Gamecube vs PS2

Hiki
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 93
Rejestracja: 2006-04-27, 08:22

Re: Gamecube vs PS2

Post autor: Hiki » 2007-04-12, 14:22

Zenada... znow to samo...
mog123 pisze:i (kwiatuszek) ;C
AxiOmaT pisze:O jak pieknie... uwielbiam jak tempakom brakuje slow aby wyrazic swoje emocje... tak... to slowo jest wlasciwe aby okreslic cokolwiek. Piekny jezyk polski... Moje gratulacje - jak troche potrenujesz to bedziesz w tym taki dobry jak Hiki


Nie brakuje, lecz swietnie okresla stosunek do rozmowcy.
Pisz dalej swoje bzdury i licz przeklenstwa.

Awatar użytkownika
mog123
'jeszcze jeden stopien i...'
'jeszcze jeden stopien i...'
Posty: 946
Rejestracja: 2006-08-13, 00:37
Kontakt:

Re: Gamecube vs PS2

Post autor: mog123 » 2007-04-12, 14:35

przepraszam axiomat, ale czy masz jakis kompleks nizszosci ze musisz dowartosciowywac sie na forum?
Axi0maT pisze:jak tempakom brakuje slow
Co do poprzednich postow, to naucz sie wywnioskowywac rzeczy(czytanie ze zrozumieniem sie klania) a nie prosic o argumentacje bo sam jej nie potrafisz wywnioskowac.

I jeszcze jedno, przeczysz sam sobie:
Axi0maT pisze:Czy widziales zeby w rankingu konsol
Super jak wierzysz osobom ktore prowadza serwis (dajmy na to ign.com), ktory notabene jest prowadzony przez profesjonalistow i jak sam wczesniej powiedziales:
Axi0maT pisze:Jak mozna nazwac profesjonalistami bande gowniarzy ktorzy ledwo co opuscili piaskownice i pewnie jeszcze chodza do teraz w zasranych pieluchach!
I co do slow, moge sie meczyc i wypisywac wszystko dokladnie i doslownie bez zadnych bledow, ale po co mam sie meczyc na kogos tak ograniczonego? Kogos tak ograniczonego, ze wylacznie po specyfikacjach ocenia konsole. Jak dla mnie to nawet PSP wygrywa w przedbiegach z GC
Wyjdz na dwor ziomus u_u

I na podsumowanie, zadam Ci proste pytanie, tak zebys ze swoimi umiejetnosciami, na nie odpowiedzial, a wiec:

Czy widzisz dobre strony PS2?

Odpowiedz skladac musi sie z jednego wyrazu. Dostepne wyrazy to: Tak ; Nie.

Inlagd sill
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1384
Rejestracja: 2006-02-25, 07:56

Re: Gamecube vs PS2

Post autor: Inlagd sill » 2007-04-12, 15:09

Apeluje do osob zabierajacych w tym temacie glos o podniesienie poziomu tej dyskusji z dna.
Dla bardziej wymagających: Serwis i forum Syzygia.pl

Awatar użytkownika
Blackie
'normalnie deBesciak'
'normalnie deBesciak'
Posty: 887
Rejestracja: 2006-02-06, 12:36

Re: Gamecube vs PS2

Post autor: Blackie » 2007-04-12, 15:23

To ja moze troche ostudze atmosfere.
He only went so far as the subconscious.

Awatar użytkownika
barman
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 450
Rejestracja: 2005-12-21, 10:42
Lokalizacja: Łukow
Kontakt:

Re: Gamecube vs PS2

Post autor: barman » 2007-04-12, 17:05

Jakis dzieciak napisal kiedys w necie "nawet najgorszy chlam na PS2 jest lepszy od najlepszej gry na XBOX'a bo jest na PS2!" Oczywiscie go nie popieram, ale chce cos zobrazowac. Wiele gier, ktore na PS2 nie cieszyly sie popularnoscia na GC sprzedaly by sie w duzo wiekszej liczbie egzemplarzy. Najlepsze wyscigi rajdowe na GC to RALLY CHAMPIOSHIP. Na PS2 znalazl bym conajmniej 10 lepszych gier w tym gatunku _-_ Wiec o czym mowa?

GC mialo szanse byc "lepsze" - MIALO
Co do gry Soul Calibur II - to jest zywcem przeniesiona wersja z PS2 (PSX Extreme)

Tak jak Tetris napedzil Game Boya, tak serie PES, Burnout, Tekken, Final Fantasy... PS2

Jesli chodzi o potencjal i mozliwosci to GC zmiata PS2. Ale co po super grafice w WTA Tennis czy RC skoro obie gry nie maja za grosz grywalnosci a to tylko przyklady. Na PS2 mamy VT2 i WRC Rally Evolved/Colin 2005

Awatar użytkownika
Boodyn
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 65
Rejestracja: 2007-02-18, 23:38

Re: Gamecube vs PS2

Post autor: Boodyn » 2007-04-12, 18:42

Moim zdaniem warto miec obie konsole bo na obie jest w co pograc. Szkoda tylko ze GC byl tak zaniedbany przez wiele firm i ze w Polsce jest taka dystrybucja jaka jest.

P.S. Retroage.net to fajna strona szkoda tylko ze Administrator nie dba o kulture na forum i pozwala czynic taki bezwartosciowy tresciowo smietnik, w niektorych tematach.

Lien
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 271
Rejestracja: 2006-08-06, 13:18

Re: Gamecube vs PS2

Post autor: Lien » 2007-04-12, 19:00

Axi0maT pisze: Nie no spoko... Twoj tatus pewnie pracowal w Orlenie i stad masz tyle kasy aby kupic te wszystkie gry... no chyba ze masz np. 8 must have na PS2 a na GC 2 :P
To kim jest moj ojciec Ciebie za przeproszeniem powinno gowno obchodzic. To, ze na Swapzilli mam wypisane tyle gier nie znaczy, ze nie dane mi bylo grac w inne tytuly.
Jeszcze sie ucze i nie zarabiam pieniedzy przez co moj budzet jest bardzo maly, ale jakos sobie radze.

W kazdym badz razie tutaj nie chodzi o mnie tylko o mozliwosc wyboru gier na owe platformy. Mozesz pisac co chcesz, ale nie zmienisz faktu, ze biblioteka gier na PS2 jest o wiele wieksza i mozna w niej znalesc bardzo duzo swietnych gier.
Axi0maT pisze: Powiedz jaki jest sens okladania przeciwnika ktory nie moze nic zrobic? To juz wole wlaczyc sobie Mortal Kombat 2 z trainerem na niesmiertelnosc i bede mial takie samo bezsensowne i jednostronne obijanie mordy :D


Prosze jesli masz pisac takie bzdury to lepiej nie pisz wcale... Biedny Axi0maT pewnie dostal 12 HIT Combo i sie zniechecil do Tekkena. :wink:
Axi0maT pisze: Hahahahahaha... i tak oto Lien rozbawil mnie do lez. Jak mozna nazwac profesjonalistami bande gowniarzy ktorzy ledwo co opuscili piaskownice i pewnie jeszcze chodza do teraz w zasranych pieluchach! Jestem ciekaw ilu z nich ma doswiadczenie... no powiedzmy... 20 lat w tej dziedzinie... No ilu? Cos jeszcze musze dodawac?
Czy Ty kiedys miales w swoich lapskach PSX Extreme albo i nawet NEO+ ?
Kiedy Gulash (N+) albo Sciera (PSX) grali na konsolach to Ty drogi Axi0macie zapewnie nie wiedziales jak sie Pada trzyma :evil:

W dalszym ciagu nie wiem co chcesz osiagnac swoimi postami ? Chesz wszystkich przekabacic, ze PS2 to kawal czarnego zlomu ? Zal.pl
Hell was full so I came back

Gimiak
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 2120
Rejestracja: 2005-12-18, 22:55
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Gamecube vs PS2

Post autor: Gimiak » 2007-04-12, 19:29

Boodyn pisze:
P.S. Retroage.net to fajna strona szkoda tylko ze Administrator nie dba o kulture na forum i pozwala czynic taki bezwartosciowy tresciowo smietnik, w niektorych tematach.
Od tego sa takze Modzi, ktorzy jak widac spia. Gdzie kultura slowa?

Trolling . ;] Jak mogliscie dac sie tak podejsc. ;)
Skonczcie ta glupia sprzeczka, ktora i tak nic nie wniesie. Nie da sie jednoznacznie okreslic, ktora konsola jest lepsza. Kazda jest inna i trzeba to zaakceptowac czy sie chce czy nie. :P

Awatar użytkownika
Mosquit
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 82
Rejestracja: 2006-08-14, 17:37

Re: Gamecube vs PS2

Post autor: Mosquit » 2007-04-12, 19:58

Ja tylko na chwilke bo dostrzeglem bzdure.
Axi0maT pisze:Czy widziales zeby w rankingu konsol ktoras z nich poszla do gory w momencie kiedy wydana zostaje na nia jakas gra?
Polecam zapoznanie sie z pojeciem 'System seller". Takimi grami byly m.in.: seria Final Fantasy, seria Legend of Zelda, seria Metroid, seria Gran Turismo, seria Tekken, seria Virtua Fighter, seria Mario, seria God of War i pare jeszcze innych. To dla GIER ludzie kupuja konsole - dla NICZEGO innego [no pomijam obecna generacje juz].
Axi0maT pisze:Gry to gry - moga byc, a moze ich nie byc.
Nawet najlepsza platforma bez supportu porzadnych tytulow umiera. Co z tego ze sprzetowo jest idealna?

Caly ten topic imho jest prowokacyjno-zaczepny. Z braku sensownego powodu autor probuje w iscie fanboyowy sposob zmieszac z blotem konsole posilkujac sie slabymi argumentami. Obiektywizm zniknal w dosc szybkim tempie.

Jesli juz porownywac to albo moc konsol do siebie albo biblioteke gier i ich jakosc wykonania.
Ale znajac zycie zostane zjechany 'bo sie nie znam' albo beda idiotyczne przytyki do wyrwanych z kontekstu stwierdzen. Nic tylko konstruktywna krytyka i bronienie swoich racji.
Inglad sill pisze:Apeluje do osob zabierajacych w tym temacie glos o podniesienie poziomu tej dyskusji z dna.
Z tego co widze to staraja sieod drugiego postu. Tyle ze ego i podejscie autora topica jakos nie daje ku temu szans.

Morden
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1231
Rejestracja: 2006-08-11, 12:06
Lokalizacja: ŠŠ‡ƒƒƒ‡ƒŠƒƒƒŠŠƒ‡ŠŠŠ‡ƒƒƒ‡ƒŠƒƒƒŠŠƒ‡Š║║█│││█│║│││║║│█║
Kontakt:

Re: Gamecube vs PS2

Post autor: Morden » 2007-04-12, 22:39

Po pierwsze, temat jest bez sensu poniewaz stawiane na szale sa tu osobiste preferencje osoby, ktora temat zalozyla, a nie fakty. Po drugie, zdefiniowac czy konsola jest dobra czy tez nie mozna na sto sposobow. Co najmniej.

Ja wiem ze niektorych boli serduszko chocby przez to, ze Sony jakie by nie bylo, przejelo wieksza czesc rynku konsolowego. Z PSP idzie im tak sobie, i choc moze nie bylo knock outu, Nintendo ma podbite oko. PSP na pewno sprzedaje sie lepiej w krajach, gdzie piractwem to ludzie sie chwala [w tym w Polsce].

Ludzie obracaja sobie sytuacje jak im pasuje. Sa tacy, ktorzy ciesza sie ze w 2006 roku w ktoryms tam miesiacu Xbox sprzedawal sie lepiej niz PlayStation 2. Wszystko fajnie, tylko wszyscy ktorzy PlayStation 2 kupic chcieli, juz je maja [Ok, zdecydowana wiekszosc ma. Bo zaraz odezwie mi sie jeden z drugim ze oni jeszcze nie maja.].

Ale do GameCube wracajac. Patrzac na czysta moc obliczeniowa, PlayStation 2 stoi na najnizszej polce, GameCube posrodku, a Xbox na samej gorze. I jakie to ma znaczenie? GameBoy pozarl kazda jedna platforme, ktora stanela na jego drodze. Neo Geo Pocket, WonderSwan, GP32. Platformy mocne, a jednak nic z tego nie wyszlo.

Nintendo nie mialo wystarczajaco silnych licencji. Nie wszyscy zadowola sie tytulami tworzonymi przez samo Nintendo, a reszta mocnych tytulow zdolala sobie uciec na inne konsole. Resident Evil 4, Monkey Ball, Killer 7 i cala masa innych. Nawet kolekcje Sonic powychodzily na PlayStation 2 i PC.

Platforma to gry, gry i jeszcze raz gry. Sony pojawilo sie na rynku gier bez zadnego doswiadczenia. Kto sprawil ze odnioslo sukces? Namco i Square. Gdyby nie te dwie firmy, PlayStation nie dalo by pewnie rady. Seria Tekken sprzedawala konsole i sprzedaje ja do dzis. Virtua Fighter 5 wyjdzie na Xbox 360, a Tekken 6 tylko na PlayStation 3. Albo kupisz, albo nie zagrasz.

A co ma Nintendo? Poza swoimi wlasnymi exclusive'ami naprawde niewiele. Dobrych gier na GameCube jest cala masa, ale wiele z nich wyszlo na inne platformy a same Mario rady nie da. Zeby chociaz to Rare zostalo. Ale nie zostalo. Zwiali do Microsoft bo tam lepiej placa. Licencje, licencje i jeszcze raz licencje. A czy konsola wyglada jak toster, czy jak pilka lekarska, czy ma taki procesor czy siaki, kogo to obchodzi. Gdyby nagle wszystkie nowe RPG Square zaczely wychodzic na najslabszy moca system na rynku, gdzie udali by sie fani? No wlasnie.

GameCube wygrywa z PlayStation 2 bebechami lecz przegrywa komercyjnie. Kazdy kto interesuje sie w miare tematem wie o tym i co tu duzo gadac. Chcesz grac w Counter Strike, odpalasz PC. Chcesz grac w Tekken 5, odpalasz PlayStation 2. Chcesz grac w Mario [Tu wkleic co pasuje. Golf, Smash Football, Tennis, Party], odpalasz GameCube.
Obrazek

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8531
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Gamecube vs PS2

Post autor: Axi0maT » 2007-04-13, 06:53

Lien pisze:Sadze, ze to w duzej mierze prowokacja.
Mosquit pisze: Caly ten topic imho jest prowokacyjno-zaczepny.
Widze ze juz za bardzo mnie znacie :? Tym razem nie udalo mi sie sprowac tylu osob co zazwyczaj. Jedynie mog123 stanal na wysokosci zadania i dal sie wciagnac jak dziecko w to szambo - moje gratulacje!
Boodyn pisze:Moim zdaniem warto miec obie konsole bo na obie jest w co pograc. Szkoda tylko ze GC byl tak zaniedbany przez wiele firm i ze w Polsce jest taka dystrybucja jaka jest.
Brawo. Jedyna sensowna wypowiedz w tym temacie... Musze przyznac ze nie spodziewalem sie tego ze akurat Boodyn dojdzie do tych wnioskow.
Morden pisze:Po drugie, zdefiniowac czy konsola jest dobra czy tez nie mozna na sto sposobow.
No... tez w miare sensowne stwierdzenie. Tez bym sie pod tym podpisal.
Lien pisze: Kiedy Gulash (N+) albo Sciera (PSX) grali na konsolach to Ty drogi Axi0macie zapewnie nie wiedziales jak sie Pada trzyma :evil:
No niestety musze cie zmartwic, bo obaj sa mlodsi ode mnie CONAJMNIEJ o pol dekady, wiec nieliczylbym na to ze maja staz wiekszy ode mnie. Kiedy ja na poczatku lat 80-tych gralem w SpaceInvaders to ich jeszcze w planach nie bylo
Lien pisze: W dalszym ciagu nie wiem co chcesz osiagnac swoimi postami ?
Nic sie nie zmienilo od samego poczatku - czekam na argumentacje. Prawdziwe argumenty dlaczego PS2 mialby byc lepszy od GC... jak narazie stwierdzenie ze na PS2 wyszlo wiecej gier jest po prostu smieszne bo i tak przecietny Polak nie zagra we wszystkie gry - no chyba ze jedzie na piratach to pewnie dalby rade.
mog123 pisze: Czy widzisz dobre strony PS2?
Oczywiscie. Tylko ze chcialbym to uslyszec od was... Jakos kiepsko wam wychodzi, bo poki co skupiacie sie na tym aby pojechac po mnie zamiast wypowiedziec sie obiektywnie w tym temacie. Jacy z was fachowcy skoro nie potraficie wymienic chocby takich rzeczy jak mozliwosc podpiecia HDD, zlacze USB, wieksza dostepnosc gier (a nie ilosc dostepnych gier)... to sa argumenty przemawiajace za PS2!!!
Mosquit pisze:Z braku sensownego powodu autor probuje w iscie fanboyowy sposob zmieszac z blotem konsole posilkujac sie slabymi argumentami.
Powod jest prosty - forum zrobilo sie jak dom zywych trupow... nic sie nie dzieje. Jak was nikt nie sprowokuje to bedziecie siedziec i pierdziec o dupie Maryni. fanbojem nie jestm co moze potwierdzic z pewnoscia niejedna osoba z tego forum. Proponuje jeszcze raz przeczytac caly ten temat i zobaczyc kto tu jest fanbojem. Chyba ci co sie tu udzielili (wylaczajac Inglada i Gimiaka ktorzy jedynie apelowali o spokoj). Ktos objechal ich ukochana konsole PS2. Co trzeba zrobic? Na stos z nim!!! Mimo ze nie potrafia podac zadnego sensownego argumentu ktory by mnie przekonal to najlepiej zgnoic za pomoca nieprzyzwoitego slownictwa. Podesle link do tego tematu do Sony... jak beda robic rekrutacje do dzialu "swietej inkwizycji w imie jedynego slusznego PS2" to z pewnoscia was zatrudnia :P

Awatar użytkownika
Blackie
'normalnie deBesciak'
'normalnie deBesciak'
Posty: 887
Rejestracja: 2006-02-06, 12:36

Re: Gamecube vs PS2

Post autor: Blackie » 2007-04-13, 07:10

No, w koncu powiedziales. W srode siedziac sobie i grajac w cos na N64, axiomat stwierdzil, ze trzeba rozruszac forum jak za "starych, dobrych czasow", gdzie klocilismy sie niemilosiernie (ja kontra on) i cos sie wokol tego dzialo. I tak poszlo stwierdzenie "a mozeby tak pojsc z duchem czasu i zrobic GameCube vs PS2?", "no, czemu nie" i ot temat powstal. Co dziwne - to ja mialem glownie byc przeciwnikiem axiomata, ale coz. Inni mnie uprzedzili a poza tym w takim ustawionym topicu, gdzie wiekszosc rzeczy jest przekolorowanych trudno mi bylo cos napisac.
W kazdym badz razie powiem Wam, ze mozecie gadac wiele rzeczy, naprawde mnostwo a w rzeczywistosci nie powiedzieibyscie tego, co teraz. To jest w sumie normalne, ze kontakt wirtualny a realny to dwie inne sprawy. Kto by pomyslal, ze ja i axiomat bedziemy pic razem piwo i okladac sie w R2R czy MKT smiejac sie do lez.
He only went so far as the subconscious.

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8531
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Gamecube vs PS2

Post autor: Axi0maT » 2007-04-13, 07:43

Hehehe... cos czuje ze dostanie nam sie po glowach od Gimiaka za ten prowokujacy numerek :twisted:

Awatar użytkownika
Blackie
'normalnie deBesciak'
'normalnie deBesciak'
Posty: 887
Rejestracja: 2006-02-06, 12:36

Re: Gamecube vs PS2

Post autor: Blackie » 2007-04-13, 07:45

Jest nas dwoch, takze nie wiem komu sie "dostanie" ; ))
He only went so far as the subconscious.

Awatar użytkownika
froger3
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1471
Rejestracja: 2005-12-21, 00:33
Lokalizacja: 3 City / Toronto
Kontakt:

Re: Gamecube vs PS2

Post autor: froger3 » 2007-04-13, 07:48

lol..czyzbym tylko ja sie nie nabrala?:)

Co do plusow PS2 to HDD + np mozliwosc odpalania DVD to cosco mi. przekonalo mnie do kupna. Poza kompatybilnoscia z PS1 i innymi bajerami oczywiscie.

Ale gacka tez planuje zakupic bo obecnie mozna go dostac za grosze..

ODPOWIEDZ