ekran do GameCube

ODPOWIEDZ
ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

ekran do GameCube

Post autor: ramzes64 » 2011-04-26, 10:11

w nawiazniu do aukcji bono
http://allegro.pl/monitor-tft-do-gamecu ... 22133.html

mam pytanko jak montuje sie taki ekran? jakies zatrzaski ma, wsztsrko wchodzi gładko i równo? trzyma sie na stale? - wiem ze są rozne.

po drugie czy jest jakas roznica miedzy roznymi wersjami ekranow, lub konsol / zy wsyztskie są kompatybilne NTSC/PAL ... trzeba zwracac uwage na ekran, czy na konsole jaką sie podiada?

jestem ciekaw jak to wyglada
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

bono
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1273
Rejestracja: 2011-01-23, 21:05

Re: ekran do GameCube

Post autor: bono » 2011-04-26, 11:04

Ekran na zatrzask z tyłu konsoli, Podlaczasz go nawet palowskim zasilaczem od gamecuba. Bardzo dobra jakosc obrazu, mozna podpiac jakas druga konsole na Av na monitorze jest przelacznik z gamecuba na AV. Ekran ma nawet Taka wysywana raczke jak gamecube za ktora mozesz trzymac monitor wraz z gamecubem.Tak sa 2 wersje monitorow
snt i tft. snt sa pol cala mniejsze i obraz jest gorszej jakosci. tft sa wieksze i obraz jest na nich duzo lepszej jakosci

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: ekran do GameCube

Post autor: ramzes64 » 2011-04-26, 20:35

jakieś zniżki dla forumowiczów? ;) / szkoda że nie czarny :)

bede obserwował aukcje, może coś podbije, może wygram - zastanowie się, bo ostatnio się spłukałem. No i sprawdze jak na eBayu taka zabawka chodzi.

W sumie fajnie by było pograć na GameCube, gdy dziewczyna zajmuje TV jakimś serialem ;). Nie tylko handheld, bo i GC można gdzieś podpiąć.

ten ekran zasilany jest z konsoli?
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

bono
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1273
Rejestracja: 2011-01-23, 21:05

Re: ekran do GameCube

Post autor: bono » 2011-04-26, 20:43

Ekran zasila konsole. Z ekranu wychodza 2 kable jeden Av drugi zasilanie do gcn. A zasilacz od gamecuba podlaczasz pod ekran.Juz ktos zalicytowal choc moze uda ci sie wygrac. Jutro juz wszystkie moje auckje musze zakonczyc gdyz w czwartek wylatuje do japoni.

ODPOWIEDZ