Nowy model DS'a na E3 2008?!

ODPOWIEDZ
kawka
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 511
Rejestracja: 2007-08-29, 15:43
Lokalizacja: Perła Mazur
Kontakt:

Nowy model DS'a na E3 2008?!

Post autor: kawka » 2008-07-15, 16:52

Pisze te slowa na chwile przed poczatkiem konferencji NINTENDO na targach E3 2008 w Los Angeles. Czytalem gdzies wiadomosc, ze NINTENDO zaprezentuje nowy model DS'a :shock: na targach wlasnie i ze samo N temu nie zaprzecza, ale tez nic wiecej nie mowi. Niedlugo bedzie wiadomo :grin:

kawka
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 511
Rejestracja: 2007-08-29, 15:43
Lokalizacja: Perła Mazur
Kontakt:

Re: Nowy model DS'a na E3 2008?!

Post autor: kawka » 2008-07-15, 18:49

Grand Theft Auto: Chinatown Wars :shock:
Nowe GTA zmierza na DS'a :grin:

Nastepcy DS'a nie pokazano, ale Reggie Fils-Aime (mam nadzieje ze dobrze go zrozumialem :undecided: ) powiedzial na koniec, ze nadejdzie "nie rewolucja, ale ewolucja" i ze "zostanie zaprezentowana w ciagu kilku najblizszych dni". Prawdopodobnie mial na mysli nowa wersje DS'a.

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8536
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Nowy model DS'a na E3 2008?!

Post autor: Axi0maT » 2008-07-16, 07:24

kawka pisze:Nowe GTA zmierza na DS'a :grin:
Ktory to juz raz slysze... GTA i DS... prawde powiedziawszy jedno wyklucza drugie :P

kawka
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 511
Rejestracja: 2007-08-29, 15:43
Lokalizacja: Perła Mazur
Kontakt:

Re: Nowy model DS'a na E3 2008?!

Post autor: kawka » 2008-07-16, 11:23

Axi0maT pisze:Ktory to juz raz slysze... GTA i DS... prawde powiedziawszy jedno wyklucza drugie :P
Przyznac musze, ze konferencja do dobrych nie nalezala. Zadnych konkretnych tytulow - brak Zeldy, Metroida, Mario :cry:
Juz lepiej bylo rok temu. Zaskoczyli mnie tylko tym GTA: CW na DS'a wlasnie.
Oto oficjalna strona gry :smile:
Za gierke odpowiada Rockstar Leeds. Chinatown Wars wyjdzie jeszcze tej zimy.

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Nowy model DS'a na E3 2008?!

Post autor: ramzes64 » 2008-07-16, 15:17

Nadal nic ni wiadomo, nic nie pokazali - tylko logo - zrobia pewnie cos tak jak wersja z GBA tylko ladniej ... no albo moga tez w 3d - niebedzie to wygladalo jakos specjalnie, ale pograc sie pewnie da. Narazie poza logo wiemy NIC.

Hmm to Wii Music z konferencji (wczoraj sobie wieczorem obejzalem na gamespot.com) hmmm - takie srednie, ale ludzie to i tak lykna -

ten snowboard z wykorzystaniem "wagi" nawet wyglada graficnie (no nie jest to jakies z Mii ludkami mini giefrka - troche wieksza gra.

Animal Crosing (nowe na Wii) - w zadne Animal Crossing jeszcze nie gralem, to jakos nie jestem az tak zajarany, chociaz ciekawe - takie simsy - pomysllaem tez ze fajne ze online, mozna mebelki przestawiac itd - mogloby byc ciekawe. (zastanawiam sie nad AC na DSa (bo na GC jakos bez neta srednie moze mi sie wydawac - no zobacze pewnie kiedys.

Co tam jeszcze pokazali? bo jakos nie pamietam nic wiecej z konkretow - jak sie domyslam pewnie jeszcze cos pokaza dzis, i jutro?

Dzis sobie obejze konferencje konkurencji pewnie - no chyba ze bedzie cos nowego od Nintendo
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

kawka
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 511
Rejestracja: 2007-08-29, 15:43
Lokalizacja: Perła Mazur
Kontakt:

Re: Nowy model DS'a na E3 2008?!

Post autor: kawka » 2008-07-16, 16:29

ramzes64 pisze:Nadal nic ni wiadomo, nic nie pokazali - tylko logo - zrobia pewnie cos tak jak wersja z GBA tylko ladniej ... no albo moga tez w 3d - niebedzie to wygladalo jakos specjalnie, ale pograc sie pewnie da. Narazie poza logo wiemy NIC.
A nie zwrocilem nawet uwagi :undecided: Bylo jakies logo?

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Nowy model DS'a na E3 2008?!

Post autor: ramzes64 » 2008-07-16, 19:35

kawka pisze:
ramzes64 pisze:Nadal nic ni wiadomo, nic nie pokazali - tylko logo - zrobia pewnie cos tak jak wersja z GBA tylko ladniej ... no albo moga tez w 3d - niebedzie to wygladalo jakos specjalnie, ale pograc sie pewnie da. Narazie poza logo wiemy NIC.
A nie zwrocilem nawet uwagi :undecided: Bylo jakies logo?
Obrazek
hmm? Stare logo, z dopiskiem podytulowym nowej gry -strona oficjalna PUSTA - tylko o tym powiedzieli, nic nie pokazali - bezsens, a ludzie SZALEJA!. ... Fakt seria swietna, grac kazdy bedzie chcial (ja czekam na moje GTA na GBA i tez sie ciesze - dzis juz do mnie wyslane) - no ale NIC O TEJ GRZE NIE WIEMY

tylko tyle ze ma PONOC byc.
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

kawka
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 511
Rejestracja: 2007-08-29, 15:43
Lokalizacja: Perła Mazur
Kontakt:

Re: Nowy model DS'a na E3 2008?!

Post autor: kawka » 2008-07-16, 21:42

Ach no tak :oops:
Logo jest. Niedlugo bedzie pewnie jakis zwiastun na stronkach Rockstar. Chociaz jeszcze nie wiadomo w jakim stylu bedzie przedstawiona grafika - to zywie nadzieje ze calosc bedzie smigac w trzech wymiarach i ze moze nawet oprawa bedzie cel-shading'owa :grin:

ODPOWIEDZ