Sklepy z konsolami gamecube

Kit-Ket89
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 7
Rejestracja: 2010-02-21, 12:20

Sklepy z konsolami gamecube

Post autor: Kit-Ket89 » 2010-02-21, 14:34

Czy znacie jakieś sklepy (pomijając internetowe) gdzie można dostać konsole, gry i inne dodatki do gamecube?
Jestem z Krakowa, najeździłem się co nie miara, bo chciałem zakupić kartę pamięci, pada i jakąś gierkę na gamecube, ale wszystkie sklepy w których byłem nie zajmują się tymi konsolami albo zajmowali się do niedawna;>.Byłem nawet na giełdzie, na hali targowej....nic nie znalazłem.Może ktoś zna jakieś punkty gdzie zajmują się Gamecubami? chodzi mi zwłaszcza o Kraków :smile:

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Sklepy z konsolami gamecube

Post autor: ramzes64 » 2010-02-21, 15:50

nie wiem jak tam w takich duzych miastach, ale u nas w Koszalinie to znalezc cos mozna jedynie w komisach ... polecam internet jednak / Allegro uściślając ... Sklepy już nie sprzedają gier na GC (no chyba ze jakis wyjąteczek)
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8535
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Sklepy z konsolami gamecube

Post autor: Axi0maT » 2010-02-21, 16:45

W sklepach nie znajdziesz nic na Gacka juz od ponad 2-3 lat. Swego czasu schodzilem z Blackiem pol Warszawy zeby cos znalezc, ale niestety bezskutecznie. Prawdopodobnie w Krakowie bedziesz mial to samo. Pozostaja juz tylko komisy, albo zakupy przez siec... tak to juz jest ze sprzetem retro ze w pewnym momencie odchodza w zapomnienie i tylko nieliczni fani przy nim zostaja.

Awatar użytkownika
emde
Wsparcie sprzętowe
Wsparcie sprzętowe
Posty: 1336
Rejestracja: 2007-06-25, 10:36
Kontakt:

Re: Sklepy z konsolami gamecube

Post autor: emde » 2010-02-21, 16:58

A pomyśleć, że jak byłem na wycieczce w Wiedniu to bez żadnego szukania, na jednej tylko ulicy znalazłem trzy sklepy z grami o poziomie znacznie wyższym niż tych w Polsce. Gry i akcesoria począwszy od NESa, skończywszy na konsolach najnowszej generacji (na te stare konsole to z 5x więcej wszystkiego niż w jednej chwili na allegro). Nówki i używki, ceny często o wiele niższe od polskich. Na zachodzie to normalka. W Polsce każdy "większy" sklep to co najwyżej kilka używek na Playstation, troszkę nowych gier i obowiązkowo oferta przeróbki konsol. I takie miejsca reklamują sie dajmy na to w PSX Extreme jako posiadające największy wybór. Z czym do ludzi?

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Sklepy z konsolami gamecube

Post autor: ramzes64 » 2010-02-21, 18:13

bo u nas w Polsce nie ma zadnej sieci sklepu z grami (tak jak np w Anglii GAME), a u nas co? Empik? (w ktorym jest jedna szafka z grami) hmm.

w UK maja sklepy, a w nich gry i konsole (retro) ale nie jako komis z elektroniką, a z grami, nowymi, uzywanymi, na wymiane ... pelen biznes... zestawy prawdopodobnie rodabiane przes sklep (tzn konsola + kilka gier) wszystko zafoliowane aby wygladalo na paczke/zestaw ... a u nas jakies badziewne bazary, gieldy, gdzies z torby, kartonu - jak na tureckim/arabskim czy jakims takim zasyfionym bazarze :)
Ostatnio zmieniony 2010-02-21, 18:15 przez ramzes64, łącznie zmieniany 1 raz.
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

Ukukuki
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 3400
Rejestracja: 2008-01-25, 19:20
Lokalizacja: okolice Mielca

Re: Sklepy z konsolami gamecube

Post autor: Ukukuki » 2010-02-21, 18:14

Mało kupców mało szafek. To raz a dwa to zbójeckie ceny.
Famicom!

Awatar użytkownika
emde
Wsparcie sprzętowe
Wsparcie sprzętowe
Posty: 1336
Rejestracja: 2007-06-25, 10:36
Kontakt:

Re: Sklepy z konsolami gamecube

Post autor: emde » 2010-02-21, 18:20

ramzes64 pisze: a u nas jakies badziewne bazary, gieldy, gdzies z torby, kartonu - jak na tureckim/arabskim czy jakims takim zasyfionym bazarze :)
Jeśli chodzi o retro to skazani jesteśmy na allegro i ew. właśnie takie giełdy. Mnie akurat bawią te poszukiwania, chociaż nieczęsto udaje się coś znaleźć. Cóż - jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma.

Kit-Ket89
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 7
Rejestracja: 2010-02-21, 12:20

Re: Sklepy z konsolami gamecube

Post autor: Kit-Ket89 » 2010-02-21, 19:40

hehe.Właśnie takich odpowiedzi się spodziewałem.Sprawdzę ew. jakieś komisy i na tym koniec.Będę dalej oczekiwał ciekawych propozycji na allegro :smile: Może wreszcie ktoś wystawi wymarzonego residenta 4 w niższej niż obecne cenie:)

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8535
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Sklepy z konsolami gamecube

Post autor: Axi0maT » 2010-02-22, 06:49

ramzes64 pisze:bo u nas w Polsce nie ma zadnej sieci sklepu z grami (tak jak np w Anglii GAME)
Takiego sklepu jak GAME to mi wlasnie bardzo brakuje w polsce. Swoja droga najlepszy sklep internetowy jaki znam - ta pewnosc ze otrzymasz wersje angielska, a nie jakiegos kota w worku sprawia ze po prostu nie ma sobie rownych. Jest oczywiscie Play-Asia, ale po tym jak mi jedna z paczek nie dotarla to mam do nich uraz.
emde pisze:Mnie akurat bawią te poszukiwania, chociaż nieczęsto udaje się coś znaleźć. Cóż - jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma.
Ja to akurat uwielbiam. Idziesz na taki bazar i nie szukasz czegos konkretnego co bys chcial kupic. To co sie tam trafi to calkowita loteria. Grzebiesz w smieciach i nagle wyciagasz jakis okaz wart 50pln, a okazuje sie ze koles sprzedaje go po 3 zlocisze. To ma swoj urok :)
Kit-Ket89 pisze:Może wreszcie ktoś wystawi wymarzonego residenta 4 w niższej niż obecne cenie:)
Ponizej 60 pln raczej nie znajdziesz wiec bierz to co jest na allegro nawet w tej chwili. Gierka dosc latwo dostepna i zawsze pare egzemplarzy lezy tam na sprzedaz. Taniej wyjdzie zakup wersji NTSC, ale do tego musisz miec zamontowanego chipa lub posiadac freeloadera.

Awatar użytkownika
emde
Wsparcie sprzętowe
Wsparcie sprzętowe
Posty: 1336
Rejestracja: 2007-06-25, 10:36
Kontakt:

Re: Sklepy z konsolami gamecube

Post autor: emde » 2010-02-22, 16:56

Axi0maT pisze:
emde pisze:Mnie akurat bawią te poszukiwania, chociaż nieczęsto udaje się coś znaleźć. Cóż - jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma.
Ja to akurat uwielbiam. Idziesz na taki bazar i nie szukasz czegos konkretnego co bys chcial kupic. To co sie tam trafi to calkowita loteria. Grzebiesz w smieciach i nagle wyciagasz jakis okaz wart 50pln, a okazuje sie ze koles sprzedaje go po 3 zlocisze. To ma swoj urok :)
.
Poprawka: ja też UWIELBIAM takie poszukiwania. Skoro wstaję o 8 rano w niedzielę i jadę autobusem na drugi koniec miasta, czy śnieg, czy deszcz - to musze to uwielbiać.

Awatar użytkownika
mrSin
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 723
Rejestracja: 2007-07-01, 11:54
Lokalizacja: 3miasto
Kontakt:

Re: Sklepy z konsolami gamecube

Post autor: mrSin » 2010-02-22, 19:56

emde pisze:
Axi0maT pisze:
emde pisze:Mnie akurat bawią te poszukiwania, chociaż nieczęsto udaje się coś znaleźć. Cóż - jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma.
Ja to akurat uwielbiam. Idziesz na taki bazar i nie szukasz czegos konkretnego co bys chcial kupic. To co sie tam trafi to calkowita loteria. Grzebiesz w smieciach i nagle wyciagasz jakis okaz wart 50pln, a okazuje sie ze koles sprzedaje go po 3 zlocisze. To ma swoj urok :)
.
Poprawka: ja też UWIELBIAM takie poszukiwania. Skoro wstaję o 8 rano w niedzielę i jadę autobusem na drugi koniec miasta, czy śnieg, czy deszcz - to musze to uwielbiać.
Zazdroszczę wam chłopaki, że chociaż macie bazar, w Gdańsku nic nie ma, przynajmniej mi na ten temat nic nie wiadomo.

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Sklepy z konsolami gamecube

Post autor: ramzes64 » 2010-02-22, 20:26

mrSin pisze:
emde pisze:
Axi0maT pisze:
emde pisze:Mnie akurat bawią te poszukiwania, chociaż nieczęsto udaje się coś znaleźć. Cóż - jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma.
Ja to akurat uwielbiam. Idziesz na taki bazar i nie szukasz czegos konkretnego co bys chcial kupic. To co sie tam trafi to calkowita loteria. Grzebiesz w smieciach i nagle wyciagasz jakis okaz wart 50pln, a okazuje sie ze koles sprzedaje go po 3 zlocisze. To ma swoj urok :)
.
Poprawka: ja też UWIELBIAM takie poszukiwania. Skoro wstaję o 8 rano w niedzielę i jadę autobusem na drugi koniec miasta, czy śnieg, czy deszcz - to musze to uwielbiać.
Zazdroszczę wam chłopaki, że chociaż macie bazar, w Gdańsku nic nie ma, przynajmniej mi na ten temat nic nie wiadomo.
bylem tam kiedys w gdansku/albo w gdyni (moze z 2-3lata temu ... jakis taki bajzel przy PKP w jakims tunelu pamietam / moze tam ? :) ... no albo mi sie wydawalo
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

Awatar użytkownika
mrSin
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 723
Rejestracja: 2007-07-01, 11:54
Lokalizacja: 3miasto
Kontakt:

Re: Sklepy z konsolami gamecube

Post autor: mrSin » 2010-02-22, 20:55

Jest tylko bajzel niestety :( i chińskie ciuchy za 3 zł.

Awatar użytkownika
emde
Wsparcie sprzętowe
Wsparcie sprzętowe
Posty: 1336
Rejestracja: 2007-06-25, 10:36
Kontakt:

Re: Sklepy z konsolami gamecube

Post autor: emde » 2010-02-22, 21:13

mrSin pisze: Zazdroszczę wam chłopaki, że chociaż macie bazar, w Gdańsku nic nie ma, przynajmniej mi na ten temat nic nie wiadomo.
To wpadaj chociaż do lumpeksów. Ja z zasady zawsze wchodze do każdego, jaki spotkam po drodze. gry nie pojawiają się często, ale jeżeli już są to za grosze. Kupowało się gry na N64 po 3zł, Game Geara z Sonikiem BOX bodaj za 6zł? A na PSXa i PC to już całkiem sporo widuje (niestety tych nie zbieram). Ale mój deal życia to była Zelda: Wind Waker na gacka (full komplet) za 5zł i kiedyś 7 gier na NESa za łączną kwotę 18zł (niestety sprzedałem, teraz bardzo żałuje)

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8535
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Sklepy z konsolami gamecube

Post autor: Axi0maT » 2010-02-23, 06:34

mrSin pisze:chińskie ciuchy za 3 zł.
Tez okazja, u nas sa po dyszce ;)
emde pisze:To wpadaj chociaż do lumpeksów. Ja z zasady zawsze wchodze do każdego, jaki spotkam po drodze. gry nie pojawiają się często, ale jeżeli już są to za grosze.
W sumie to na to nie wpadlem... tez bede musial obleciec pare takich przybytkow i sprawdzic czy u nas tez czasem maja gry.

ODPOWIEDZ