Kat rozwarcia ekranow DS Lite?

ODPOWIEDZ
kawka
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 511
Rejestracja: 2007-08-29, 15:43
Lokalizacja: Perła Mazur
Kontakt:

Kat rozwarcia ekranow DS Lite?

Post autor: kawka » 2007-12-18, 23:58

Zaczalem sie wlasnie zastanawiac :???:
A to dlatego, ze zawsze otwieralem konsole standardowo do pierwszego klikniecia. Ostatnio jednak przy dokladnym czyszczeniu ekranikow zupelnie przez przypadek otworzylem bardziej do... drugiego klikniecia :shock:
Oba ekraniki byly wgledem siebie pionowo (kat 180'). Ale po wlaczeniu wszystko bylo OK. DS jak dobrze chodzil, tak chodzi dalej. I teraz nie wiem czy moja [nowa] konsola ma jakas wade, ktora nalezy zareklamowac :cry: Czy moge byc spokojny, bo kazdy inny Lite mozna otworzyc tak samo? Jak jest z tym u Was?
P.S. Oczywiscie otwieram do pierwszego klikniecia bo tyle mi wystarcza :smile:

Gimiak
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 2120
Rejestracja: 2005-12-18, 22:55
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Kat rozwarcia ekranow DS Lite?

Post autor: Gimiak » 2007-12-19, 08:27

Ja swojego zawsze otwieram do kata 180* grajac np w Brain Training i wszystko z konsola jest ok. :angel:

kawka
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 511
Rejestracja: 2007-08-29, 15:43
Lokalizacja: Perła Mazur
Kontakt:

Re: Kat rozwarcia ekranow DS Lite?

Post autor: kawka » 2007-12-20, 13:36

Ahas :smile:
Wiec jednak sa dwa stopnie otwierania LITE'a. Czyli jest OK. Dzieki za pomoc :wink:
Gimiak pisze:Ja swojego zawsze otwieram do kata 180* grajac np w Brain Training [...].
P.S. Nicole Kidman w legendarnej juz reklamie konsoli nie ma otwartego DSa na 180' [a gra chyba w Brain Training wlasnie]. Malo tego, wydaje mi sie ze pomiedzy poszczegolnymi ujeciami reklamy jest roznie otwarty :shock: Taka ciekawostka.

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Kat rozwarcia ekranow DS Lite?

Post autor: ramzes64 » 2007-12-28, 22:35

Wlasnie otworzylem go na 180 mojego Lite i wszystko OK - wczesniej sie balem ... natomiast wczesniejszego DS Classic juz tak otwieralem ... ale w sumie nie widze tu nic fajnego - bo wole grac jak jest do pierwszego klikniecia - jakos jak jest "rozwarty" na maxa mi sienie podoba, dziwnie tak mi sie gra
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

ODPOWIEDZ