Gamecube vs PS2

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8536
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Gamecube vs PS2

Post autor: Axi0maT » 2007-04-12, 08:35

Tak sobie pomyslalem ze nie bylo jeszcze takiego prawdziwego tematu odnosnie porownania tych konsol... i nie chodzi mi o to co lepiej kupic - bo taki temat juz byl, ale o prawdziwe porownanie mozliwosci i gier na obie platformy...

Zaczne moze od tego ze nie wyobrazam sobie jak mozna kupic taki shit jakim jest PS2... Jego mozliwosci w porownaniu do GameCube sa po prostu zalosne. Biorac pod uwage date premiery obu platform (ktore sa zblizone) to PS2 niestety jest blizsza mozliwosciom Dreamcast'a ktory pojawil sie kilka lat wczesniej. Mowiac w skrocie to tak jakby porownywac gowno do marcepanu... Powiem wiecej - wsparcie developerskie ktore przy PSX bylo wysmienite to przy PS2 zostalo polozona calkowicie. Sposob pisania na ta platforme jest przykladem na to jak mozna sie uwstecznic... No coz... mowiac w skrocie kolejne gowno zawiniete w ladny papierek wepchane ludziom do rak przez "wspaniale" Sony... dobrze ze chociaz przy trzecim wydaniu ktore mamy teraz ludzie sie opamietali i przejzeli w koncu na oczy!

Moze ktos uswiadomi mi co ciekawego mozna znalezc w PS2 ze ludzie to kupuja, bo ja sie w tym niczego dopatrzyc sie nie moge.

Awatar użytkownika
Blackie
'normalnie deBesciak'
'normalnie deBesciak'
Posty: 887
Rejestracja: 2006-02-06, 12:36

Re: Gamecube vs PS2

Post autor: Blackie » 2007-04-12, 08:41

I znowu glupoty pierdolisz. Jak zawsze patrzysz na specyfikacje a nie na tytuly, ktore sie ukazaly na dany sprzet. Myslalem, ze cos zmienilo u Ciebie, ale jak widac nic. Ten sam niski poziom rozumowania. No coz. Po prostu zycie.
Ostatnio zmieniony 2007-04-12, 09:02 przez Blackie, łącznie zmieniany 1 raz.
He only went so far as the subconscious.

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8536
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Gamecube vs PS2

Post autor: Axi0maT » 2007-04-12, 08:59

Nooo... ciezkie slowa... ale widac brak ci argumentacji skoro nie potrafisz poprzec swoich slow jakimkolwiek przykladem. Chcesz zebym wskazal ci gry na poparcie moich slowr? Spojrz na te ktore ukazaly sie zarowno na jedna jak i na druga platforme. Resident Evil, NFSy, StarWars... pokaz paluszkiem ktore wersje sa lepsze... i co? Glupio teraz? Prosze o prawdziwe argumenty a nie o jakis pierdzielenie bzdetow bez pokrycia!

Awatar użytkownika
Blackie
'normalnie deBesciak'
'normalnie deBesciak'
Posty: 887
Rejestracja: 2006-02-06, 12:36

Re: Gamecube vs PS2

Post autor: Blackie » 2007-04-12, 09:01

To Ty gadasz jakies bzdury bez pokrycia! Na GameCube'a masz moze z 10-15 gier wartych uwagi a na PS2 kilka razy tyle. Poza tym pokaz mi jakies dobre RPGi czy bijatyki na ten sprzet (NGC). I co? Lyso?
He only went so far as the subconscious.

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8536
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Gamecube vs PS2

Post autor: Axi0maT » 2007-04-12, 09:11

RPGi mnie nie interesuja bo jRPG sa po prostu nudne jak flaki z olejem, a prawdziwych gier RPG na konsole (procz Obliviona na XBOX360) raczej nie uswiadczysz. Jesli szukasz jednak jakiegos to polecam Baldurs Gate, a z bijatyk oczywiscie niesamowitego Soul Calibur - zjada na sniadanie wszystkie nawalanki z PS2... niestety - taka jest brutalna prawda.

Awatar użytkownika
Blackie
'normalnie deBesciak'
'normalnie deBesciak'
Posty: 887
Rejestracja: 2006-02-06, 12:36

Re: Gamecube vs PS2

Post autor: Blackie » 2007-04-12, 09:14

O i znowu pierdzielisz glupoty (ale to normalne, juz sie przyzwyczailem). SC2 jest dobre, ale nikt w to juz nie gra. W tej chwili liczy sie przede wszystkim Tekken 5, ktory jest mega-grywalny, SC3 (ktory ma mase bugow, ale ludzie w to graja) no i bijatyki 2D - Capcom vs SNK 2 (tak, wiem, jest na NGC, nawet sam to posiadam, ale jest to inna wersja, niz automatowa + pad do dupy w bitki), Street Fighter III (najgenialniejsza bitka pod sloncem), starusienka Alpha 3 czy mase mase innych. A RPGi mnie osobiscie interesuja, wiec biore pod lupe konsole, ktora je "oferuje" i co widze? A no nic. Zero.
He only went so far as the subconscious.

Lien
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 271
Rejestracja: 2006-08-06, 13:18

Re: Gamecube vs PS2

Post autor: Lien » 2007-04-12, 10:06

Axi0maT pisze:Tak sobie pomyslalem ze nie bylo jeszcze takiego prawdziwego tematu odnosnie porownania tych konsol... i nie chodzi mi o to co lepiej kupic - bo taki temat juz byl, ale o prawdziwe porownanie mozliwosci i gier na obie platformy...

Zaczne moze od tego ze nie wyobrazam sobie jak mozna kupic taki shit jakim jest PS2... Jego mozliwosci w porownaniu do GameCube sa po prostu zalosne. Biorac pod uwage date premiery obu platform (ktore sa zblizone) to PS2 niestety jest blizsza mozliwosciom Dreamcast'a ktory pojawil sie kilka lat wczesniej. Mowiac w skrocie to tak jakby porownywac gowno do marcepanu... Powiem wiecej - wsparcie developerskie ktore przy PSX bylo wysmienite to przy PS2 zostalo polozona calkowicie. Sposob pisania na ta platforme jest przykladem na to jak mozna sie uwstecznic... No coz... mowiac w skrocie kolejne gowno zawiniete w ladny papierek wepchane ludziom do rak przez "wspaniale" Sony... dobrze ze chociaz przy trzecim wydaniu ktore mamy teraz ludzie sie opamietali i przejzeli w koncu na oczy!

Moze ktos uswiadomi mi co ciekawego mozna znalezc w PS2 ze ludzie to kupuja, bo ja sie w tym niczego dopatrzyc sie nie moge.

lol nad lole :shock:

Sadze, ze to w duzej mierze prowokacja.
Zgadza sie, ze GC mozliwosci techniczne ma wieszke, ale typowych must have'ow ma znacznie mniej. Wlasnie dlatego ludzie kupuja PS2, ze wzgledu na gry. Mowisz, ze na PS2 nie da sie nic wycisnac ?

Zobacz sobie ostatnio wydanego God of War 2 - jedna z najlepszych gier ever.
Grafika przegania niektore pozycje z x360.
Hell was full so I came back

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8536
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Gamecube vs PS2

Post autor: Axi0maT » 2007-04-12, 10:41

Blackie pisze:W tej chwili liczy sie przede wszystkim Tekken 5, ktory jest mega-grywalny, SC3 (ktory ma mase bugow, ale ludzie w to graja)
Hahaha... no teraz to mnie rozbawiles... Tekken 5!!! I zaraz obok wypisujesz SC3 ktory ponoc ma bugi!? Tekken 5 to jest jeden wielki bug! Jak mozna wypuscic na rynek gre w ktorej walka sprowadza sie do zadania konkretnego ciosu wyrzucajacego przeciwnika w gore i nastepnie okladaniu go w ten sposob aby nie mial mozliwosci upadku na ziemie... Bug nad Bugi... no chyba ze ty lubisz tak grac - jak tak to gratuluje swietnego wyboru - Tekken 5 jest gra w sam raz dla ciebie.
Lien pisze:ale typowych must have'ow ma znacznie mniej. Wlasnie dlatego ludzie kupuja PS2, ze wzgledu na gry.
Tak... i pewnie te wszystkie must have sobie uzbierasz... gry w przypadku obu tych platform sa sprawa drugorzedna, bo obie konsole maja spora liczbe dobrych tytulow. I tak nie zagrasz we wszystko - a juz napewno ich nie uzbierasz wiec taki argument jest bez sensu. Ja doszukiwalbym sie decyzji raczej w latwiejszym piraceniu gier... Polakom tak juz niestety zostalo z PSXa i trwa to do dzis.
Lien pisze: Mowisz, ze na PS2 nie da sie nic wycisnac ?
Zobacz sobie ostatnio wydanego God of War 2 - jedna z najlepszych gier ever.
Grafika przegania niektore pozycje z x360.
Hahaha... nie, juz nie przesadzaj z tym God of War 2. Faktycznie wyglada calkiem ladnie ale nawet do najwiekszych kiczow z x360 to graficznie sporo mu brakuje... GoW2 ustawil bym gdzies za Metriodem... albo i dalej... Chyba za bardzo podniecasz sie jego grywalnoscia, zamiast spojrzec chlodnym wzrokiem na to co gra prezentuje graficznie. Pamietaj ze niektore z efektow mimo ze efektownie wygladajace sa banalne do uzyskania i nie wymagaja jakiegos super sprzetu aby je uzyskac.

Lien
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 271
Rejestracja: 2006-08-06, 13:18

Re: Gamecube vs PS2

Post autor: Lien » 2007-04-12, 11:37

Widac, ze Axi0maT wrogo nastawiony :D

Twoje argumenty sa przejawem Fanboy'stwa. Dlaczego z gory zarzucasz, ze nie bedzie mi dane pograc we wszystkie must have'y na PS2 ?

Co do Tekkena 5, osmieszasz sie nazywajac te gre jednym wielkim BUGIEM. Istota skutecznego grania sa wlasnie Juggle (bicie w powietrzu).

Zas jesli chodzi o God of War 2, nie tylko ja stwierdzam, ze grafika jest ladniejsza od niektorych pozycji na X360, taka opinie wyrazaja rowniez profesjonalni recenzenci z PSX Extreme, ktorzy maja na codzien do czyniena z grami na wyzej wymienione platformy.
Hell was full so I came back

Inlagd sill
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1384
Rejestracja: 2006-02-25, 07:56

Re: Gamecube vs PS2

Post autor: Inlagd sill » 2007-04-12, 12:03

Axi0maT pisze:Tak sobie pomyslalem ze nie bylo jeszcze takiego prawdziwego tematu odnosnie porownania tych konsol... i nie chodzi mi o to co lepiej kupic - bo taki temat juz byl, ale o prawdziwe porownanie mozliwosci i gier na obie platformy...
Zwykle takie tematy prowadza do niekonczacych sie sporow, gdyban i udowadniania sobie nawzajem przewagi jednej konsoli nad druga.

A ja podejde do tego troche inaczej, bo takie tematy sa w rzeczywistosci bardzo proste jesli tylko zachowa sie do nich zdrowy dystans i nie da poniesc emocjom.

Otoz pierwsza sprawa, czyli sprzet, jest dosc prosta, bo znajac parametry i odpowiednio zonglujac cyferkami zawsze mozna konsole mniej lub bardziej obiektywnie porownac i napisac, ktora i pod jakimi wzgledami jest lepsza (rozumiem, ze w tym temacie trudno zaprzeczyc przewadze sprzetowej GC nad PS2).

Druga sprawa, czyli gry, jest zwykle bardziej skomplikowana, bo nader czesto nijak ma sie do poprzedniej, czyli tak naprawde wczesniejsze rozwazania na temat sprzetu mozna wrzucic do kosza i zajac sie tym, o co w koncu naprawde chodzi, czyli grami. Co do gier jednak, to zawsze pojawia sie tyle zdan i tyle argumentow, ilu uzytkownikow zabiera glos na tym, czy innym forum. Jesli sprobowac na to trzezwo spojrzec, to wszystko sprowadza sie do tego, ze kazdy sam widzi, czy jemu lepiej jest w tej kwestii na jednej, drugiej, czy trzeciej konsoli, a jednoczesnie nigdy nie przekonuje do swoich argumentow nikogo innego. Do czego wiec prowadza wiec takie rozwazania? Absolutnie do niczego, bo przeciez na kazda konsole wychodza gry godne uwagi, wiec co by mi bylo po tym, gdybym nawet przekonal wszystkich, ze ta konsola jest sprzetowo lepsza, a tamta gorsza? Rownie dobrze jak GC do PS2 moge porownywac X360 do GBA i wykazac, ze sa na GBA takie gry, ktorych nie zamienilbym nigdy na najlepsze tytuly z X360. I vice versa. :)
Dla bardziej wymagających: Serwis i forum Syzygia.pl

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8536
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Gamecube vs PS2

Post autor: Axi0maT » 2007-04-12, 12:07

Blackie pisze:SC2 jest dobre, ale nikt w to juz nie gra.
No ladnie... Mortal Kombat Trilogy tez jest dobry... i co? Nikt juz w niego nie gra?
Lien pisze:Widac, ze Axi0maT wrogo nastawiony :D
Nie przesadzaj - bardzo chcialbym zmienic zdanie na PS2, ale nie ma zadnego argumentu ktory przekonalby mnie do tej maszyny... no powiedzmy ze na polskie warunki gry na PS2 sa o latwiej dostepne od tych na GC, co nie zmiania faktu ze jest to spowodowane popularnoscia tego pierwszego - a wiec kolo sie zamyka bo ja chce wlasnie sie dowiedziec dlaczego tak jest.
Lien pisze: Twoje argumenty sa przejawem Fanboy'stwa. Dlaczego z gory zarzucasz, ze nie bedzie mi dane pograc we wszystkie must have'y na PS2 ?
Nie no spoko... Twoj tatus pewnie pracowal w Orlenie i stad masz tyle kasy aby kupic te wszystkie gry... no chyba ze masz np. 8 must have na PS2 a na GC 2 :P
Lien pisze: Co do Tekkena 5, osmieszasz sie nazywajac te gre jednym wielkim BUGIEM. Istota skutecznego grania sa wlasnie Juggle (bicie w powietrzu).
Powiedz jaki jest sens okladania przeciwnika ktory nie moze nic zrobic? To juz wole wlaczyc sobie Mortal Kombat 2 z trainerem na niesmiertelnosc i bede mial takie samo bezsensowne i jednostronne obijanie mordy :D
Lien pisze: profesjonalni recenzenci z PSX Extreme
Hahahahahaha... i tak oto Lien rozbawil mnie do lez. Jak mozna nazwac profesjonalistami bande gowniarzy ktorzy ledwo co opuscili piaskownice i pewnie jeszcze chodza do teraz w zasranych pieluchach! Jestem ciekaw ilu z nich ma doswiadczenie... no powiedzmy... 20 lat w tej dziedzinie... No ilu? Cos jeszcze musze dodawac?

Awatar użytkownika
mog123
'jeszcze jeden stopien i...'
'jeszcze jeden stopien i...'
Posty: 946
Rejestracja: 2006-08-13, 00:37
Kontakt:

Re: Gamecube vs PS2

Post autor: mog123 » 2007-04-12, 13:19

Po pierwsze axiomacie, chcesz ladna grafike? Zostan kurde przy kompie wtedy i upgrade'uj sobie co chwile karte graficzna, zacznij sobie wszystko chlodzic, przetaktuj, a bedziesz mial doslownie problemy z odroznieniem wirtualnego swiata od rzeczywistosci, ty masz jakas obsesje na punkcie grafiki ziomus o0

Konsole definiuja gry. Nie liczby MHzow, a liczby gier sprzedanych i ich popularnosc przez lata.

PS2 to gowno, bo ty jeden polak z posrod kilku milionow sobie tak myslisz i (kwiatuszek) ;C
I jeszcze jedno:
Axi0maT pisze:No ladnie... Mortal Kombat Trilogy tez jest dobry...
Gdybys sie znal na serii, to bys wiedzial ze MKT to jedna z bardziej nieudanych czesci, a wsrod graczy kroluje UMK3 a za nim MK2

I ostatnie: Jak chcesz ludzi prowokowac i potem pokazywac jaka ty masz racje, to super o0 ale prosze Cie, nie pisz na tym forum wiecej.

philemon
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 166
Rejestracja: 2007-03-09, 10:53
Lokalizacja: Dublin
Kontakt:

Re: Gamecube vs PS2

Post autor: philemon » 2007-04-12, 13:25

Podpisuje sie pod wypowiedzia Inglada!

Kazdy znajdzie w obu cos dla siebie i dyskusje typu 'rozowy jest lepsiejszy od zoltego, problem?' po prostu nie maja sensu. Tak czy siak, to co mowiesz jednak zaprzecza faktom. GaCek nie zyje i tyle. Sam sobie odpowiedz dlaczego.

Co do argumentow.. Prosze, tu jest lista wydawnicza PS2 na najblizysz okres, a tu ta od GC. Oh, zapomnialem o ilosci sprzedanych konsol w Japonii, dajmy na to, za okres Marzec 26 - Kwiecien 1: GC 205, PS2 17,787 (gdzies tu).

Nie zrozum mnie zle: nie bash'uje GaCka. Sam zamierzam nabyc Wii, by w te pare klasykow kiedys pograc. Ale stan rzecy mowi sam za siebie. W dywagacje na temat specyfikacji sprzetowych nie bede wchodzic, bo sie zwyczajnie na tym nie znam. Licza sie gry, bo po to wlasnie te skrzynki kupujemy.
Axi0maT pisze: (...) gry w przypadku obu tych platform sa sprawa drugorzedna, bo obie konsole maja spora liczbe dobrych tytulow.
Jasne, ludzie kupuja konsole tylko dla ich parametrow i glaszcza je dla uspokojenia przed pojsciem w kimono.

edit: Mog, ubiegles mnie ;-)

Awatar użytkownika
setezer
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 654
Rejestracja: 2005-12-22, 13:59
Lokalizacja: Borzymin
Kontakt:

Re: Gamecube vs PS2

Post autor: setezer » 2007-04-12, 13:59

Przewaga techniczna nie jest wcale ogromna, spojrzmy na Resident Evil 4, na PS2 sa drobne uproszczenia, ale poza tym gra wyglada niemalze identycznie. Najwieksza zaleta wersji z GC jest to, ze wydana zostala duzo wczesniej, teraz ta przewaga w ogole sie nie liczy. (napalony fan serii woli miec gre juz teraz, nie chce czekac kilka miesiecy).

Jesli zarzucasz PS2, ze technicznie jest do kitu, to co powiesz na mala pojemnosc plyt z GC? Jest kilka gier multiplatformowych, ktore maja lekko okrojona sciezke dzwiekowa. Co z sterownikiem? Ma mniej przyciskow, przez co nie da sie rozsadnie grac w niektore gry.

Argument o Soul Calibur rowniez dziwny, przeciez na PS2 jest tyle samo odslon co na GC. Do tego jest cala masa innych gier, przeciez nie kazdemu musi sie ta gra podobac, moze wlasnie bedzie wolal Tekkena lub Virtua Fighter? (no napisz, ze VF jest cienkie). Gracz ma wybor, na GC nie ma. Tak samo z ogolna iloscia gier. Napisales w sumie tak, ze lepiej by konsola miala malo gier, gdyz latwiej w nie wszystkie zagrac, gdy jest duzo, to trzeba byc bogatym by wszystkie zaliczyc.

Podyskutujmy moze tak, by nie narzucac innym swoich upodoban. Jesli nie lubimy jRPG, to nie zakladajmy, ze nikt poza nami nie lubi.
Hahahahahaha... i tak oto Lien rozbawil mnie do lez. Jak mozna nazwac profesjonalistami bande gowniarzy ktorzy ledwo co opuscili piaskownice i pewnie jeszcze chodza do teraz w zasranych pieluchach! Jestem ciekaw ilu z nich ma doswiadczenie... no powiedzmy... 20 lat w tej dziedzinie... No ilu? Cos jeszcze musze dodawac?
Nie nazywaj wszystkich, ktorzy nie maja 20letniego doswiadczenia z grami "banda gowniarzy". Wiesz, oni zrecenzowali cala mase gier z konsol obecnej generacji, na pewno maja w tej kwestii lepsze obeznanie od Ciebie/Nas.

Sam mam GameCube, przez krotki czas mialem PS2 z zestawem kopii zapasowych (ach, to Allegro), ktore wywalilem do kosza, zostal tylko DemoDisc z Fifa 2001, niezbyt dobra wizytowka konsoli. Konsola Nintendo pasuje mi, jest jeszcze masa gier, ktore chcialbym kupic.
http://www.tvdarek.republika.pl/nes.html
Zanim odpowiesz, to pomysl o innych osobach, nie kazdy lubi to co ty i nie wyzywaj nas od "zasrancow". Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony 2014-07-25, 09:13 przez setezer, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8536
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Gamecube vs PS2

Post autor: Axi0maT » 2007-04-12, 14:04

mog123 pisze:Po pierwsze axiomacie, chcesz ladna grafike? Zostan kurde przy kompie wtedy i upgrade'uj sobie co chwile karte graficzna, zacznij sobie wszystko chlodzic, przetaktuj, a bedziesz mial doslownie problemy z odroznieniem wirtualnego swiata od rzeczywistosci, ty masz jakas obsesje na punkcie grafiki ziomus o0
Chyba nie rozumiesz. To oczywiste ze jakbym chcial super grafike to bym sobie kupil cos innego. Tego PCta ktorego zapewne masz na mysli to wpakuj sobie w cztery litery. Jesli mialbym obsesje na punkcie grafiki to kupilbym sobie Silicon Graphics. Obecne PCty/konsole powoli doganiaja to co stacje graficzne prezentowaly przed rokiem 2000. Mowimy tu o skali cena do jakosci. Nie wydaje ci sie ze GC oferuje odrobine wiecej za o wiele mniej?
mog123 pisze: Konsole definiuja gry. Nie liczby MHzow, a liczby gier sprzedanych i ich popularnosc przez lata.
Blad. Konsole definiuje design i wydajnosc. Gry definiuje ich oprawa audiowizualna i grywalnosc. Czy widziales zeby w rankingu konsol ktoras z nich poszla do gory w momencie kiedy wydana zostaje na nia jakas gra? Gry to gry - moga byc, a moze ich nie byc.
mog123 pisze: PS2 to gowno, bo ty jeden polak z posrod kilku milionow sobie tak myslisz
Nic takiego nie napisalem... przeczytaj jeszcze raz uwaznie a zrozumiesz ze widzisz to co bys chcial widziec. Jesli juz cos takiego napisalem to prosze zacytuj mnie prosze... chetnie zobacze.
mog123 pisze: i (kwiatuszek) ;C
O jak pieknie... uwielbiam jak tempakom brakuje slow aby wyrazic swoje emocje... tak... to slowo jest wlasciwe aby okreslic cokolwiek. Piekny jezyk polski... Moje gratulacje - jak troche potrenujesz to bedziesz w tym taki dobry jak Hiki :twisted:
mog123 pisze: Gdybys sie znal na serii, to bys wiedzial ze MKT to jedna z bardziej nieudanych czesci, a wsrod graczy kroluje UMK3 a za nim MK2
Gdybys sie znal na serii, to bys wiedzial ze MKT plasuje sie mniej wiecej w polowie stawki. A gre przytoczylem tylko dlatego ze Blackie wczoraj w to gral.
mog123 pisze: I ostatnie: Jak chcesz ludzi prowokowac i potem pokazywac jaka ty masz racje, to super o0 ale prosze Cie, nie pisz na tym forum wiecej.
Po to jest forum, aby kazdy mogl powiedziec co mysli na dany temat - oczywiscie z zachowaniem pewnych regol (ktore ty notabene lamiesz). Uargumentuj swoje wypowiedzi zamiast puszczac pustoslowie ktorego moge sie nasluchac na polskich blokowiskach.

ODPOWIEDZ