Snowboard na GC

ODPOWIEDZ
soberpl
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1984
Rejestracja: 2005-12-20, 23:41
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Snowboard na GC

Post autor: soberpl » 2007-04-10, 23:19

Planuje zakup gry o tematyce Snowboard, ale przyznam szczerze, ze nie wiem, ktora wybrac... Pomijam fakt, ze nie ma tych gier za duzo. Moze ktos jednak ma/gral i moglby doradzic cos w tej sprawie, bo nie wiem, ktora jest warta wydania pieniedzy. Interesuje mnie zarowno tryb single jak i multi.

Morden
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1231
Rejestracja: 2006-08-11, 12:06
Lokalizacja: ŠŠ‡ƒƒƒ‡ƒŠƒƒƒŠŠƒ‡ŠŠŠ‡ƒƒƒ‡ƒŠƒƒƒŠŠƒ‡Š║║█│││█│║│││║║│█║
Kontakt:

Re: Snowboard na GC

Post autor: Morden » 2007-04-10, 23:26

1080 Avalanche - I wszystko w temacie. Pozytywna gra, kontynuacja mocnej serii, ciekawe levele, szybki gameplay i dobre prowadzenie zawodnikow. Niektorey wola SSX, ja wole 1080. Jeden z moich obowiazkowych tytulow na GameCube.

Do tego jest to jedna z nielicznych gier w ktore mozna pograc po sieci [LAN badz internet przez Warp Pipe czy Xlink].
Obrazek

Awatar użytkownika
setezer
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 654
Rejestracja: 2005-12-22, 13:59
Lokalizacja: Borzymin
Kontakt:

Re: Snowboard na GC

Post autor: setezer » 2007-04-11, 14:49

Trzeba wziac pod uwage, ze ten 1080 jest strasznie krotki! Jesli posiedzisz w wolny dzien, to juz kolejnego nie ma w nim co robic. Poza tym jest fantastyczny, podoba mi sie grafika i budowa poziomow. Ogolnie warto kupic, tyle ze to krotka gra.

SSX Tricky jest fajny, chociaz grafika troche "tandetna", masa kolorowych obiektow, ale bonusowy zjazd wyglada rewelacyjnie. Pograc mozna znacznie dluzej, jest mocno rozbudowany system sztuczek, ogolnie robi pozytywne wrazenia.

SSX3 to juz pozycja wysmienita, ma swietna grafike i rozbudowany system. Masa tras i zadan, customizacja zawodnikow. Mozna grac nawet kilka tygodni.

SSX On Tour jest rowniez bardzo fajny, ale najpierw lepiej wziac 3, wg mnie lepsza.

Dark Summit jest przyjemny, ale dosyc nudny i po prostu gorszy od wszystkich wyzej wymienionych. Mozna kupic, szczegolnie ze bardzo tani jest, ale bez rewelacji.

Wiecej gier nie zostalo wydanych/nie znam.

soberpl
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1984
Rejestracja: 2005-12-20, 23:41
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Re: Snowboard na GC

Post autor: soberpl » 2007-04-11, 15:06

Zastanawiam sie wlasnie nad SSX Tricky i Dark Summit, bo o nie najlatwiej na allegro. Co rozumiesz przez 'grafika troche "tandetna"' przy SSX Tricky? Ogladalem obrazki i filmiki i nie rozumiem :P Pewnie na zywo wyglada inaczej, napisz cos wiecej. BTW czyli wybrac SSX T?

Awatar użytkownika
setezer
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 654
Rejestracja: 2005-12-22, 13:59
Lokalizacja: Borzymin
Kontakt:

Re: Snowboard na GC

Post autor: setezer » 2007-04-11, 16:08

Chodzi mi o takie cos (to czepianie sie na sile):

Obrazek

Bierz i pamietaj ze najlepiej trzymac A na dlugo przed skokiem i kierunek na galce C - milego obracania sie zycze.

Awatar użytkownika
Blackie
'normalnie deBesciak'
'normalnie deBesciak'
Posty: 887
Rejestracja: 2006-02-06, 12:36

Re: Snowboard na GC

Post autor: Blackie » 2007-04-12, 09:58

Ja polecam SSX3. Nie wiem jak z wersja na NGC (chodzi glownie o muzyke), ale na PS2 mi sie bardzo podobala (choc to nie do konca moje klimaty). A i system jest calkiem ciekawy. Zdecodowanie wole trojke od On Tour'a.
He only went so far as the subconscious.

soberpl
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1984
Rejestracja: 2005-12-20, 23:41
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Re: Snowboard na GC

Post autor: soberpl » 2007-05-12, 07:50

Ok, gre zdobylem :D mowa o SSX3. Jakies rady dla poczatkujacego? tricky i inne?

Awatar użytkownika
setezer
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 654
Rejestracja: 2005-12-22, 13:59
Lokalizacja: Borzymin
Kontakt:

Re: Snowboard na GC

Post autor: setezer » 2007-05-12, 08:49

Na poczatku nie baw sie w kupowanie nowych gaci, skup sie na rzeczach, ktore poprawiaja umiejetnosci zawodnika.

Korzystaj czesto z "manuala", przed skokiem trzymaj dlugo A i kierunek w ktorym chcesz sie obracac (najlepiej gora-lewo, gora-prawo, dol-lewo, dol-prawo, na krzyzyku) i puszczaj A w odpowiednim momencie, nie puszczajac przy tym krzyzyka, do tego dodaj jakies zlapanie deski - mnostwo punktow, potem ciagnij manualem, by zegarek nie zakonczyl sztuczki i tak dalej.

Na poczatku nie musisz wszystkich wyzwan wykonywac, niektore sa strasznie trudne, lepiej je zostawic na koniec.

swietne sa wyscigi z jednym przeciwnikiem z calej gory, kilkanascie minut zasuwania, super. Nie wspominajac o trasach na samym szczycie, genialne. W SSX Tricky jest tylko jedna taka niezurbanizowana, na dodatek ukryta.

soberpl
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1984
Rejestracja: 2005-12-20, 23:41
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Re: Snowboard na GC

Post autor: soberpl » 2007-05-17, 10:35

Wybacz... zapomnialem podziekowac :wink:

ODPOWIEDZ