Exclamation Warriors Sakeburein

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ashka
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 687
Rejestracja: 2006-08-01, 16:29
Lokalizacja: z Innej Planety
Kontakt:

Exclamation Warriors Sakeburein

Post autor: ashka » 2007-08-12, 15:54

Exclusive z club.nintendo, ale w odroznieniu od pozostalych dwoch tytulow ta gra jest nowa i nowatorska :smile:
Gre kontroluje sie glownie glosem, wykrzykujac polecenia: na ekranie postacie graczy (tworza grupe superbohaterow, sentai) tluka wszystko, co popadnie.
W gre moze grac 2 lub 3 graczy, nie ma trybu dla pojedynczego gracza.

Tu jest strona gry, jest tam tez reklamowka ^_^

Inlagd sill
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1384
Rejestracja: 2006-02-25, 07:56

Re: Exclamation Warriors Sakeburein

Post autor: Inlagd sill » 2007-08-12, 16:16

Sympatyczne, ale krzyczec tez trzeba po japonsku? Najlepsza to mi sie wydaje jednak niedostepnosc tej gry, bo najciekawszym klubowym tytulem na DSa jest jak dla mnie wciaz specjalna wersja Game & Watch.

Ile punktow w japonskim klubie Nintendo dostaje sie z jednego kuponu z gry? Bo nie ma tego chyba napisanego na samych kuponach. A przynajmniej nie przy pomocy cyfr arabskich. :wink:

W ogole jest jakas szansa na wykorzystanie tych punktow z Polski, czy rozwiazujesz to jakos inaczej?
Dla bardziej wymagających: Serwis i forum Syzygia.pl

Awatar użytkownika
ashka
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 687
Rejestracja: 2006-08-01, 16:29
Lokalizacja: z Innej Planety
Kontakt:

Re: Exclamation Warriors Sakeburein

Post autor: ashka » 2007-08-12, 17:06

Inlagd sill pisze:Sympatyczne, ale krzyczec tez trzeba po japonsku?
Nom. Ale w grze przewaza to, co ja nazywam krzyczeniem w katakanie: Fire -> "Fajaa" czy Punch -> "Panci" :lol:
Zreszta wszystko, co masz krzyczec, gra ci wypisuje na ekranie - wiec to kwestia opanowania kany, by sie w limicie czasu z krzyczeniem wyrobic.
Inlagd sill pisze: Najlepsza to mi sie wydaje jednak niedostepnosc tej gry, bo najciekawszym klubowym tytulem na DSa jest jak dla mnie wciaz specjalna wersja Game & Watch.
Ja bylam napalona na G&W dopoki sie nie okazalo, ze tam sa tylko 3 gry (Oil Panic, Greenhouse i cos jeszcze) - w tym momencie G&W spadlo u mnie na liste "fajnie sie prezentuje w kolekcji" i nic poza tym. Juz wole "Baloon Fight" (ale to jest tylko dla Platynowych czlonkow club.nintendo). "Wojownikow" zreszta juz nie mozna dostac :cry:
Inlagd sill pisze:Ile punktow w japonskim klubie Nintendo dostaje sie z jednego kuponu z gry? Bo nie ma tego chyba napisanego na samych kuponach. A przynajmniej nie przy pomocy cyfr arabskich. :wink:
Z kodu nie wyczytasz, ile dostaniesz punktow. System jest dosyc zlozony: stala liczba punktow przyznawanych za gre zalezy od jej ceny (za najdrozsze tytuly dostajesz 30 punktow), a reszta punktow przyznawana jest np. za zarejestrowanie nowosci (mozna nawet drugie tyle punktow wykrzesac za jeden tytul, jesli sie go w pore zarejestruje).
Za konsole daja stala liczbe punktow, np. za NDSL 50, a za GBmicro 40. Tu jest dokladna rozpiska
Inlagd sill pisze:W ogole jest jakas szansa na wykorzystanie tych punktow z Polski, czy rozwiazujesz to jakos inaczej?
Musisz miec japonski adres zamieszkania, club.nintendo nie wysyla poza Japonie. Ja wykorzystuje znajomych, ale to TRWA :sarcasm:

Awatar użytkownika
ashka
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 687
Rejestracja: 2006-08-01, 16:29
Lokalizacja: z Innej Planety
Kontakt:

Re: Exclamation Warriors Sakeburein

Post autor: ashka » 2007-12-12, 13:44

Czekam na moich Wojownikow, a w miedzyczasie ogladam filmiki: warto obejrzec zwlaszcza ten (czesc 1) i ten (czesc 2), w ktorym 3 Japonczykow NAPRAWDE sie stara :)
Gra cierpliwie wypisuje "Zawolaj 'Otwarcie drzwi'", a ci drzwi atakuja i dziwia sie, ze nie dziala :twisted: Albo opanowuja kule ognista, ale strzelaja w zlym kierunku :lol:

Polecam.

ODPOWIEDZ