Włącznik w GBA

GB, GB Pocket, GB Light, GB Color, GBA, GBA SP, GB Micro
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
stillo
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 455
Rejestracja: 2011-01-02, 21:51
Lokalizacja: Oświęcim

Włącznik w GBA

Post autor: stillo » 2011-02-07, 16:14

Witam, mam problem z włącznikiem w GBA, czasem się zatnie do połowy i wtedy trzeba z powrotem parę razy przesunąć i dopiero się przesunie. Jest też taki problem, że raz jak włącze to świeci się czerwona a raz zielona dioda bez względu na to, czy jest naładowany czy nie. Czy może tam coś nie łączyć czy samo wyczyszczenie powinno pomóc?

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8536
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Włącznik w GBA

Post autor: Axi0maT » 2011-02-07, 19:32

stillo pisze:Jest też taki problem, że raz jak włącze to świeci się czerwona a raz zielona dioda bez względu na to, czy jest naładowany czy nie
Tez tak mam. ale zauwazylem ze jak sie mocniej przycisnie w okolicach wlacznika to od razu wlacza sie zielona :) Mam takie cos na GBA SP, wiec nie wiem czy na klasycznym GBA wynika to z tego samego.

Baieros
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 2976
Rejestracja: 2010-07-10, 10:23
Kontakt:

Re: Włącznik w GBA

Post autor: Baieros » 2011-02-07, 19:35

Ja bym wyczyścił styki oraz jak masz możliwość rozkręcił i zobaczył co blokuje włącznik czy to tyle syfu czy co.

Awatar użytkownika
stillo
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 455
Rejestracja: 2011-01-02, 21:51
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Włącznik w GBA

Post autor: stillo » 2011-02-07, 20:13

Axi0maT pisze:
stillo pisze:Jest też taki problem, że raz jak włącze to świeci się czerwona a raz zielona dioda bez względu na to, czy jest naładowany czy nie
Tez tak mam. ale zauwazylem ze jak sie mocniej przycisnie w okolicach wlacznika to od razu wlacza sie zielona :) Mam takie cos na GBA SP, wiec nie wiem czy na klasycznym GBA wynika to z tego samego.
Właśnie u mnie też to jest w GBA SP. Jest też coś takiego, że jak już się zaświeci zielona to wystarczy, że włacznik minimalnie przesunę do tyłu i już się czerwona świeci.
Skorzystam z rady Baierosa i sprawdzę co tam ten włącznik blokuje.

ODPOWIEDZ