viewtiful joe

ODPOWIEDZ
funditto
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 137
Rejestracja: 2010-02-09, 21:51

viewtiful joe

Post autor: funditto » 2011-09-28, 11:40

Kilka razy przymierzałem się do zakupu tej gry, oglądałem gameplaye..i wydaje mi się, że może być świetna..ale cały czas mam wątpliwości.. może ktoś napisać czy warto?...wiem, że gdy się pojawiła to był nad nią zachwyt, ale teraz już nie bardzo..więc czy się kiepsko zestarzała czy warto dać jej szansę?/ szukałem w wyszukiwarce i nie widzę takiego tematu dlatego założyłem, mam nadzieję, że nie będzie dubla../

Awatar użytkownika
mrSin
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 723
Rejestracja: 2007-07-01, 11:54
Lokalizacja: 3miasto
Kontakt:

Re: viewtiful joe

Post autor: mrSin » 2011-09-28, 12:02

Grafa się starzeje, ot taki nieunikniony urok retro, jeśli lubisz gry pokroju idź w prawo i morduj wszystko, będziesz zadowolony.

funditto
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 137
Rejestracja: 2010-02-09, 21:51

Re: viewtiful joe

Post autor: funditto » 2011-09-28, 12:09

Grafa to najmniejszy problem..bo patrząc po gameplayach i tak wygląda świetnie..ale chodzi o grywalność..to jest średniak czy naprawdę dobra gra?

Awatar użytkownika
BigBoss
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 703
Rejestracja: 2007-11-03, 16:04
Lokalizacja: Zawadzkie/Opolskie
Kontakt:

Re: viewtiful joe

Post autor: BigBoss » 2011-09-28, 13:07

Akurat taka grafika nie może się zestarzeć, jest cudowna. Gra jak najbardziej warta polecania, tylko z góry mówię, że trzeba się przygotować na wykręcony poziom trudności! :D
N64|GCN|Wii|PSX|PS2|PS3|PS4|PSP|DC|X|360
Kolekcja Last.FM

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: viewtiful joe

Post autor: ramzes64 » 2011-09-28, 18:05

BigBoss pisze:Akurat taka grafika nie może się zestarzeć, jest cudowna. Gra jak najbardziej warta polecania, tylko z góry mówię, że trzeba się przygotować na wykręcony poziom trudności! :D
gra dosyć ciekawa - ale kiedyś się gdzieś zaciąłem i sobie odpusciłem. Jeśli ktoś lubi takie gry - to zabawa jest, zwalnianie czasu i inne bajery umilają zabawe. Poziom trudnosci tez jest tak jak powiedzial BigBoss - na wyzszym poziomie :)
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

funditto
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 137
Rejestracja: 2010-02-09, 21:51

Re: viewtiful joe

Post autor: funditto » 2011-09-28, 19:03

O wysokim poziomie trudności wiem..tego też się trochę obawiam..ale ramzes64, bardzo szybko przestałeś sobie dawać radę? .. bo nie chciałbym po 20 minutach stwierdzić, że dalej nie dam rady:P...

Druga sprawa: kojarzycie jakąś podobną grę do tej ze starszych platform (najlepiej z amigi)..nie chodzi mi o efekty zwolnienia czasu..tylko ogólnie..do czego byście te przyrównali jeśli chodzi o sposób prowadzenia gry, o poziom trudności i grywalność../ ktoś z Was w ogóle to przeszedł?

mic
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 40
Rejestracja: 2010-07-24, 13:38

Re: viewtiful joe

Post autor: mic » 2011-09-28, 19:48

Mi sie przejsc swego czasu udalo :) Dosc dawno juz - jakis czas po jej premierze. Na premiere sama nie mialem bo byly ogromne problemy z dostepnoscia tej gry :) Generalnie jest dosc trudno, ale jak sie wkrecisz to bedziesz systematycznie robil postepy i jesli nie bedziesz gral "byle na oslep do przodu" to pewnie ukonczysz gre !

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8531
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: viewtiful joe

Post autor: Axi0maT » 2011-09-28, 20:19

Gierka jak najbardziej warta polecenia. Nie zestarzala sie ani troche. Wciaz miodna, a grafika dzieki specyficznemu stylowi jeszcze bardzo dlugo bedzie sie trzymala na wysokim poziom zadowolenia galek ocznych. Z tym poziomem trudnosci to nie jest az tak zle jak sie mowi. Jesli ktos lupal w stare gierki i niestraszne mu wysrubowane wymachiwanie joyem to powinien byc wniebowziety. Jak dla mnie absolutny must have na GameCube (mimo ze jest tez wersja na PS2).
funditto pisze:Druga sprawa: kojarzycie jakąś podobną grę do tej ze starszych platform (najlepiej z amigi)..
Patrz wszystko co ma gatunek beatem'up. Sporo tego bylo na salonowkach, ale ze arcade ciezko w domu trzymac to warto zainteresowac sie konwersjami na konsolach.

Na Amidze jako takich klimatow komiksowych w stylu Viewtiful Joe nie znajdziesz, ale troche beat'upow jest. Masz polskie Franko, Domana i wyjatkowo kontrowersyjnego Street Hassle. Do tego dorzucilbym jeszcze wyjatkowo godne uwagi Battletoads, Final Fight, Dynasty Wars, Shadow Dancer... i te ktore gorzej zniosly uplyw czasu The Last Action Hero, Last Battle, Double Dragon, Motorhead, Shadow Warriors, Street Fighter, Surf Ninjas. Jest tez jedna bardzo dobra gierka na Amige z koscmi AGA, ale kompletnie wyleciala mi nazwa z glowy. Wyszla jednak dosc pozno i z tego co kojarze wymagala twardego dysku do uruchomienia... W kazdym badz razie mocna pozycja - bardzo duzo akcji opartych na wspolpracy dwoch graczy itp bajery. Jak sobie przypomne to dopisze tytul.

kawka
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 511
Rejestracja: 2007-08-29, 15:43
Lokalizacja: Perła Mazur
Kontakt:

Re: viewtiful joe

Post autor: kawka » 2011-09-28, 21:02

Też byłem swego czasu zainteresowany tą grą w wersji na GameCube'a. Z tego, co wiem wyszło jeszcze kilka innych części na różne konsole - między innymi na DS'a. Podoba mi się styl tej gry, a raczej technika za pomocą której udało się osiągnąć takie efekty (tzw. cel shading). Myślę, że to będzie jedna z pierwszych gier jakie w najbliższym czasie zasilą moją skromną kolekcję :smile:

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: viewtiful joe

Post autor: ramzes64 » 2011-09-28, 22:10

funditto pisze:O wysokim poziomie trudności wiem..tego też się trochę obawiam..ale ramzes64, bardzo szybko przestałeś sobie dawać radę? .. bo nie chciałbym po 20 minutach stwierdzić, że dalej nie dam rady:P...
troche pogralem - nie pamietam .... ja po prostu w takie gry nie grywam ... mialem - to sprobowalem. gdyby szlo bez problemu to przeszedlbym ja, bo nawet mi sie podonbala.
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

Awatar użytkownika
BigBoss
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 703
Rejestracja: 2007-11-03, 16:04
Lokalizacja: Zawadzkie/Opolskie
Kontakt:

Re: viewtiful joe

Post autor: BigBoss » 2011-09-29, 11:51

Zawsze jest jeszcze łatwiejszy poziom trudności, co prawda pod koniec gry też już zaczyna się robić trudno ale spokojnie można grę ukończyć.
N64|GCN|Wii|PSX|PS2|PS3|PS4|PSP|DC|X|360
Kolekcja Last.FM

ODPOWIEDZ