Kupno GB

GB, GB Pocket, GB Light, GB Color, GBA, GBA SP, GB Micro
Gimiak
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 2120
Rejestracja: 2005-12-18, 22:55
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Kupno GB

Post autor: Gimiak » 2006-11-12, 17:37

Ty masz sie uczyc, a nie. :P
Mi Micro zupelnie nie przypadl do gustu. Mam za duze lapska z tego wynika bo palce to musialem dziwnie ukladac aby zagrac. Nie, nie to nie dla mnie.
SP2 jak najbardziej tak.

soberpl
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1984
Rejestracja: 2005-12-20, 23:41
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Re: Kupno GB

Post autor: soberpl » 2006-11-12, 20:02

Inlagd Sill : trzeba siedziec za kims kto ma duze plecy :P jutro czekam mnie 3 h granie :P

Awatar użytkownika
mroowa
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 52
Rejestracja: 2006-11-09, 22:43
Kontakt:

Re: Kupno GB

Post autor: mroowa » 2006-11-14, 19:21

Micro ma jedna podstawowa wade, ktora dla mnie dyskwalifikuje go jako pelnoprawnego GameBoya - podobno nie dzialaja gry z GBC czy GB, a to zbrodnia.
Najlepiej miec teraz DS i klasycznego GBC (ew. GBA) do starszych, bo te ostatnie grosze kosztuja.

Awatar użytkownika
Mejs
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 498
Rejestracja: 2006-08-09, 17:52
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Re: Kupno GB

Post autor: Mejs » 2006-11-14, 21:44

Ja tam osobiscie (no ukamieniucjie mnie) nie lubie GBA SP czy Micro.
Mam GBA ale mam zamiar sie pozbyc. Za to GBC zostanie ze mna na zawsze.
A co do DS no to do zastanowienia sprzet.

Awatar użytkownika
barman
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 450
Rejestracja: 2005-12-21, 10:42
Lokalizacja: Łukow
Kontakt:

Re: Kupno GB

Post autor: barman » 2006-11-14, 22:52

http://allegro.pl/item142324934_gameboy_micro.html
Wiem, ze to nie topic o allegro, ale ta oferta GB Micro jest bardzo kuszaca :P
Micro ma jedna podstawowa wade, ktora dla mnie dyskwalifikuje go jako pelnoprawnego GameBoya - podobno nie dzialaja gry z GBC czy GB, a to zbrodnia.
No nie dzialaja, ale czy to go dyskwalifikuje? Raczej nie :wink: Gry do GB/GBC sa wieksze gabarytowo i dziwnie by sie to komponowalo - blachy powod, ale dla estetow i tych ktorzy graja na wykladach to moze miec znaczenie.
Tak jak wspomniales, GBC z grami mozna kupic bardzo tanio :|

Inlagd sill
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1384
Rejestracja: 2006-02-25, 07:56

Re: Kupno GB

Post autor: Inlagd sill » 2006-11-16, 11:44

mroowa pisze:Micro ma jedna podstawowa wade, ktora dla mnie dyskwalifikuje go jako pelnoprawnego GameBoya - podobno nie dzialaja gry z GBC czy GB, a to zbrodnia.
No przeciez napisalem juz wczesniej, ze jesli komus na grach GB(C) az tak zalezy, to moze kupowac gry GB(C) i emulowac je na Micro.
Dla bardziej wymagających: Serwis i forum Syzygia.pl

Awatar użytkownika
setezer
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 654
Rejestracja: 2005-12-22, 13:59
Lokalizacja: Borzymin
Kontakt:

Re: Kupno GB

Post autor: setezer » 2006-12-02, 21:47

No przeciez napisalem juz wczesniej, ze jesli komus na grach GB(C) az tak zalezy, to moze kupowac gry GB(C) i emulowac je na Micro.
No tak, ale to juz jest metoda "obchodzenia ograniczen sprzetu", a nie "oficjalna droga". Mi to w zadnym stopniu nie przeszkadza, ale problem tkwi w tym, ze ile osob mogac emulowac za darmo wybrana gre, bedzie najpierw szukalo oryginalnego carta? Uprzedzam zarzut - gdyby dzialaly carty GB/GBC to tym bardziej trzeba byloby je szukac. Emu to kusiciel, bo jesli juz mozna bez przeszkod za darmo, to czlowiek olewa uczciwa droge (taki statystyczny, chyba ze na wszystko by go bylo stac i wszystko byloby dostepne).

Awatar użytkownika
emde
Wsparcie sprzętowe
Wsparcie sprzętowe
Posty: 1336
Rejestracja: 2007-06-25, 10:36
Kontakt:

Re: Kupno GB

Post autor: emde » 2010-03-11, 22:40

Specjalnie odświeżam temat, bo mam małe pytanie, ale nie chce zakładać nowego.

Kupiłem kilka dni temu Game Boya Pocketa (bodaj za 2zł więc jak za darmo). Niestety konsolka nie działa. Po załadowaniu świeżych baterii i umieszczeniu carta z grą, włączam "power" i światełko świeci się przez moment (bardzo krótkie jedno mrugnięcie) po czym gaśnie. Ekran nie daje znaków życia.

Myślicie, że to jakaś w miarę możliwa do naprawy usterka? Da się coś zrobić? Ja nigdy z żadnym moim game boyem (miałem ich juz kilka) podobnego problemu nie miałem.

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8531
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Kupno GB

Post autor: Axi0maT » 2010-03-12, 06:57

Mam identyczny problem tyle ze z Classiciem, wiec jakby ktos cos wiedzial w tej kwestii to rowniez byblbym wdzieczny za pomoc w ustaleniu przyczyny awarii Game Boya.

kawka
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 511
Rejestracja: 2007-08-29, 15:43
Lokalizacja: Perła Mazur
Kontakt:

Re: Kupno GB

Post autor: kawka » 2010-03-12, 13:23

Konkretnej przyczyny nie znam, ale to może być coś z elektroniką. Myślę, że w tym wypadku bardziej opłaci się po prostu zainwestować w działający egzemplarz niż kombinować z naprawą zepsutego (na części go).

ODPOWIEDZ