GTA: CHINATOWN WARS - nowe informacje i screeny

ODPOWIEDZ
ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4181
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: GTA: CHINATOWN WARS - nowe informacje i screeny

Post autor: ramzes64 » 2009-03-22, 19:39

Zobaczcie filmiki z GAMEPLAY'u (ten jest z polskim "lektorem" - ten "lektor" to jednak jakiś pajac - wiele filmików prześmiewczych znajduje sie z jego glosem w internecie ... bardziej skupcie sie na tym, jak wyglada gra, niz to co on mowi. Gra wydaje sie MEGA ZAJEBISCIE

A tu drugi juz (po angielsku) GAMEPLAY - chyba jakas dziewczyna opowiada, moze zobaczyc w HQ - tez fajnie to wyglada.

Po tych filmikach cos mi sie wydaje ze ta gra bedzie dluga - w sensie, ze postaram sie ogarnac to miasto :)
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

Ukukuki
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 3400
Rejestracja: 2008-01-25, 19:20
Lokalizacja: okolice Mielca

Re: GTA: CHINATOWN WARS - nowe informacje i screeny

Post autor: Ukukuki » 2009-03-22, 20:03

Ten głos to IVONA, syntezator mowy. Pomyśleć ,że ludzie używają tego do czytania napisów do filmów.
Famicom!

soberpl
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1984
Rejestracja: 2005-12-20, 23:41
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Re: GTA: CHINATOWN WARS - nowe informacje i screeny

Post autor: soberpl » 2009-03-22, 22:24

Ukukuki pisze:Ten głos to IVONA, syntezator mowy. Pomyśleć ,że ludzie używają tego do czytania napisów do filmów.
Dokładnie... O ile japoński nie jest dla każdego o tyle angielski nie jest chyba językiem nie do nauczenia (jeśli się mylę to mnie poprawcie)? Większość informacji, które czytam to nie w naszym ojczystym języku, ale in englisz; nie wspominając już o grach... Pewnie, że czasem chciałbym zagrać w jakąś mega produkcję po polsku, ale aż boję się tego tłumaczenia. Jedyne rewelacyjne tłumaczenie na polski to Diablo II, bo tak szczerze mówiąc nie pamiętam innych gier. Była kiedyś taka gra z gatunku RPG i jej tytuł przetłumaczono na "Przypowieść o maszynach i magii" - kupiłem oryginał, próbowałem zagrać... do dziś gdzieś leży w niemal sklepowym stanie. To tak nawiasem pisząc :p

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8542
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: GTA: CHINATOWN WARS - nowe informacje i screeny

Post autor: Axi0maT » 2009-03-23, 07:24

soberpl pisze:Jedyne rewelacyjne tłumaczenie na polski to Diablo II
Nie jest tak zle. Baldurki, Planescape oraz Fallouty tez niezle wypadly.
soberpl pisze:Była kiedyś taka gra z gatunku RPG i jej tytuł przetłumaczono na "Przypowieść o maszynach i magii" - kupiłem oryginał, próbowałem zagrać... do dziś gdzieś leży w niemal sklepowym stanie. To tak nawiasem pisząc :p
Zapewne chodzi o Arcanum - chetnie odkupie jak ci sie nie spodobalo :P

Ukukuki
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 3400
Rejestracja: 2008-01-25, 19:20
Lokalizacja: okolice Mielca

Re: GTA: CHINATOWN WARS - nowe informacje i screeny

Post autor: Ukukuki » 2009-03-23, 11:38

Dobrych tłumaczeń jest całkiem sporo, zwłaszcza na kompa. Przykładowo DK2 :P .
Famicom!

Snake
'czasem cos napisze'
'czasem cos napisze'
Posty: 387
Rejestracja: 2008-01-22, 22:17
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: GTA: CHINATOWN WARS - nowe informacje i screeny

Post autor: Snake » 2009-03-23, 14:37

Axi0maT pisze:Zapewne chodzi o Arcanum - chetnie odkupie jak ci sie nie spodobalo
Ja mam same miłe wspomnienia jeśli chodzi o Arcanum - spędziłem przy tej produkcji sporo czasu (klimat urzekł mnie całkowicie), delektując się dosłownie każdą sekundą rozgrywki. To jedyny nie japoński erpeg (nie licząc Fallouta, którego twórca także stoi za Arcanum) jaki mi się spodobał. Nawet levelowanie postaci nie było żmudnym procesem, co po części można zawdzięczyć real-time'owym pojedynkom. Grafika oraz dźwięk także bez zarzutów. Fabularnie pozycja prezentuje się bardzo zacnie i wciąga niczym czarna dziura.
Trzeba zagrać! :smile:

P.S. Czy w Arcanum istniała możliwość gry po sieci? Pamięć mnie nieco zawodzi ale wydaje mi się, że takowa opcja się pojawiła.
A man chooses, a slave obeys.

ThisIsHardcore

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4181
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: GTA: CHINATOWN WARS - nowe informacje i screeny

Post autor: ramzes64 » 2009-03-23, 17:20

TO NIE TEMAT O JAKIMS ARUMA i IVONA !!!

P.S. - MAM JUZ GTA:CW - dzis zaczne grac :P
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

Awatar użytkownika
artemis
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 554
Rejestracja: 2008-07-17, 11:40

Re: GTA: CHINATOWN WARS - nowe informacje i screeny

Post autor: artemis » 2009-03-23, 23:13

No Ramzes napisz coś w końcu :P . Jak tam pierwsze wrażenia? :P

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4181
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: GTA: CHINATOWN WARS - nowe informacje i screeny

Post autor: ramzes64 » 2009-03-24, 15:41

artemis pisze:No Ramzes napisz coś w końcu :P . Jak tam pierwsze wrażenia? :P
wstyd sie przyznac - nie mialem czasu grac ... oglosilem sie na forach i juz wszystkie sprzedalem (ludzie co chwila pisali) ... musialem tabelke na nowy tydzien sporządzić w Lidze Mario Kart, zagrać jeden wyścig ... ahhh - dlatego tez lubie gry na chwilke aka
Mario vs DK / Donkey Kong Jungle Beat / Mario Kart / World of Goo / Toki Tori - krotkie levelki, bez koniecznosci zaglebiania sie w fabule ... gry z fabula (dluzsze) wymagaja czasu ... narazie jeszcze w GTA nie gralem (tylko odpalilem, pojezdzilem chaotycznie po miescie itd.

Artemis - dostaniesz gre na dniach - opowiesz o niej cos (ja pewnie tez do tego czasu juz cos zagram) - bedzie temat do dyskusji.
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

Awatar użytkownika
artemis
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 554
Rejestracja: 2008-07-17, 11:40

Re: GTA: CHINATOWN WARS - nowe informacje i screeny

Post autor: artemis » 2009-03-24, 17:14

ramzes64 pisze:Artemis - dostaniesz gre na dniach - opowiesz o niej cos (ja pewnie tez do tego czasu juz cos zagram) - bedzie temat do dyskusji.
DOSZŁA :smile: . Nie wiem jakim cudem i ile dałeś pod stołem na poczcie ale doszła :P .
Wielkie dzięki. Pogram pewnie jeszcze dzisiaj trochę i coś napisze jak już bede miał jakiś początkowy obraz :smile:

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4181
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: GTA: CHINATOWN WARS - nowe informacje i screeny

Post autor: ramzes64 » 2009-03-24, 18:39

artemis pisze:
ramzes64 pisze:Artemis - dostaniesz gre na dniach - opowiesz o niej cos (ja pewnie tez do tego czasu juz cos zagram) - bedzie temat do dyskusji.
DOSZŁA :smile: . Nie wiem jakim cudem i ile dałeś pod stołem na poczcie ale doszła :P .
Wielkie dzięki. Pogram pewnie jeszcze dzisiaj trochę i coś napisze jak już bede miał jakiś początkowy obraz :smile:
mistrzu trzeba obadac jak ma sie sprawa z tym online - podobno tylko do wymiany statystyk (ale chyba wyczytalem, ze tez mozna sie czyms wymieniac i moze wysylac sobie maile w grze (no albo zle zrozumialem ;)) ... musze to obadac

* oczywiscie jesli masz mozliwosc grania przez neta hmm?

a co do układów na poczcie - moja tajemnica ;p
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

soberpl
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1984
Rejestracja: 2005-12-20, 23:41
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Re: GTA: CHINATOWN WARS - nowe informacje i screeny

Post autor: soberpl » 2009-03-25, 21:15

Mam q*rwa! Gram q*rwa! 8) W zasadzie była już wczoraj, ale nie mogłem odebrać z poczty. Dzięki ramzes :*

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4181
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: GTA: CHINATOWN WARS - nowe informacje i screeny

Post autor: ramzes64 » 2009-03-25, 22:34

soberpl pisze:Mam q*rwa! Gram q*rwa! 8) W zasadzie była już wczoraj, ale nie mogłem odebrać z poczty. Dzięki ramzes :*
:lol:

no ja wczoraj dopiero pogralem troche, kilka misji zrobilem ... dzis zaraz tez sie wezme i z dwie przynajmniej misje zrobie ... no i dzis udalo mi sie zlinkowac gre z socialclub.

Artemis - Soberpl - macie mozliwosc grania online? ... podobno mozna sie cyms wymieniac, handlowac i takie tam duperele ... musze sprawdzic co to daje
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

soberpl
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1984
Rejestracja: 2005-12-20, 23:41
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Re: GTA: CHINATOWN WARS - nowe informacje i screeny

Post autor: soberpl » 2009-03-25, 22:58

Jakbyśmy się umówili na konkretny dzień i godziny od 18-20 to może mi się uda (nie u siebie), ale to najwcześniej w przyszłym tygodniu.

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4181
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: GTA: CHINATOWN WARS - nowe informacje i screeny

Post autor: ramzes64 » 2009-03-25, 23:19

soberpl pisze:Jakbyśmy się umówili na konkretny dzień i godziny od 18-20 to może mi się uda (nie u siebie), ale to najwcześniej w przyszłym tygodniu.
narazie trzeba gre obadac konkretniej ... ja ja zsynchronizowalem 9zalozylem nowe konto tez) na SocialCub rockstara - z tego co widze, to po przejsciu gry, albo znalezieniu czegos jesli jestem tam podlinkowany to jakas nowe misje mozna bedzie odblokowac ;)

narazie trzeba bedzie pocisnac singla (bo ten online to taki sobie - cos wymienic itd)
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

ODPOWIEDZ