Gamecube vs PS2

Awatar użytkownika
mog123
'jeszcze jeden stopien i...'
'jeszcze jeden stopien i...'
Posty: 946
Rejestracja: 2006-08-13, 00:37
Kontakt:

Re: Gamecube vs PS2

Post autor: mog123 » 2007-04-13, 14:19

Axi0maT pisze:Jedynie mog123 stanal na wysokosci zadania i dal sie wciagnac jak dziecko w to szambo - moje gratulacje!
... przypominam Ci ze to ty pierwszy mnie zaatakowales nazywajac tempakiem. A ja juz mam taka nature, ze nie dam sobie w kasze dmuchac.

soberpl
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1984
Rejestracja: 2005-12-20, 23:41
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Re: Gamecube vs PS2

Post autor: soberpl » 2007-04-13, 15:04

NGC ROX!!!! PS2 SUX!!!!!!!!!!! sorry, ale nie moglem sie powstrzymac :lol: lepiej niz na bashu :D

Awatar użytkownika
Blackie
'normalnie deBesciak'
'normalnie deBesciak'
Posty: 887
Rejestracja: 2006-02-06, 12:36

Re: Gamecube vs PS2

Post autor: Blackie » 2007-04-13, 15:06

Hehe, to mnie rozbawiles ; ))
He only went so far as the subconscious.

Awatar użytkownika
mog123
'jeszcze jeden stopien i...'
'jeszcze jeden stopien i...'
Posty: 946
Rejestracja: 2006-08-13, 00:37
Kontakt:

Re: Gamecube vs PS2

Post autor: mog123 » 2007-04-13, 15:19

wogole samo zachowanie Axi0maTa jest tu nie w porzadku, prowokowanie ludzi to juz jest oznaka arogancji i chamstwa, tyle moge CI powiedziec Axi0macie u_u

PS: Drogi kochany Adminie, prosze CIe, uaktywnij opcje ignore.

Awatar użytkownika
Blackie
'normalnie deBesciak'
'normalnie deBesciak'
Posty: 887
Rejestracja: 2006-02-06, 12:36

Re: Gamecube vs PS2

Post autor: Blackie » 2007-04-13, 15:21

Do wszystkiego trzeba podchodzic z dystansem. Moge Ci to smialo powiedziec po swoim przykladzie, gdzie irytowalem sie na poczatku, pozniej poznalem specyfike jego wypowiedzi i kwestionowalem ja jednym krotkim zdaniem a teraz tylko smieje sie jak inni sie przy tym irytuja ; )
He only went so far as the subconscious.

philemon
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 166
Rejestracja: 2007-03-09, 10:53
Lokalizacja: Dublin
Kontakt:

Re: Gamecube vs PS2

Post autor: philemon » 2007-04-13, 15:24

Axi0maT pisze:Nie macie sie czego obawiac, bo te trolle to sami swoi.
Znajdz mi w topiku jakis inny przejaw 'fanboyostwa' poza swoim. Prosze.
Axi0maT pisze:Aha Lien... do podstawowki to moj dzieciak chodzi wiec lekko nie trafiles :evil:
I przestan podkreslac swoj jeszcze-nie-taki-szanowny wiek. Po prostu bardziej sie osmieszasz.
mog123 pisze:Drogi kochany Adminie, prosze CIe, uaktywnij opcje ignore.
Heh, chcialem zapytac/poprosic o to samo. :O

Awatar użytkownika
barman
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 450
Rejestracja: 2005-12-21, 10:42
Lokalizacja: Łukow
Kontakt:

Re: Gamecube vs PS2

Post autor: barman » 2007-04-13, 15:48

Zart ostatecznie przerodzil sie w niezle bagno - glownie za sprawa fanbojow ktorzy musieli za wszelka cene rzucic sie w wir walki za swoje ukochane PS2

Proponuje jeszcze raz przeczytac caly ten temat i zobaczyc kto tu jest fanbojem. Chyba ci co sie tu udzielili
(wylaczajac Inglada i Gimiaka ktorzy jedynie apelowali o spokoj). Ktos objechal ich ukochana konsole PS2.
Dzieki za nazwanie ekipy Pantery fanboyami PS2 :o

Inlagd sill
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1384
Rejestracja: 2006-02-25, 07:56

Re: Gamecube vs PS2

Post autor: Inlagd sill » 2007-04-13, 15:54

Komentarz do calego tego bezwartosciowego tematu zamiescilem tutaj, bo zabieranie glosu w tym miejscu stracilo juz sens.
Dla bardziej wymagających: Serwis i forum Syzygia.pl

Awatar użytkownika
kubicz
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 66
Rejestracja: 2006-11-12, 14:45

Re: Gamecube vs PS2

Post autor: kubicz » 2007-04-14, 01:08

Axi0maT pisze:
Lien pisze: Kiedy Gulash (N+) albo Sciera (PSX) grali na konsolach to Ty drogi Axi0macie zapewnie nie wiedziales jak sie Pada trzyma :evil:
No niestety musze cie zmartwic, bo obaj sa mlodsi ode mnie CONAJMNIEJ o pol dekady, wiec nieliczylbym na to ze maja staz wiekszy ode mnie. Kiedy ja na poczatku lat 80-tych gralem w SpaceInvaders to ich jeszcze w planach nie bylo
Najbardziej interesujaca odpowiedz w calej prowokacji ;) Gdy przeczytalem pierwsze zdanie, to pomyslalem ze masz troche ponad 40 lat, taki "staruszek" i prowokuje :lol:

Kurt
'jeszcze jeden stopien i...'
'jeszcze jeden stopien i...'
Posty: 902
Rejestracja: 2007-04-14, 09:09

Re: Gamecube vs PS2

Post autor: Kurt » 2007-04-14, 10:55

Przede wszystkim trzeba zwrocic uwage na liste gier. Konsole kupuje sie przewaznie ze wzgledu na gry wydane na nia, a dopiero potem liczy sie grafika itd. W tym elemencie ps2 wygrywa z gc. Tekken, Gt, Gta, Ojciec Chrzestny itd sa grami ktore odniosly sukses i zdobyly wielka popularnosc, jednym slowem mowiac staly sie hitami. Gc ma sporo gier "klimatycznych" jak Mario sunschine czy Luigi Mansion, Pikmin itd. Jednak ich liczba jest znikoma w porownaniu z grami, ktore wyszly tylko i wylacznei na ps2. Do listy gier koniecznie nalezy dodac produkcje, ktore okreslamy mianem hitu, gry te bowiem najczesciej najpierw wyszly na pc a dopiero pozniej przeniensiono na konsole. I tutaj rowniez wygrywa ps2...
Co do parametrow technicznych to gc przewyzsza w tym ps2, ale roznica jest malo widoczna, albowiem Nintendo popelnilo blad jezeli chodzi o czytnik gier. Mini Dvd powoduje okrajanie gier ...

wakos
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 16
Rejestracja: 2007-06-30, 22:52

Re: Gamecube vs PS2

Post autor: wakos » 2007-06-30, 23:05

Czytalem ten spor z zmeczonymi oczami bo od kilku godzin szukam rzeczy zwiazanych z gamecubem i powiem ze prawie wszystcy na forum maja racje.Poniewaz auor tematu ma 100% racji ze gamecube jest lepszy od ps2 chociasz ma mniej gier niz ten psiak a inni mieli racje ze ps2 ma wiecej gier i kazdy moze podjac wybur pszeciesz to on wklada hajs na konsole.Ale na gacku sa lepsze gry pod wzgledem grafiki i te gry sa inne od jakiejs fify ktora wychodza na kazda konsole co rok te gry sa tylko na gamecube.Taka napszyklad zelda tez nielubie rpg ale ta gra mi sie tak spodobala ze jeszcze bardziej ucieszylem sie z zamiany ps2 na gc.Ubolewam nad tym ze gry na gacka sa cieszko dostepne i ze wikszosc ludzi twierdzi ze ps2 jest lepsze.

Awatar użytkownika
setezer
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 654
Rejestracja: 2005-12-22, 13:59
Lokalizacja: Borzymin
Kontakt:

Re: Gamecube vs PS2

Post autor: setezer » 2007-07-01, 08:33

To Twoje zdanie, trudno odmowic uroku Zeldom, Metroidom, Marianom i innym przygotowywanym tytulom przez Nintendo. Niemniej ja daleki jest od stwierdzenia, ze GameCube jest 100% lepszy od PlayStation 2. Zauwaz, ze konsola Sony oferuje odtwarzanie filmow, sluchanie muzyki, pojemnosc plyt jest wieksza. Co prawda technologicznie jest nieco w tyle, ale producenci potrafia z moca PS2 robic cuda (God of War 2 na przyklad). No i najwazniejsze sa gry, a tych na PlayStation 2 jest znacznie wiecej. Dla fanow bijatyk na GC jedynym wyjsciem jest Soul Calibur 2 lub 3 (ew. Capcom vs SNK). Na PS2 jest Virtua Fighter, kilka Tekkenow, Guity Geary, KoFy i inne. Tak jest niemalze z kazdym gatunkiem - na GameCube kilka gier, a na PS2 wiecej.

Niemniej ja i tak wole GameCube, ale PlayStation 2 z pewnoscia kupie. Najwazniejsze sa gry.

soberpl
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1984
Rejestracja: 2005-12-20, 23:41
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Re: Gamecube vs PS2

Post autor: soberpl » 2007-07-01, 10:55

BTW to na GC jest SC III?

Morden
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1231
Rejestracja: 2006-08-11, 12:06
Lokalizacja: ŠŠ‡ƒƒƒ‡ƒŠƒƒƒŠŠƒ‡ŠŠŠ‡ƒƒƒ‡ƒŠƒƒƒŠŠƒ‡Š║║█│││█│║│││║║│█║
Kontakt:

Re: Gamecube vs PS2

Post autor: Morden » 2007-07-01, 11:55

soberpl pisze:BTW to na GC jest SC III?
Nie.
Obrazek

soberpl
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1984
Rejestracja: 2005-12-20, 23:41
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Re: Gamecube vs PS2

Post autor: soberpl » 2007-07-01, 12:15

Morden pisze:
soberpl pisze:BTW to na GC jest SC III?
Nie.
Tez tak mi sie wydawalo... Setezer wprowadzil male zamieszanie.

ODPOWIEDZ