filmy i muzyka na GBA

GB, GB Pocket, GB Light, GB Color, GBA, GBA SP, GB Micro
ODPOWIEDZ
hxcpawel
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 3
Rejestracja: 2008-06-08, 08:39
Lokalizacja: daleka Syberia
Kontakt:

filmy i muzyka na GBA

Post autor: hxcpawel » 2008-06-08, 08:45

Witam wszystkich :smile: !
Ostatnimi czasy zauwazylem na allegro taka rzecz:

http://allegro.pl/item371907513_super_c ... _mp3_.html

Zaczynam sie zastanwiac na zakupem tego cuda. Rzecz jasna nie chodzi mi o granie. Urzadzenie takie mialoby zastapic mi odtwarzacz mp3, ktory mi sie pare dni temu zepsul. Co sadzicie o tym wynalazku?
There is no use, crying over spilt milk!!!

soberpl
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1984
Rejestracja: 2005-12-20, 23:41
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Re: filmy i muzyka na GBA

Post autor: soberpl » 2008-06-08, 10:23

Hmm filmy na GBA srednio sie oglada, wiesz maly ekran. Co do muzyki to byly kiedys takie specjalne playery Mp3 do GBA na karty CF (dosc duze to bylo). Tego typu urzadzenie to raczej do grania w gry (oczywiscie nie pochwalam i nie polecam), ale owszem na upartego mozna posluchac muzyki. Majac 150 zl. nie lepiej kupic nowy mp3 lub mp4 player?

EDIT:
o to mi chodzilo

Awatar użytkownika
mog123
'jeszcze jeden stopien i...'
'jeszcze jeden stopien i...'
Posty: 946
Rejestracja: 2006-08-13, 00:37
Kontakt:

Re: filmy i muzyka na GBA

Post autor: mog123 » 2008-06-08, 10:40

za te pieniadze juz lepiej wziac to

http://allegro.pl/item372191183_mp4_mp3 ... zarny.html

Awatar użytkownika
Rondel Spears
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 298
Rejestracja: 2007-01-15, 18:01
Kontakt:

Re: filmy i muzyka na GBA

Post autor: Rondel Spears » 2008-06-08, 10:52

Za 150 zl mozna kupic porzadny odtwarzacz iRiver, Samsunga Z5, Zen Stone (to juz dla tych ktorym nie przeszkadza mniejsza glosnosc, bebechy iPoda Shuffle 1gen) itp. Oczywiscie odradzam jakiekolwiek playery 'mp4' (w tej klasie cenowej praktycznie nie ma sprzetu odtwarzajacego format mp4, jesli chce sie nabyc takie urzadzenie trzeaba pomyslec o psp lub drozszych odtwarzaczach mp3). Czekam tylko na czas gdy na rynek wejda odtwarzacze 'mp5' ^^.

150 zlotych to kwota za ktora dzisiaj mozna kupic wysokiej klasy sprzet grajacy (polecam iRiver H10 junior, Samsung Z5 - pieknie graja na nich Sennheisery PX100). Warto odwiedzic odpowiednie forum (w tym wypadku liczy sie tylko jedno) - http://forum.mp3store.pl/. Sa tam specjalne dzialy dla gosci, gdzie mozna zalozyc wlasny temat co do wyboru odtwarzacza. nalezy pamietac aby podac: kwote jaka dysponujemy oraz oczekiwania co do playera. Sam kiedys duzo udzielalem sie na tym forum, szczerze polecam. W niedlugim czasie dostaniesz tam fachowe porady.

Niestety teraz panuje straszan moda na wszelakie 'empeczworki'. Szkoda, bo za ich cene mozna kupic odtwarzacz ktory wytwarza dzwiek wysokiej jakosci, chodzi na szybkim sofcie, trzyma dlugo na baterii (moj SZ5 ma akumulator, pelne ladowanie to okolo 40-45 h sluchania), ma realna gwarancje producenta (bardzo wazne). Radze pomyslec troche nad zakupem, osoby ktorym radzilem kupno dobrego sprzetu jak dotad nadal sa zadowolone z wyboru :).
Blah, blah, blah :/

hxcpawel
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 3
Rejestracja: 2008-06-08, 08:39
Lokalizacja: daleka Syberia
Kontakt:

Re: filmy i muzyka na GBA

Post autor: hxcpawel » 2008-06-15, 11:05

No i problem pomogl mi rozwiazac kolega. Kupilem odtwarzacz creative, a kolega namowil mnie, zebym jesienia kupil sobie PSP od jego siostry :grin: . Czyli bedzie ciekawie!
There is no use, crying over spilt milk!!!

Awatar użytkownika
Rondel Spears
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 298
Rejestracja: 2007-01-15, 18:01
Kontakt:

Re: filmy i muzyka na GBA

Post autor: Rondel Spears » 2008-06-15, 11:11

Mam nadzieje ze nie cos w rodzaju MuVo...
Blah, blah, blah :/

ODPOWIEDZ