akcesoria do GameBoy Advance

GB, GB Pocket, GB Light, GB Color, GBA, GBA SP, GB Micro
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8536
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

akcesoria do GameBoy Advance

Post autor: Axi0maT » 2008-08-22, 10:43

Mam GBA SP i ostatnio niestety troche mi sie porysowal. Zmartwilem sie niezmiernie wiec postanowilem zakupic pokrowiec do GBA SP. Widze ze na allegro sprzedaja takie rzeczy glownie w zestawach. Dobrze sie sklada bo sluchawki tez BARDZO by mi sie przydaly (a oczywiscie zwykle na miniJacka nie pasuja). Przegladajac kolejne oferty zobaczylem ze w zestawach sa jeszcze inne ciekawe akcesoria. Oto kilka ktore sobie upatrzylem:

ZESTAW DO GBA/SP - MAD CATZ
Na uwage zasluguje niska cena. W zestawie sa pokrowiec, sluchawki i pudelka na gry.

10in1TRAVEL PACK GBA SP
To co powyzej, ale bardzo zaintrygowal mnie adapter radiowy (idealny na plaze)... jestem tez ciekaw jak to wyglada w praniu (np. co jest na ekranie konsoli).

MONSTROUS PACK
Swietny futeral - szyk i elegancja :D Do tego wieksza ilosc pudelek na gry. Jest tez lupa ale ona mnie kompletnie nie interesuje.

ADVANCE+GRA PACKMAN*USA*
Swietny uchwyt do GBA SP (przydaloby sie bo niebardzo mi odpowiada niewielki ksztalt GBA SP), adapter FM (radio), no i gra z Pac Manem do ktorego mam slabosc :)

Chcialbym sie poradzic co warto wybrac. Moze ktos z was ma juz taki zestaw i moglby powiedziec cos o jakosci tego sprzetu. A moze polecicie cos calkiem innego?

Gimiak
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 2120
Rejestracja: 2005-12-18, 22:55
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: akcesoria do GameBoy Advance

Post autor: Gimiak » 2008-08-24, 13:13

Nic bym z tego nie bral, jakosciowo nie wygladaja te produkty ciekawie.

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8536
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: akcesoria do GameBoy Advance

Post autor: Axi0maT » 2008-08-24, 15:16

Nic bym z tego nie bral, jakosciowo nie wygladaja te produkty ciekawie.
To co w takim razie polecasz?

Awatar użytkownika
artemis
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 554
Rejestracja: 2008-07-17, 11:40

Re: akcesoria do GameBoy Advance

Post autor: artemis » 2008-08-26, 08:50

Te zestawy to prawie wszystko kiepska chinszczyzna.... Czasem ludzie dobre pokrowce sprzedaja razem z zestawem na allegro... skad maja nie wiem ale moze z jakiegos zestawu cos bys wybral :smile: i dokupil za male pieniadze... Ja bym GBA SP w zwykly kawalek materialu obkrecil. Obudowa ma niestety to do siebie ze sie latwo rysuje a dobry pokrowiec nie jest maly....

ODPOWIEDZ