Mario Smash Football

Awatar użytkownika
barman
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 450
Rejestracja: 2005-12-21, 10:42
Lokalizacja: Łukow
Kontakt:

Mario Smash Football

Post autor: barman » 2006-06-30, 00:09

W 102 numerze PSX Extreme znalazla sie recenzja Mario Smash Football. Koso w BARDZO krotkiej recenzji "pojechal" po grze BIG N.

Wytykane wady:
:arrow: kolejna gra z Mario i reszta "infantylych" postaci
:arrow: malo trybow i atrakcji
:arrow: nudzi sie dosc szybko
:arrow: momenty gdzie framerate "leci na pysk"
:arrow: bardzo slaby dzwiek

Eeee... musze powiedziec, ze po zapoznaniu sie z gra pomyslalem "co on pierdzieli?"
Swoje przemyslenia i argumenty zachowam do recenzji, ktora niebawem na www.panther.glt.pl.

A Wy?? Czy graliscie?? Jak widzicie ta gre?? Warto wydac 139 na nowke z menago??

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Mario Smash Football

Post autor: ramzes64 » 2008-07-21, 06:49

Stary temat - ale musze powiedziec GRA JEST sWIETNA.

Wczoraj z kuzynem troche pogralismy - kilka meczy 1 vs 1 ... pozniej razem vs druzyna kierowana przez konsolke .... pozniej razem pierwszy CUP rozegralismy razem w druzynie.

Jesli przyjedzie w tym tygodniu, to bierzemy sie za ta gre.

To walenie z "bara" bardziej rugby niz pilka nozna - mi bardzo odpowiada ;D - je lubie FIFY, PESow, ISSow - ogolnie pilki noznej - ale Mario Smash Football jest swietna gra.

Jeszcze w singlu nie gralem, narazie gra czeka, ale do rozgywki w multi jest chyba najlepsza z wszystkich gier jakie mam.

Kiedys z Axi0maT'em tez sprawdzilismy ta gre - bardzo podobaly mi sie zolwie w kaskach, a po udanej akcji fajnie kreca sie na skorupie - sa swietni

Gre polecam.

* recenzje na Panthergames tez juz czytalem
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

Awatar użytkownika
artemis
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 554
Rejestracja: 2008-07-17, 11:40

Re: Mario Smash Football

Post autor: artemis » 2008-07-21, 08:01

Wczoraj zakupilem;> teraz czekam az do mnie dojedzie:) w Fife i ISSa mi sie na GC dobrze gralo ale od tej gry oczekuje czegos zupelnie innego:) na nintendo 64 nie bylo tej gry chyba wiec to tak jakby exclusive na GC. No a teraz to na Wii jeszcze chyba mialo wyjsc...

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Mario Smash Football

Post autor: ramzes64 » 2008-07-21, 16:36

To jest "exclusive" na GC, a na Wii tez wyszla juz druga czesc pilki z Mario ( http://mariostrikers.nintendo.co.uk/ )- i to jest pozycja, ktora rowniez zagosci w moim Wii za kilka lat ;D (jak juz dorobie sie Wii)

No ja bede musial zobaczyc jak gra sie w to w singlu, ale multi z kuzynem spoko ;)
- ja nie lubie pilki noznej / ogolnie sportowcem nie jestem
- on tylko sport (tenis, pilka nozna, f1...)

ta gra jakos nas pogodzila ;D ... mysle ze przyjedzie na kilka dni, tzn zostanie u mnie na kilka dni, to bedziemy przechodzic gre razem (w jednej druzynie)
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

funditto
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 137
Rejestracja: 2010-02-09, 21:51

Re: Mario Smash Football

Post autor: funditto » 2010-02-09, 21:59

Od paru tygodni mam znów Gamecube'a. Używam go przede wszystkim do grania z kumplami, dlatego szukam pozycji z dobrym multi.. zastanawiam się czy kupić Mario Smash Football czy może lepszym wyborem będzie Sega Soccer Slam albo Red Card Soccer..co radzicie? Dodam jeszcze, że mam Fife Street 2 i gra jest przez nas katowana najczęściej, ale chcemy cos dla odmiany..

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Mario Smash Football

Post autor: ramzes64 » 2010-02-09, 23:11

ja jestem tylko i wylacznie za Mario Smash Football - ta gra wymiata w multi.
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

funditto
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 137
Rejestracja: 2010-02-09, 21:51

Re: Mario Smash Football

Post autor: funditto » 2010-02-09, 23:47

Chyba tak zrobię, ale jeszcze mam pytanie: grałeś w pozostałe z wymienionych przeze mnie gier? Jeśli tak to czemu są gorsze?

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Mario Smash Football

Post autor: ramzes64 » 2010-02-10, 00:04

nie gralem - pilki noznej nie znosze :) ... a Mario Smahs Football jest tak grywalny i INNY, ze jest przyswajalny nawet dla takiego laika co ja, ktory pilki kopanej i jej fenomenu nie cierpi ;)
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

kon
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 257
Rejestracja: 2009-03-10, 18:04

Re: Mario Smash Football

Post autor: kon » 2010-02-10, 00:15

jak dla odmiany to bierz soul calibur 2 i day of reckoning/wrestlemania na 4 pady, niesamowita zabawa.

funditto
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 137
Rejestracja: 2010-02-09, 21:51

Re: Mario Smash Football

Post autor: funditto » 2010-02-10, 00:26

Jest to argument na korzyść, ale cała ekipa która ze mną gra i ja również jesteśmy fanami piłki nożnej..dlatego chciałbym wiedzieć co o tej grze sądzi jakiś fan piłki..zaskoczyło mnie też stwierdzenie, że gra jest na tyle ->inna<- że pasuje nawet osobom, które nie lubią piłki. To niby dobrze, ale co mam rozumieć przez inna? A co do propozycji, żeby wziąć jakąś bijatykę dla odmiany..nie lubię takich gier, a dodatkowo mam kilka gier z różnych gatunków, ale moi kumple preferują gry sportowe, dlatego najwięcej gramy w fifa street 2 i nba street 2, a nawet takie Mario Kart: DD się kurzy (chyba, ze to przez brak 4ego pada)..

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8531
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Mario Smash Football

Post autor: Axi0maT » 2010-02-10, 06:56

W takim wypadku jest watpliwe czy Mario Smash Football wam podpasuje, bo ta gra ma niestety niewiele wspolnego z pilka nozna. Chyba tylko strzelanie goli, bo cala reszta to do sportu ma sie nijak. Nie zmienia to jednak faktu ze to jedna z najlepszych pozycji na GameCube i niesposob sie od niej oderwac. Ostatnie 2 tygodnie (czyli ferie) w moim domu to po prostu oblezenie konsoli w ktorej siedzi wlasnie Mario Smash Footbal (ale inne gierki rowniez o czym za chwile). Zauwazylem ze bachory po prostu uwielbiaja widowiskowosc tej gry. Banalnie prosto zrobic jakies super strzaly z przerzutki czy z glowki. do tego dochodzi ostra gra w polu gdzie najczesciej uzywa sie przemocy wzgledem przeciwnika, bo faule tu nie istnieja, podobnie jak spalone i inne zasady pilki noznej bo jak wspomnialem na poczatku, obowiazuje tylko punktowanie za bramki, chociaz ten element tez odbiega od normy - mozna strzelic bramke punktowana podwojnie. Samemu gra traci jak dla mnie 90% swojego uroku. Najlepiej grac oczywiscie w czworke - full wypas i odlot. Krzyki, wrzaski i inne odglosy przypominajace bardziej malpy niz ludzi po prostu gwarantowane. Dodatkowo wspomne ze podczas ostatnich rozgrywek z banda gowniarzy udalo mi sie w jednym z turnieji odblokowac calkiem nowa druzyne i boisko czym jestem mile zaskoczony. Co tu duzo gadac - polecam, bo warto chociazby sprobowac, chociaz takjak wspomnialem - jesli ktos oczekuje pilki noznej to moze czuc sie zawiedziony, bo to pilka nozna raczej nie jest :)

Z innych gier sportowych na Gacka polecam tez NBA Street V3 (chociaz dwojka z tego co czytalem jest rownie dobra), Mario Tennis i to w zasadzie wszystko bo przeciez nie ma co wspominac o Fifach - te sa oczywiste.
funditto pisze:może lepszym wyborem będzie Sega Soccer Slam
Swego czasu Gimiak bardzo zachwalal, ale innych glosow ludu nie slyszalem, wiec nie chce polecac. Sam chce jednak sprobowac upolowac ta gierke wiec za jakis czas moze bede mogl wypowiedziec sie bardziej na jej temat.

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Mario Smash Football

Post autor: ramzes64 » 2010-02-10, 08:32

Mario Smash Football - to piłka nozna (bo jest kopana), ale zasady to bardziej rugby ... walisz z bara i biegniesz dalej ... gdy ktos straci pilke, mozna przeciwnika z bara a pozniej podbiec po pilke ... gra jest ogolnie masakrycznie grywalna .... ale 100% pilki noznej tu nie ma (i tych nudnych i niezrozumialych zasad) ... i o to chodzi, z przymrużeniem oka ... no i banana, bombe, muszelke mozna puscic na przeciwnika co by mu za latwo nie bylo gola zdobyc. ... animacje zolwi cieszacych sie po golu, gdy rzucaja sie na skorupe i jada na niej wlizgiem fajna sprawa ;)

http://www.youtube.com/watch?v=7Rv2RdWKKag - TRAILER

* aha no i cholernie miodne jest wbicie z bara przeciwnika na bande (pod napieciem) 8)
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

funditto
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 137
Rejestracja: 2010-02-09, 21:51

Re: Mario Smash Football

Post autor: funditto » 2010-02-10, 08:59

Przeglądnąłem pare gameplay'ów z Mario Smash Football i myślę, że ten tytuł moze się sprawdzić u nas..co do tego, że nie ma faulów i spalonych - w fifie street też ich nie ma, więc to nam nie przeszkadza. Na realiźmie nam nie zależy - zależy nam na zabawie. O Mario Power Tennis też myślałem, ale na allegro jest niedostępna,a ebay odpada w moim przypadku.. to chyba największy minus gacka w Polsce..mała dostępność tytułów..

Mario Smash Football już zamówiony :grin: / dziękuje za pomoc.

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Mario Smash Football

Post autor: ramzes64 » 2010-02-10, 22:08

zdaj relacje z Waszego grania / czy ów tytul sie przyjal ;)
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

funditto
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 137
Rejestracja: 2010-02-09, 21:51

Re: Mario Smash Football

Post autor: funditto » 2010-02-19, 15:26

dzisiaj przyszedł do mnie MSF :grin: narazie rozegrałem 6 meczy w singlu..3 wygrane na novice, 2 wygrane na professional i jedna porażka na tym poziomie..gra wydaje mi się świetna..grałbym w nią dalej zamiast pisać, ale kumple wpadają do mnie na weekend więc dzisiaj i jutro będzie maraton na multi..po tym dam znać jak się przyjęło.. przy okazji pochwalę się, że wczoraj przyszedł 4 pad co powinno dodatkowo spotęgować zabawę..ciekawe czy wreszcie coś przebije fife street 2, jak nie MSF to już chyba tylko Burnout 2 będzie mieć szanse..

ODPOWIEDZ