Mario vs Donkey Kong 2: March of the Minis

ODPOWIEDZ
ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Mario vs Donkey Kong 2: March of the Minis

Post autor: ramzes64 » 2008-03-25, 11:46

Siemka, ma ktos ta gre? - chyba niestety nie ;( ... wczoraj wieczorem udalo mi sie zrobic ostatnie dwa levele na zloto - mam juz wszystko na 100% (gra chba troche latwiejsza niz pierwsza czesc, ale ja nie jestem wybredny i mi sie tez podobala - tak samo jak jedynka.

Wezcie sie ludzie ogarnijcie i skombinujcie sobie ta gre ;) - to sie levelami powymieniamy, gra malo popularna chyba, bo osob nie ma wcale do wymiany ;/ ... a bym sobie jeszcze pogral w kilka leveli

*bo niestety aby grac przez Nintendo WFC musze miec kogos dopisanego, aby sobie jego levele sciagnac ... na tym "sererze" do sciagniecia jest tylko 8 prostych leveli" - nie ma tam aktualizacji, wiec - ktos inny jest niezbedny, aby cos sie dzialo.

** mam dopisanego jakiegos goscia z gamespot.com (z forum) i ten typ, to me rewelacyjnie przekombinowane levele - teraz bede mial czas aby je rozpracowac, a to juz nie latwizna ;) ... mam tez jednego kolesia z Polski, ale to jzu srednie levele (ale zawsze jakies kolejne) ;)

sam zrobilem 4 - a wczoraj 5 - musze go sprawdzic, i bedzie mozna sciagac

Gdyby ktos sie zaopatrzyl w MvsDK piszcie (moze nie sprzedam) ;) - no albo ktos juz ma?
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

ODPOWIEDZ