrSin » 2009-03-04, 19:33

Fajnie, ktoś stra się rozruszać forum nowymi postami :). Niestety nie miałem okazji spróbować tejże gry w sumie zniechęcony średnio pochlebnymi recenzjami. Gdzieś w natłoku wielkich tytułów pokroju WRC, Colina, Burnout'a czy Gran Turismo, Auto Modellista umknęła mi. Kto wie może kiedyś nadrobię, ale nie zapowiada się na to.

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8536
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Auto Modellista

Post autor: Axi0maT » 2009-03-05, 06:44

Szczerze powiedziawszy to pierwszy raz slysze o tej gierce. Bede musial sie zapoznac z tematem, choc po pierwszych opisach widze ze gierka ma w sobie cos z nienajlepszego R Racing. Niezgodze sie jednak z opinia ze ze na Gacku nie ma w co sie scigac poza NFSami. Mamy 2 bardzo dobre Burnouty (szkoda ze tylko te 2), oraz 3 sztuki naprawde swietnego Nascara... ale poza tym to faktycznie, same sredniaki :(

ODPOWIEDZ