Wave Bird

Awatar użytkownika
froger3
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1471
Rejestracja: 2005-12-21, 00:33
Lokalizacja: 3 City / Toronto
Kontakt:

Re: Wave Bird

Post autor: froger3 » 2006-01-03, 22:15

"W tym MM na Ostrobramskiej sprawa Gamecube jest kompletnie olanaTylko PS2 "

u nas wogole konsole olali i maja tylko poleczke z ps2, gc, gb sp i micro, gierki do nintendo mozna policzyc na palcach, z ps2 lepiej ale nie rewelacyjnie. Co innego gry PC... Ina sprawa ze te maja naprawde fajne ceny czasami(w porownaniu do konsol..)

Co do konsol: bida niestety:( I w dodatku zaporowe ceny. Chcialabym zobaczyc PRAWDZIWY sklep z konsolami we 3City...

MM mial fajny dzialz GB SP ale ostatnio...wszystko zniklo na rzecz ps2;/

masta_windu
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 79
Rejestracja: 2005-12-21, 00:04

Re: Wave Bird

Post autor: masta_windu » 2006-01-03, 23:03

Wy sie cieszcie, ze w ogole cos macie. Ja na takim zadupiu mieszkam, ze kurde gry konsolowe ze wszystkich sklepow to mozna policzyc na palcach jednej reki, a marze to sobie takie nakladaja, ze taniej z zagranicy by sie sprowadzilo. Brak slow, poszedlem ostatnio do sklepu komputerowego i przyczailem, ze maja 2 uzywane oryginalne dual shocki do psx'a, zapytalem kolesia ile chce ZA SZTUKE, to mi odpowiedzial, uwaga cytuje: "za 110ZL moge ci sprzedac, oplaca sie, bo juz raczej nigdzie nie dostaniesz" (ale to nic, ze pady czarne od brudu, a na allegro przy totalnej pomylce mozna kupic za max 60zl). Po czym wyjebalem sie na plecy i zrobilem dwa fikolki w strone drzwi, ktorych juz na pewno wiecej nie otworze.

Gimiak
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 2120
Rejestracja: 2005-12-18, 22:55
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Wave Bird

Post autor: Gimiak » 2006-01-03, 23:31

Buahaha kurna dobre, jezeli pamietasz akcje co ja bylem sie o pada do GC za pytac ;) to mi sie skojarzylo. Cena GIGANT.

masta_windu
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 79
Rejestracja: 2005-12-21, 00:04

Re: Wave Bird

Post autor: masta_windu » 2006-01-03, 23:49

Przed chwila sobie przeczytalem twojego posta na starym forum, tez dobra przygoda, godna umieszczenia w programie "Sprawa dla reportera". Ogolnie rzecz biorac, nie ma to jak znajacy sie na wszystkim :lol: , nie chcacy cie wydymac na kase :lol: sprzedawcy :| .

Awatar użytkownika
barman
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 450
Rejestracja: 2005-12-21, 10:42
Lokalizacja: Łukow
Kontakt:

Re: Wave Bird

Post autor: barman » 2006-01-04, 13:39

Zrobil sie offtopic jak cholera :D
Wszystkie gry ktore kupuje pochodza z allegro.
U mnie jest tylko "Media EXPERT" a tam PS2 i pare gier :?

Gimiak
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 2120
Rejestracja: 2005-12-18, 22:55
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Wave Bird

Post autor: Gimiak » 2006-01-06, 20:08

soberpl, czy jest mozliwosc abys mi kupil tego Mario & Luigi RPG?

Awatar użytkownika
Matius
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 20
Rejestracja: 2006-01-17, 09:17
Lokalizacja: z Kartonu
Kontakt:

Nie przebijecie mnie

Post autor: Matius » 2006-01-17, 10:25

HAHA nikt z was nie przebije mojego miejskiego sklepu :D hehe. wbijam i... szok (ze wogole jakas konsola jest [za jaka cene? zaraz, zaraz...]) spojrzalem na lerzacego w kaciku polki GBA (nie SP), spojrzalem na wscieklozielona cene... i sie wscieklem. 550 zl za "nowke" w jakims podartym opakowaniu... n/c... a i gry tez sa! tak, tak... do colora :lol: i jedna za ... 200zl (!!!) Moze kiedys dam fotki...
...Gdy me cialo powroci do krolestwa Beliara gdzie zrodlo mego zycia wyschnie...

ODPOWIEDZ