Donkey Konga

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8536
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Donkey Konga

Post autor: Axi0maT » 2008-03-06, 21:16

Taaa... japonczycy maja wogole przegiete. Przed zakupem Donkey Konga 2 chcialem sie dowiedziec jakie sa tam kawalki. Znalazlem soundtracka z gry i pociagnalem z ciekawosci - okazalo sie ze to z japonskiej wersji... tragedia... nie do strawienia (przynajmniej dla mnie :yell: )

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Donkey Konga

Post autor: ramzes64 » 2008-03-06, 21:35

Hmmm - ja to bym chcial sprawdzic Donkey Konga Jungle beat - skoro bede mial bebny - to i ta platformowka 2D by sie przydala - ma ktos - w PALu!?
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

Awatar użytkownika
tbxx
Administrator serwisu
Administrator serwisu
Posty: 732
Rejestracja: 2007-10-09, 17:16
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Re: Donkey Konga

Post autor: tbxx » 2008-03-06, 22:21

DK 3 japonczyk jest wypas - multum trackow z gier np: takie cos http://youtube.com/watch?v=ZfoSajMgalk

Po zatym sprawdzie sobie song listy z wszystkich wersji tu: http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_so ... nga_series

Ramzes - Jungle Beat jest wyspas... ma tylko 1 wade cholernie krotki i brak multi

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Donkey Konga

Post autor: ramzes64 » 2008-03-06, 23:37

Spoko - krotka, czy nie - zagrac by sie chcialo - a multi minie potrzebny - singiel plajer jestem :lol:
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Donkey Konga

Post autor: ramzes64 » 2008-04-08, 13:26

E - mam ta gre i znow jakiegos tam wciagniecia nie ma (no ale to do Multi) ... dziewuchy nie udalo mi sie namowic, patrzy jak na wariata :) - ze az czuje sie przy niej jak wariat z tymi bebnami. Nie da sie ;)

Postanowilem, ze poodkrywam sobie wszystkie muzyczki i kazda zrobie na ZLOTO. Mam kupe kasy zarobionej juz w grze, ale sobie jakichs dzwiekow nie kupuje, bo po co, wole sluchac bebny ;) ... wczoraj kupilem sobie jedna mini gierke - climbing ... i w sumie po pol godziny walenia w bebny do rytmu, pozniej troche czasu przy t=ej wspinaczce spedzilem ... w sumie po takim dluzszym powaleniu do rytmu, taki arcade jest fajny

Narazie kupilem jedna gierke, aby nie wszystko na raz (bo moglem odrazu wszystko) - ale jak ma sie wszystko to sie nic nie chce - a tak wycisne z tego wspinania maks jak bede potrafil i pozniej cos innego - starczy na dluzej
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8536
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Donkey Konga

Post autor: Axi0maT » 2008-04-08, 15:01

Wykup sobie mini gierke z zonglowaniem bananami... jest cool.

A zeby zrobic wszzystko na zloto to naprawde trzeba byc ostrym gosciem.. Mi na najwyzszym poziomie niestety wszystkich zlotek nie udalo sie zdobyc. Pomijam opcje gry w ktorej nie widac symbolow na beczkach... to jest paranoja :/

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Donkey Konga

Post autor: ramzes64 » 2008-04-08, 16:14

no wiesz, narazie tak mowie bo skonczylem to pierwsze, teraz chyba drugie Gorilla czy jakos tak .... jesli jakies pamieciowki beda bez oczek - to nie bede sie z tym bawil ;) - zobaczymy, narazie robie zlotka

A na kazda mini gierke przyjdzie czas
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8536
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Donkey Konga

Post autor: Axi0maT » 2008-04-16, 07:49

Wczoraj mielismy okazje przetestowac z ramzesem Donkey Konga na dwa Bongosy. Zabawa naprawde nabiera rumiencow... Powiem tak: 2xBongos = 2xZabawa... choc ramzes64 chyba nie byl tego samego zdania co ja :undecided:

Gimiak
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 2120
Rejestracja: 2005-12-18, 22:55
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Donkey Konga

Post autor: Gimiak » 2008-04-16, 08:15

ramzes64 pisze:Hmmm - ja to bym chcial sprawdzic Donkey Konga Jungle beat - skoro bede mial bebny - to i ta platformowka 2D by sie przydala - ma ktos - w PALu!?
Gimiak ma w Palu, podobno dobre. Nawet kiedys mial napisac recenzje... ;)
Axi0maT pisze:Wczoraj mielismy okazje przetestowac z ramzesem Donkey Konga na dwa Bongosy. Zabawa naprawde nabiera rumiencow... Powiem tak: 2xBongos = 2xZabawa... choc ramzes64 chyba nie byl tego samego zdania co ja :undecided:
Na dwie osoby gra sie swietnie, bo roznych gier jest kilka. Czterech graczy moze tylko stukac itp...

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Donkey Konga

Post autor: ramzes64 » 2008-04-16, 16:40

Gimiak pisze:
ramzes64 pisze:Hmmm - ja to bym chcial sprawdzic Donkey Konga Jungle beat - skoro bede mial bebny - to i ta platformowka 2D by sie przydala - ma ktos - w PALu!?
Gimiak ma w Palu, podobno dobre. Nawet kiedys mial napisac recenzje... ;)
To wez mi pozycz :) - tylko jak?
Axi0maT pisze:Wczoraj mielismy okazje przetestowac z ramzesem Donkey Konga na dwa Bongosy. Zabawa naprawde nabiera rumiencow... Powiem tak: 2xBongos = 2xZabawa... choc ramzes64 chyba nie byl tego samego zdania co ja :undecided:
No jakos tak srednio, gra ogolnie srednia jest dla mnie (typ samotnego gracza) ale w sumie mozna przysiasc i poodkrywac co tam sie da. Na dwoch myslalem ze bedzie ciekawiej, np w tym utworze "Sing, Sing Sing...", ktory dla jednego greacza jest fajny, bo mocne bebny, i ciagle nawalanie w nie ... a we dwoch to tak rozdzielone to jest, ze ja fragment, ty freagment, kawalek razem i znow ja , ty - tak srednio ;/

* ale Mario Smash Football (mi sie podobal) "z bara" i te ziomki w kaskach - fajne sa
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

Gimiak
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 2120
Rejestracja: 2005-12-18, 22:55
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Donkey Konga

Post autor: Gimiak » 2008-04-16, 21:55

ramzes64 pisze:No jakos tak srednio, gra ogolnie srednia jest dla mnie (typ samotnego gracza) ale w sumie mozna przysiasc i poodkrywac co tam sie da. Na dwoch myslalem ze bedzie ciekawiej, np w tym utworze "Sing, Sing Sing...", ktory dla jednego greacza jest fajny, bo mocne bebny, i ciagle nawalanie w nie ... a we dwoch to tak rozdzielone to jest, ze ja fragment, ty freagment, kawalek razem i znow ja , ty - tak srednio ;/
Bylo cos wczesniej wypic. :P

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Donkey Konga

Post autor: ramzes64 » 2008-04-16, 21:59

Soczzek z ananasa byl :lol: - Axi0maT polewal ;p
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

Gimiak
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 2120
Rejestracja: 2005-12-18, 22:55
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Donkey Konga

Post autor: Gimiak » 2008-04-16, 22:31

... a to dziwne. Najwidoczniej slabe herbatniki z was. ;)

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Donkey Konga

Post autor: ramzes64 » 2008-05-11, 23:49

Hmmm wspominalem, ze bede chcial odkryc wszystko, ale ostatnio nie mam czasu na takie gry i stwierdzilem, ze bede chcial ja sprzedac.

Oblukalem sobie Menu i opcje i tam niema juz nic ciekawego. Na pamiec grac niebede, a Monkey mam wszystko na zloto, ale juz Chimp i Gorilla niehce mi sie grac - postanowilem wczoraj sobie wykupic kolejna mini gierke - zaglerka bananami i troche sie tym pobawilem, wezme jeszcze sobie te kolejne mini gierki odkryje, zagram i chyba jednak Donkey Konga poleci w swiat

* moze jeszcze zmienie zdanie, ale jakos podejscie mi sie zmienilo (przez brak czasu).
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

Rafi
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1404
Rejestracja: 2010-06-29, 14:28
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Donkey Konga

Post autor: Rafi » 2010-12-26, 11:07

Miałem wybór. Założyć nowy temat, albo odkopać dwu letni. Zamówiłem wczoraj bongosy z grą Donkey Konga w przystępnej cenie. Niestety jak się później dowiedziałem gra jest w języku niemieckim. Sprzedawczyni pytała się jeszcze czy ma zwrócić pieniądze, czy ma wysłać paczkę. Odpisałem, że ma ją wysłać, bo od dłuższego czasu mam ochotę na te bongosy. Zresztą teraz nie znalazłem żadnej innej oferty z bębnami. I tu pada moje pytanie. Czy istnieje możliwość zmiany języka w grze ? Jest to bardzo uciążliwe ?

ODPOWIEDZ