Najciekawsze gry na DS.

ogor
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 24
Rejestracja: 2007-04-14, 08:12

!

Post autor: ogor » 2007-07-11, 19:24

setezer pisze:O bracie, zeby gra przez 2-3 tygodnie byla "rewelacyjna", to musi byc niemalym hitem. Wiekszosc gier na te chwile odkladam na polke po 2-3 dniach (przechodzac je tym samym).
A co jesli na granie poswiecam srednio 30 minut dziennie? :P

Edycja: Usunalem z posta flame. [I.s.]
Ostatnio zmieniony 2007-07-12, 07:55 przez ogor, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
setezer
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 654
Rejestracja: 2005-12-22, 13:59
Lokalizacja: Borzymin
Kontakt:

Re: Najciekawsze gry na DS.

Post autor: setezer » 2007-07-11, 19:42

A co jesli na granie poswiecam srednio 30 minut dziennie? :P
To inna rzecz, w takim ukladzie przejscie co niektorych RPG-ow zajmuje Ci rowno pol roku, hehe.

Co do listy swietnych gier na DS-a, powoli zaczyna sie z niej robic lista wszystkich gier na te konsole. Mobygames ma w swojej bazie 165 pozycji - http://www.mobygames.com/browse/games/nintendo-ds/ .

Wydaje mi sie, zeby ten temat byl przydatny/wartosciowy, to przytoczone pozycje powinny byc w jakis sposob opisane ("to mi sie nie podoba", "krotka", "fajne wykorzystanie ekranu dotykowego" itp.).

(sam w temacie o polecanych grach na MegaDrive nie opisywalem, ale teraz z pewnoscia bym to zrobil)
Hehehehehe. :lol:

Wiem, ze moj post ma niesie ze soba niewiele tresci, ale nie moglam sie powstrzymac. Hyhyhy.
Znajac Mejs'a to tu przyjdzie i mnie ukarze. Trudno, warto bylo ;>
Uwazaj na Mejsa, ostatnio jest srogi, siostra mu zjadla zeszyt z recenzjami.

Senshu
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 470
Rejestracja: 2005-12-20, 23:11

Re: Najciekawsze gry na DS.

Post autor: Senshu » 2007-07-12, 01:28

Swojego DSa juz sprzedalem, zostaly mi 4 gry ale nie uwazam zeby byly jakos specjalnie ciekawe :/ na DS zaciekawil mnie ostatnio Picross DS oraz Hiite Utaeru DS Guitar M-06...moze jeszcze kiedys kupie DS obecnie go nie potrzebuje.

PS Macie niezly ubaw :) coz nie wiem wlasciwie z czego i dlaczego moderator nie reaguje jak ludzie zaczynaja sie wyzywac. Rozrywka na poziomie Obrazek

edit:
Zapomnialem,jest jeszcze jeden intersujacy tytul na DS - Otona no Nurie, aka DS Painter, wg mnie swietna rzecz, pozwala troche odetchnac od gier. Idealne na krotkie sesje w pracy :twisted:
Ostatnio zmieniony 2007-07-12, 18:54 przez Senshu, łącznie zmieniany 1 raz.

Inlagd sill
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1384
Rejestracja: 2006-02-25, 07:56

Re: Najciekawsze gry na DS.

Post autor: Inlagd sill » 2007-07-12, 07:43

Senshu pisze:zaciekawil mnie ostatnio Picross DS
Mnie tez, jednak najciekawsze, ze jest juz kawalek czasu po premierze europejskiej, a nigdzie w Polsce nie mozna go kupic (sklepy konwencjonalne, internetowe, Allegro).

Nawet jak Europa dostaje cos wczesniej, to i tak trzeba w Polsce czekac na wersje amerykanska albo japonska. Kupilbym japonska, ale jest drozsza.

Picross DS (JAP) 31,92 USD, Picross DS (USA) 24,90 USD: http://www.play-asia.com/SOap-23-83-3l0 ... -84-p.html
Senshu pisze:nie wiem wlasciwie z czego i dlaczego moderator nie reaguje jak ludzie zaczynaja sie wyzywac.
Ja tez nie wiem. Pousuwalem wszystkie takie posty i jesli zajdzie potrzeba to usune tez kolejne flame'orodne wypowiedzi nie na temat.
Dla bardziej wymagających: Serwis i forum Syzygia.pl

Kurt
'jeszcze jeden stopien i...'
'jeszcze jeden stopien i...'
Posty: 902
Rejestracja: 2007-04-14, 09:09

Re: Najciekawsze gry na DS.

Post autor: Kurt » 2007-07-12, 11:25

Super Princess Peach chyba sobie zakupie ta gre :D Gra jest podobna do Mario Advance ?

Inlagd sill
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1384
Rejestracja: 2006-02-25, 07:56

Re: Najciekawsze gry na DS.

Post autor: Inlagd sill » 2007-07-13, 19:45

Kurt pisze:Super Princess Peach chyba sobie zakupie ta gre :D Gra jest podobna do Mario Advance ?
Bardzo. Gra czerpie najlepsze z serii Super Mario Advance (w tym z Yoshi's Island) i... Legend of Stafy, z czego zdalem sobie sprawe dopiero po zagraniu w kilka czesci tej serii (zarowno Stafy'go, jak i Peach stworzylo TOSE).
Dla bardziej wymagających: Serwis i forum Syzygia.pl

Awatar użytkownika
froger3
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1471
Rejestracja: 2005-12-21, 00:33
Lokalizacja: 3 City / Toronto
Kontakt:

Re: Najciekawsze gry na DS.

Post autor: froger3 » 2007-07-14, 08:03

Co do Cooking Mama: kumpela zostawila mi Ds'a na 2 dni (*^___^*) mi. wlasnie z CM i wrazenia:

- ZAJEBIOZA, ale niestety nie za cene 100 zl. Mogli dac wiecej opcji i potraw(choc tych i tka jest duzo). W kazdym razie jak by kosztowalo z 60 zl to lykam z miejsca. Gralam w ta gre jak na razie najwiecej, zaraz po genialnym Tetris DS:)

Master
Redaktor
Redaktor
Posty: 790
Rejestracja: 2007-01-13, 08:55
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Re: Najciekawsze gry na DS.

Post autor: Master » 2007-07-15, 00:17

Obie Castlevanie sa niesamowite. :wink: Teraz wlasnie gram..

Awatar użytkownika
ashka
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 687
Rejestracja: 2006-08-01, 16:29
Lokalizacja: z Innej Planety
Kontakt:

Re: Najciekawsze gry na DS.

Post autor: ashka » 2007-08-07, 20:48

Do tytulow wartych polecenia dolozylabym jeszcze "Tadashii Kanji Kakitori-kun" - program do cwiczenia kanji dla uczniow szkol podstawowych. IDEALNY dla uczacych sie jezyka obcokrajowcow. Zawiera cala kane i 1006 kanji z poziomu japonskiej szkoly podstawowej. Sa testy z pisania znakow i testy czytania (on-/kun-yomi), a do tego szereg minigierek i kalendarz postepow w nauce.

Program nie zastapi slownika czy podrecznika, ale do cwiczenia pisowni nadaje sie zdecydowanie lepiej niz np. moj Wordtank (z ekranem dotykowym) .

Zdecydowany MUST HAVE.

ODPOWIEDZ