F-Zero na GBA

GB, GB Pocket, GB Light, GB Color, GBA, GBA SP, GB Micro
ODPOWIEDZ
Inlagd sill
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1384
Rejestracja: 2006-02-25, 07:56

F-Zero na GBA

Post autor: Inlagd sill » 2008-03-27, 10:16

Wlasnie nabylem dwie pierwsze czesci F-Zero na GBA (Maximum Velocity i GP Legend), ale zanim do mnie dotra minie jeszcze troche czasu, wiec pytam czy moze mieliscie z nimi do czynienia (a jesli tak, to jak je oceniacie)?

Najchetniej zapoznalbym sie jeszcze z trzecia czescia na GBA - F-Zero Climax - ktora nie opuscila Japonii. Poprawiono w niej grafike, ktora odchodzi od kreskowkowego stylu drugiej czesci (GP Legend) i oddano graczowi edytor tras (budowa z dostepnych elementow, troche jak skladanie torow dla kolejki). Moze kiedys uda mi sie dostac.
Dla bardziej wymagających: Serwis i forum Syzygia.pl

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: F-Zero na GBA

Post autor: ramzes64 » 2008-03-27, 13:16

Ja mam F-Zero Maximum Velocity - ale jeszcze nie gralem... kupilem dlatego, aby zobaczyc / zagrac ... bo na N64 gra byla wciagajaca ... a ta na GBA sprawdzilem kiedys w 2002r chyba w jakims komisie na zwyklym GBA ... a jak kupilem, to jakos sterowanie nie takie, ciezkie na GBA Micro, wiec gre odlozylem ... Od momentu gdy pojawil sie u mnie DS Lite i sprawdzilem ta gre na DSie - to stwierdzilem, ze na DSie jest lepiej ... wiec kiedys zagram.

No jakos sterowanie takie dziwne jest dla mnie (Mario Kart Circuit, F-Zero Maximum Velocity) ... ogolnie chyba wyscigi na GBA takie sa / ciezko mi strawic.

Chociaz kiedys przeszedlem GT Advance i nawet mialem Taxi 3 (jak sie nie ma duo gier, to sie gra .. a teraz mam tego troche i ciagle te co mi nie podchodza, odkladam na pozniej ;/
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

ODPOWIEDZ