WarioWare, Inc. i Twisted!

GB, GB Pocket, GB Light, GB Color, GBA, GBA SP, GB Micro
philemon
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 166
Rejestracja: 2007-03-09, 10:53
Lokalizacja: Dublin
Kontakt:

Re: WarioWare, Inc. i Twisted!

Post autor: philemon » 2007-06-23, 20:05

Zawsze zostaja znajomi czy rodzina... Moge pomoc jesli ktos jest na tyle odwazny i cierpliwy w przypadku gdy shipment do .pl odpada a do .ie nie. Poczte zawsze dostaje pierwszy w lapy a za wysylke nie place (uroki prowadzenia post room'u >.>).

Inlagd sill
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1384
Rejestracja: 2006-02-25, 07:56

Re: WarioWare, Inc. i Twisted!

Post autor: Inlagd sill » 2007-07-20, 12:47

WarioWare Twisted! za 19,90 $: http://www.play-asia.com/SOap-23-83-3l0 ... -43-6.html

WarioWare Inc. za 19,90 $: http://www.play-asia.com/SOap-23-83-3l0 ... -43-6.html

Do niedawna kazdy z nich byl za 48,90 $, wiec moze komus sie przyda. Ja mam juz oba. :grin:
Dla bardziej wymagających: Serwis i forum Syzygia.pl

Awatar użytkownika
ashka
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 687
Rejestracja: 2006-08-01, 16:29
Lokalizacja: z Innej Planety
Kontakt:

Re: WarioWare, Inc. i Twisted!

Post autor: ashka » 2007-07-20, 13:35

Aaaaaaa, a ja wlasnie wyjezdzam. Aaaaaaa, hoshiiiiii.
No nic, moze do wtorku sie ta cena utrzyma.
:cry: :cry: :cry:

Awatar użytkownika
Gosiek
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 189
Rejestracja: 2007-04-13, 19:03
Lokalizacja: Sarmatia
Kontakt:

Re: WarioWare, Inc. i Twisted!

Post autor: Gosiek » 2007-07-21, 10:36

Ja swoja kopie WarioWare Twisted! kupilam na ebay-u za jakies 12 $, wiec polecam takze i ten sposob - gra w wersji na rynek amerykanski, nowa, zafoliowana, przesylka solidnie zapakowana. Sprzedawca to gameliquidations.
Co prawda po doliczeniu kosztow przesylki z USA cena bedzie zblizona do tej, ktora obecnie oferuje play-asia , ale jak ktos snie zdazy sie zalapac na obnizke (a to mozliwe, bo dzis rano juz pojawil sie opis Out of print / Out of stock) albo woli wersje angielska, to polecam.

Co do samej gry to na razie tylko przetestowalam ja na szybko poswiecajac zabawie zaledwie kilka godzin i nie zabierajac sie jeszcze za powazniejsze granie, wiec wrazenia mam bardzo skromne ale jak najbardziej pozytywne. Wciaga niesamowicie od pierwszej chwili, chociaz poczatkowo uczucie zwiazane ze sterowaniem konsola jedynie ruchem jest troche... dziwne. ;] Ale mozna sie szybko przyzwyczaic, a wtedy juz przepadlo sie na amen. :D
God of War II / Space Invaders Extreme swapzilla

Inlagd sill
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1384
Rejestracja: 2006-02-25, 07:56

Re: WarioWare, Inc. i Twisted!

Post autor: Inlagd sill » 2007-07-24, 17:07

Weekly Special: WarioWare Twisted! za 16,90 $: http://www.play-asia.com/SOap-23-83-3l0 ... 0-9s1.html
Dla bardziej wymagających: Serwis i forum Syzygia.pl

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: WarioWare, Inc. i Twisted!

Post autor: ramzes64 » 2008-07-20, 14:16

Pozwole sobie odswiezyc lekko temat.

Mam od niedawna WarioWare,inc. Mega Microgame$! i musze powiedziec, ze gra jest o wiele lepsza, niz jej nowsza wersja na GameCube. (najpierw gralem na GC). Fajnie ze moge pograc w tych kilka gierek, ktore na GC gralem, skakanie przez skakanke jakims ludkiem, ziemniakiem i kamieniem ;) ... fakt, zaczalem nie od tej gry co trzeba, ale wlasnie wersja na konsoli przenosnej sprawia wiecej frajdy.

Jestem graczem singlowym - wiec GameCube'owska odslona do mnie nie trafia, bo gra przed TV w 3sekundowe gierki mi nie pasuje - a na GBA jest OK - nastawione na SINGLA - mi sie podoba - musze odkryc gierki, mam nadzieje ze sa tez KUBECZKI :) (w ktore z dziewczyn gralismy na GC).

Podoba mi sie tez mozliwosc gry w dwie osoby na jednym GBA - jeden gracz uzywa przycisku L, a drugi przycisku R, razem oboje w tym samym czasie trzymamy GBA (ja lewa reka L / dziewczyna prawa R) i gramy - dosyc ciekawy pomysl - gry na raz dwoh osob
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

ODPOWIEDZ