DS LITE do filmow i muzyki.

ODPOWIEDZ
kawka
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 511
Rejestracja: 2007-08-29, 15:43
Lokalizacja: Perła Mazur
Kontakt:

DS LITE do filmow i muzyki.

Post autor: kawka » 2007-12-15, 12:37

DS jest wspaniala konsola do grania :wink: / i tak wszyscy wiedza :shock: :lol:
Ale tu moje pytanie. Czy mozna tez sluchac muzyki i ogladac filmy na konsoli?
Wiem ze jest cos takiego jak R4 na DSa. Tak zwana nagrywarka :???:
Nie wiem co to jest, ale na allegro schodzi masowo wiec i ja zaczalem sie zastanawiac. Czy ktos z Was uzywa konsoli do odtwarzania filmow/muzyki [jesli tak to czego uzywacie?]? Czy warto zainwestowac w jeszcze wiecej niz granie na konsoli? Czy moze odpuscic :cry: i sprawic sobie dobra MP4 [lub wiecej gier]? Dzieki za pomoc.

Awatar użytkownika
Rondel Spears
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 298
Rejestracja: 2007-01-15, 18:01
Kontakt:

Re: DS LITE do filmow i muzyki.

Post autor: Rondel Spears » 2007-12-15, 16:14

Coz, DS (mialem grubego) nie radzil sobie Sennkami PX100, przez mala moc na wyjsciu sluchawkowym, wiec bardziej wymagajace sluchawki beda graly cichutko. Co do jakosci dzwieku, byla ona co najwyzej poprawna. Naprawde, radze kupic porzadny odtwarzacz mp3 (cos ze stajni iRivera, Samsunga Z5, itp. / polecam popytac sie na forum mp3store), bo zagra on ladnie nawet z gorszymi sluchawkami (sennki mx200 itp.), po prostu DS nie byl tworzony do sluchania muzyki ;).
Blah, blah, blah :/

Awatar użytkownika
Gosiek
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 189
Rejestracja: 2007-04-13, 19:03
Lokalizacja: Sarmatia
Kontakt:

Re: DS LITE do filmow i muzyki.

Post autor: Gosiek » 2007-12-15, 16:15

Mozliwe jest, tylko odpowiedz sobie na pytanie czy naprawde Ci na tych opcjach zalezy? O ile jeszcze sluchanie muzyki na DS-sie, gdy nie chcesz nosic ze soba i konsoli i playera ma wg mnie jakis sens, chociaz jakosc dzwieku jest srednia, to ogladanie filmikow, nawet krotkich na tak malym ekranie to zadna przyjemnosc.
Jezeli myslisz nad zakupem nagrywarki, to raczej warto sie zainteresowac homebrew na DS-a, jest kilka ciekawych programow, jak chocby organizery czy proste aplikacje do tworzenia grafiki, jest tez troche gier homebrew, ktorymi mozna sie zainteresowac. Chociaz w zdecydowanej wiekszosci nagrywarek uzywa sie niestety do odpalania piratow. :/
God of War II / Space Invaders Extreme swapzilla

Gimiak
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 2120
Rejestracja: 2005-12-18, 22:55
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: DS LITE do filmow i muzyki.

Post autor: Gimiak » 2007-12-15, 23:10

Nintendo wydalo tez cos takiego jak Nintendo MP3 Player do GB Micro, DS i DS Lite. Ostatnio go dorwalem, wiec za jakis czas jego recenzja pojawi sie na retro. :)

Inlagd sill
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1384
Rejestracja: 2006-02-25, 07:56

Re: DS LITE do filmow i muzyki.

Post autor: Inlagd sill » 2007-12-16, 09:29

Do muzyki Nintendo wydalo swojego MP3 Playera:

http://www.play-asia.com/SOap-23-83-3l0 ... -1krl.html

A do filmow Play-Yana w kilku wersjach:

http://www.play-asia.com/SOap-23-83-3l0 ... -84-p.html

Oba urzadzenia przeznaczone sa dla GBA, ale dzialaja tak samo na DSie (port GBA).
Dla bardziej wymagających: Serwis i forum Syzygia.pl

ODPOWIEDZ