Gamecube vs PS2

Morden
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1231
Rejestracja: 2006-08-11, 12:06
Lokalizacja: ŠŠ‡ƒƒƒ‡ƒŠƒƒƒŠŠƒ‡ŠŠŠ‡ƒƒƒ‡ƒŠƒƒƒŠŠƒ‡Š║║█│││█│║│││║║│█║
Kontakt:

Re: Gamecube vs PS2

Post autor: Morden » 2007-10-16, 15:06

mrSin pisze:Zgadzam sie z Setezerem - chcesz grac w gry z innego regionu - lepiej kupic dedykowana im konsole ( ewentualnie niezalezne urzadzenie ).
Odnosnie przerabiania, ja z kolei jestem zwolennikiem posiadania dwoch konsol, jednej przerobionej, drugiej nie. Dzieki przerobionej konsoli nie tylko odpalimy gry z wszystkich regionow ale i wspomniane homebrew. W zaleznosci od chipa i konsoli mozemy otrzymac nowe mozliwosci jak tryb Dev.olution w przypadku PS2 i Ripper 3.x i DMS 3 / 4.

Na nieprzerobionych konsolach mozemy grac po sieci nie obawiajac sie o banana czy inne problemy. Nie boli nas zaden update firmware'u itd. Na japonskiej konsoli nadal odpalisz tylko i wylacznie japonskie gry. Do amerykanskich potrzebna by byla jeszcze jedna. Troche offtopowo sie robi, ale nic to. Wazne ze ludzie cos pisza.
Obrazek

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8531
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Gamecube vs PS2

Post autor: Axi0maT » 2007-10-17, 07:11

setezer pisze:po prostu kupie odpowiednie konsole, ew. uzyje konwerterow, ktorych nie brakuje.
Niestety konwertery nie zapewniaja 100% kompatybilnosci... szczegolnie na nowszych konsolach
mrSin pisze: Co to zmieni? Konsola nadal bedzie przerobiona. Oczywiscie to nie jest zarzut z mojej strony, kazdy lubi cos innego wiec takie kwestie nie podlegaja dyskusji.
Chip powoduje ze masz zmiany wewnatrz konsoli... na zewnatrz masz dalej ta sama konsole wyglada jak oryginal a jednak masz pare innych mozliwosci dzieki chipowi. Podsumowujac: do zmian na zewnatrz nie moge sie przekonac, ale flaki jak najbardziej lubie "podrasowac".
mrSin pisze: Zgadzam sie z Setezerem - chcesz grac w gry z innego regionu - lepiej kupic dedykowana im konsole ( ewentualnie niezalezne urzadzenie ).
Wole wydac ta kase na jakies fajne gry. Tylko w przypadku N64 zdecydowalem sie na druga konsole, bo kompatybilnosc oferowana przez konwertery jest beznadziejna.
Morden pisze:
Axi0maT pisze:Poki co na wishlist mam tylko 1 gre ktora ukazala sie tylko w japonii i jest nia Sin&Punishment
Ktora to kosztuje niecale 40 [35 ~ 37. Uzywana mozna dostac za pol darmo] zlotych w TANICH japonskich sklepach [wiadomo ze jest cala masa sklepow ktora sprzedaje to drozej].
Hmmm... ja wiele razy szukalem i tylko sporadycznie udalo mi sie znalezc za 80-90 pln... reszta powyzej 100 :( Jak znasz namiary na takie tanie sklepy to sie podziel :angry:
Morden pisze:Troche offtopowo sie robi, ale nic to. Wazne ze ludzie cos pisza.
No wlasnie.. moze niech moderator wydzieli z tego jakis temat o modowaniu konsol.

ODPOWIEDZ