Zepsuty glosnik

GB, GB Pocket, GB Light, GB Color, GBA, GBA SP, GB Micro
ODPOWIEDZ
WALEK

Zepsuty glosnik

Post autor: WALEK » 2008-05-02, 21:39

Witam!
Dzis wszedlem w posiadanie GBC (swoja droga gosci dal mi go za darmo),ale niestety nie dziala w nim glosnik.Czy istnieje jakis sposob na naprawe tego glosniczka??

Gimiak
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 2120
Rejestracja: 2005-12-18, 22:55
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Zepsuty glosnik

Post autor: Gimiak » 2008-05-03, 08:59

Tak. Sprawa jest dosyc prosta, bo nalezy tylko odlutowac stary i wlutowac nowy glosnik. Jest tylko problem ze znalezieniem glosnika, ktory pasuje do GBC. ;/

WALEK

Re: Zepsuty glosnik

Post autor: WALEK » 2008-05-03, 10:10

Dzieki :grin: ale tyle wiedzialem,niestety problem wlasnie jest z dostaniem nowego glosniczka na allegro nie ma w googlach szukalem i tez za bardzo nie ma

Gimiak
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 2120
Rejestracja: 2005-12-18, 22:55
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Zepsuty glosnik

Post autor: Gimiak » 2008-05-04, 00:28

Oryginalnego zapewne nie dostaniesz, mozna by sprobowac z glosniczkiem od komorki. ;)

WALEK

Re: Zepsuty glosnik

Post autor: WALEK » 2008-05-04, 09:47

Witam!
Z racji tego ze zajmuje sie serwisowaniem fonow GSM mam w domu troche czesci do nich i wsrod nich znalazlem pare glosniczkow.Na pierwszy ogien poszedl ten ze starego Ericsson'a A1018s,dzialal,ale strasznie cicho,wlutowalem wiec ten z Siemens'a SL45i,lepiej,ale jeszcze nie o to mi chodzilo wreszcie wlutowalem glosniczek z Siemens'a S55 i musze stwierdzic ze gra niezle!Oczywiscie nie tak glosno jak oryginal,ale wystarczajaco glosno aby moc komfortowo grac.Wiec jezeli ktos ma problem z glosniczkiem w GB to polecam ten z Siemens'a S55!

ODPOWIEDZ