limitowane wersje gba sp

GB, GB Pocket, GB Light, GB Color, GBA, GBA SP, GB Micro
ODPOWIEDZ
hejho
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 4
Rejestracja: 2010-08-30, 21:25

limitowane wersje gba sp

Post autor: hejho » 2010-08-30, 21:28

WItam, nie mogę nigdzie znaleźć jakie są wersje limitowane gba sp i które są najrzadziej spotykane a które najczęściej?

Zastanawiam się na mario edition/ nes edition / Pokemon Ruby&Sapphire edition? Która Wam się najbardziej podoba i która z nich jest najrzadsza.

Pozdrawiam

Keitaro
'normalnie deBesciak'
'normalnie deBesciak'
Posty: 785
Rejestracja: 2007-11-13, 20:22

Re: limitowane wersje gba sp

Post autor: Keitaro » 2010-08-31, 11:11

Polecam przejrzeć tą stronkę http://www.imgcab.com/gameboy/gameboy0.html Znajdziesz tam informacje o innych SPkach które są chyba jeszcze trudniej osiągalne niż to co wymieniłeś (przynajmniej na allegro)

A tu zdjęcia większości wydanych SP http://kaori30.com/oldsite/nintendo/gameboy_adv_sp.htm

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8535
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: limitowane wersje gba sp

Post autor: Axi0maT » 2010-08-31, 14:54

Ja mam ta wersje:
http://www.retroage.net/index.php?optio ... Itemid=123
Raczej z sentymentu do Zeldy niz ze wzgledu na kolor. Niestety jak kazda (chyba) wersja, obudowa szybko sie rysuje (nawet mimo ochraniacza). Niestety nie orientuje sie ktora jest najrzadsza.

hejho
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 4
Rejestracja: 2010-08-30, 21:25

Re: limitowane wersje gba sp

Post autor: hejho » 2010-08-31, 15:59

Bardzo dziękuje za pomoc, oczywiście zachęcam do dalszych wypowiedzi na ten temat.

@up

Gdzie wychaczyłeś taką edycje? teraz tylko widze takie 2 na ebay, nigdzie więcej ... ;/

BTW idzie gdzieś jeszcze kupić całkiem nowego gba sp ?

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8535
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: limitowane wersje gba sp

Post autor: Axi0maT » 2010-08-31, 16:10

Ja swoja kupilem ze 3-4 lata temu na Allegro. W zestawie z Donkey Kong country 3 i ISS dalem cos ok 180 pln. Niestety nie mialem do tego ani pudelka ani Zeldy ktora powinna byc w zestawie...

Jakis czas potem moj znajomy poprosil zebym pomogl mu kupic GBA bo bardzo mu sie spodobala moja zabawka. Wlazlem na allegro i akurat zbieg okolicznosci ze byla akurat ta wersja Minish Cap (a wiec taka sama jak moja). Noweczka w pudelku, jeszcze zafoliowana. Kosztowala chyba 160 za kup teraz. Wzielismy bez zastanowienia, a koles mi odstapil swoje pudelko (i tak chcial wyrzucic), wiec teraz mam niejako prawie komplet (brakuje mi samej gry). Oczywiscie to byly fuksiarskie aukcje i mysle ze obecnie kosztuja duzo wiecej (w szczegolnosci taka nowa).

Awatar użytkownika
quit
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 549
Rejestracja: 2010-08-23, 19:57
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Re: limitowane wersje gba sp

Post autor: quit » 2010-08-31, 16:39

No dobra, to teraz pytanie. Czy wersje z poprawionym wyświetlaczem, te v.2 czy tam 101 czy tam "Brighter" jakto piszą w zależności od miejsca są dostępne w jakiś limitowanych seriach, czy tylko w regularnych kolorkach(mostly silver and black ;p ) ?

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8535
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: limitowane wersje gba sp

Post autor: Axi0maT » 2010-08-31, 16:51

Swego czasu jak bylem u Gimiaka to mialem okazje ogladac jego SpongeBob Squarepants Special Edition:
http://www.retroage.net/index.php?optio ... Itemid=123
I powiem ze jakos podswietlenia jest naprawde duzo lepsza. Niestety SpongeBob jest edycja specjalna a nie limitowana wiec raczej lapie sie na te regularne. Innych "udziwnionych" niestety nie widzialem.

Keitaro
'normalnie deBesciak'
'normalnie deBesciak'
Posty: 785
Rejestracja: 2007-11-13, 20:22

Re: limitowane wersje gba sp

Post autor: Keitaro » 2010-08-31, 18:15

Najłatwiej u nas na Allegro o SP v2 "czarne" a dokładniej grafitowe z czarnymi przyciskami. Potem bywają różowe, srebrne, jasno niebieskie oraz w wersji Tribal. Jeszcze czasem widywałem w kolorze Ice Blue v2. Ogólnie trzeba się rozglądać na Allegro, często sprzedawcy nie odróżniają tych konsolek.

Co do nowych sztuk są dostępne różne, ale tylko eBay w tej chwili i dosyć spore przedziały cenowe.

Polecam też uważać na Allegro, a najlepiej pytać się na forum o konkretne linki. Jest kilku handlarzy oferujących "idealne" sztuki konsol SP, a które to mają w rzeczywistości wymienione obudowy pochodzące z DX.

Awatar użytkownika
quit
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 549
Rejestracja: 2010-08-23, 19:57
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Re: limitowane wersje gba sp

Post autor: quit » 2010-08-31, 18:18

Niestety mało kto robi zdjęcia od spodu, żeby było widać jaka wersja, bo chyba tak generalnie to nie ma różnic z wygladu v1 a v2 ? :)

Keitaro
'normalnie deBesciak'
'normalnie deBesciak'
Posty: 785
Rejestracja: 2007-11-13, 20:22

Re: limitowane wersje gba sp

Post autor: Keitaro » 2010-08-31, 18:24

Nie ma, zdradza go jedynie napis AGS-101, czarne przyciski w grafitowym SP, czasem zdjęcie ekranu. Przy zakupie Surf Blue istnieje duża szansa że będzie to v2.

ODPOWIEDZ