GTA: CHINATOWN WARS - nowe informacje i screeny

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ZiQ
'czasem cos napisze'
'czasem cos napisze'
Posty: 308
Rejestracja: 2009-01-31, 17:50

Re: GTA: CHINATOWN WARS - nowe informacje i screeny

Post autor: ZiQ » 2009-03-31, 21:32

ramzes64 pisze: TA GRA CHYBA DOSTANIE U MNIE 10/10 - jak Zelda OoT i Metroid Prime
przyłączam się w pełni do Twojej oceny chciałem poczekać z wypowiedzią właśnie aż skończę i teraz spokojnie mogę powiedzieć 10/10 !

Czołg możesz kupić w BONOBO (tam koło stacji benzynowej jest salon z pojazdami i wraz z przechodzeniem misji odblokowują Ci się nowe) kosztuje chyba 10000 z tego co pamiętam ale za to jaka przyjemność 5 gwiazdek w parę sekund &"D

Awatar użytkownika
artemis
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 554
Rejestracja: 2008-07-17, 11:40

Re: GTA: CHINATOWN WARS - nowe informacje i screeny

Post autor: artemis » 2009-03-31, 22:09

Ta gra jest najlepszym dowodem na to, że ta sama gra robiona dzisiaj w 2D(tzn w rzucie izometrycznym ale różnica nieduża) potrafi być dużo lepsza niż w 3D. Czasem ograniczenia sprzętowe wychodzą naprawde na dobre. Widać, że grafika nie była tu priorytetem chociaż jest bardzo przyjemna dla oka. :smile: NDS żondźi!!!!!!!!

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: GTA: CHINATOWN WARS - nowe informacje i screeny

Post autor: ramzes64 » 2009-03-31, 23:39

mi podoba sie to, ze jak odpalam konsolke to ide do lozka pod kolderke (niekoniecznie w nocy, nawte w dzien) i gram ... zlatuje mi w ten sposob godzinka / dwie ... wczesniej handheldy (DS i GBA) ostatno dlugo lezaly, a jak juz gralem na nich, to juz tak troche na sile ... a tu az sie prosi aby odpalic sprzecik
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

Awatar użytkownika
ZiQ
'czasem cos napisze'
'czasem cos napisze'
Posty: 308
Rejestracja: 2009-01-31, 17:50

Re: GTA: CHINATOWN WARS - nowe informacje i screeny

Post autor: ZiQ » 2009-04-01, 00:15

To prawda, dzięki takim grą Ds stanie się jeszcze popularniejszy! już można przeczytać na innych stronkach/forach że nawet fanboye PSP mówią czasem że OOOOOO w końcu jakaś jedna porządna gra na tą waszą SŁABĄ konsolkę, może nawet bym kupił...

Ja odkąd mam Gta to nawet nic innego nie odpalałem, no może poza wczoraj trochę na PS2 pograłem.

kon
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 257
Rejestracja: 2009-03-10, 18:04

Re: GTA: CHINATOWN WARS - nowe informacje i screeny

Post autor: kon » 2009-04-01, 00:59

wylaczylem dopiero po zrobieniu 20%. jak na razie bardoz mi sie podobaja nowe pomysly:
dilowanie - to co lubilem we freelancerze, sea dogs itp (handel)
taksowki - wreszcie nie trzeba samemu jechac na drugi koniec miasta
auto-save - jak w gta 4, nie trzeba po kazdej misji wracac do kryjowki zeby miec pewnosc ze nie bedzie sie misji powtarzac, no i savy w kazdym miejscu.
wszystkie te bajery wykorzystujace stylus, od kradziezy samochodow poprzez rzucanie koktajlami po placenie za przejazd.
zamawianie broni - nienawidzilem jezdzenia do ammu-nation
ucieczka przed policja - niszczenie radiowozow
wreszcie wygodny drive-by i uzywanie broni innej niz pistolet
gps

no ale gra doskonala nie jest:
w wielu miejscach animacja zwalnia drastycznie, pare razy jechalem szybciej niz wczytywaly sie obiekty, no ale to zawsze byla bolaczka wszystkich czesci
sterowanie samochodem - do teraz nie udalo mi sie przyzwyczaic calkowicie, czesto przypieprzam w policje
przydalaby sie opcja na odkupienie broni po aresztowaniu (takie cos bylo w vice city stories)
muzyka - niestety do dupy w porownaniu z poprzedniczkami.
dialogi - moze przez brak kwestii mowionych, moze przez rysunki, ale ta czesc stracila jedna z wazniejszych zalet - cutscenek przed misjami. fabula tez do mnie nie przemawia jak na razie.

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: GTA: CHINATOWN WARS - nowe informacje i screeny

Post autor: ramzes64 » 2009-04-06, 17:18

znow mam kilka sztuk (DS) Grand Theft Auto: Chinatown Wars na sprzedaż

Obrazek
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

Awatar użytkownika
3bik_z
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 108
Rejestracja: 2008-04-05, 21:03

Re: GTA: CHINATOWN WARS - nowe informacje i screeny

Post autor: 3bik_z » 2009-04-06, 20:13

Ramzes to gdzieś wylatuje z ciężarówek? Czy jesteś po prostu fanem GTA i kupiłeś 50 egzemplarzy żeby wspomóc finansowo R*?

soberpl
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1984
Rejestracja: 2005-12-20, 23:41
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Re: GTA: CHINATOWN WARS - nowe informacje i screeny

Post autor: soberpl » 2009-04-06, 20:56

Znalazłem jeden szczególik, który zaczyna mnie mocno denerwować... Cholera po jakiego grzyba tyle tej policji!!!

kon
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 257
Rejestracja: 2009-03-10, 18:04

Re: GTA: CHINATOWN WARS - nowe informacje i screeny

Post autor: kon » 2009-04-06, 21:14

jestem na koncowce (albo tak mi sie wydaje), inplus nalezy zaliczyc tej grze, ze brakuje tu kasy. w poprzednich czesciach (nie gralem duzo w 4 wiec tu sie nie wypowiem) kasa plynela i plynela, nie bylo co z nia robic, tu kto nie handluje (dragami) ten nie je (olowiu).
polubilem nawet ucieczki przed policja, jadac na misje zawsze specjalnie przywale w pare radiowozow tylko po to zeby rozwalic je paredziesiat metrow dalej.

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: GTA: CHINATOWN WARS - nowe informacje i screeny

Post autor: ramzes64 » 2009-04-06, 22:00

3bik_z pisze:Ramzes to gdzieś wylatuje z ciężarówek? Czy jesteś po prostu fanem GTA i kupiłeś 50 egzemplarzy żeby wspomóc finansowo R*?
- z cieżarówek nie wylatuje - place za to ciezko zarobionymi pieniedzmi :angel:
- fanem GTA moze nie - ale LUBIE ... zadnej jeszcze nigdy nie przeszedlem ... gralem w pierwsze wersje 2D na PC, w jakas na PSX, troche misji zrobilem w Vice City na PC i tyle ... zawsze u kogos pogrywalem tylko (czyli robilo sie kilka misji i trzeba bylo isc do domu, a pogrywalem, bo glownie ganialo sie za polcicja/z policja, jechalo po czolg aby zrobic rozpierdoche i znow ganianka z glinami (w tej serii duzo odciaga od watku glownego) ... jedyna gre z podobnego gatunku jaka ukonczylem bylo True Crime New York City ... mam zamiar zagrac, a nie pogrywac w San Andreas i GTA IV
- egzemplarzy mam mniej niz 50 wiec zainteresowani niech się streszczają :angel:


soberpl - no wlasnie przed chwila sobie gralem, wykonalem jedna misje, troszki podilowałem (a ze jako handlarz jestem dziany, to sobie dwie posiadłości kupiłem (bo stwierdziłem, ze w tym rejonie miasta nie mam zadnej, a na drugi koniec miasta za daleko) ;) ... ale wracajac do policji - no wlasnie jest jej PEŁNO (ale nie we wszystkich rejonach miasta, a w niektorych i pelno samochodow i prewencji patrolującej ulice na pieszo - fajnie jest!

kon - ja mam 36%gry, z 17ramp zrobinych i z 35kamer ... wiec jestem w mniej niz w srodku gry ... kasy tu nie brakuje - wystarczy troche podilowac - na poczatku nie mialem kasy ani broni (bo jak jechlem do narkotyki, przyswirowalem na miescie i zaczela gonic mnie policja i niestety zlapala - to niedosc ze cala kasa byla w narkotykach, a narkotyki mi zabrali (wiec wszystko stracilem, to jeszcze jakis tam mandacik sie placi, bron tez przepadala) ... teraz to policajki nie sa mi straszne :) lubie sie z nimi ganiac, kasy mam pelno, psiadlosci tez ... uswiadomilem sobie ze zeby zarabiac - trzeba dilować (to jest jedyny sposob na prawdziwe zarabianie kasy) ... do tego co chwila skladam zamowienia liczone w tysiacach dolarow na uzbrojenie (juz nawet niechce mi sie jechac na stacje i napelniac od 11 do 14 butelek benzyna-koktajle molotova za 200dolcow - wole kupic sobie 8buteleczek za 300dolcow x3 taki zestaw.

no co do radiowozow - a ja znalazlem moment autostrady przy jakims klifie i tam walilem w radiowoz, aby sciagnac go na siebie a pochwili skierowac do wody :wink:
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: GTA: CHINATOWN WARS - nowe informacje i screeny

Post autor: ramzes64 » 2009-04-26, 17:51

ok - ludziska - kto może wymienić się Friend Code?

sprawa wygląda tak, ze jak wymienimy się FC - to później na stronie socialclub.rockstar.com tam gdzie są moje statystyki - mogę podejrzeć czyjeś (wiec raczej takie nie ten teges to potrzebne) - no ale nie trzeba być online razem w tym samym czasie itd ... wiec kiedyś jak bym siedział na social-club to sobie bym porównał moje z waszymi statsami.

a wiec jak ktoś mnie doda - niech poda swój FC, ewentualnie może poinformować o dodaniu na PW

Grand Theft Auto: Chinatown Wars: 4898-1842-2924


------------------------------------------------------------------------------------------------
EDIT


Grand Theft Auto: Chinatown Wars Wi-Fi Mayhem Trailer ciekawe - szkoda ze nie znam nikogo kto w najblizszej okolicy posiada DS'a, a i przy okazji swoją gre GTA:CW ... zawsze to jakies doswiadczenie pograc sobie online - ciekawie by bylo.

* no chyba, ze kiedys na jakims zlocie retroage - artemis, albo soberpl - wezma swoje konsolki i pogramy 8)


------------------------------------------------------------------------------------------------
EDIT 26.04.2009 - 18:51
soberpl pisze:Ale ja na jakimś torze Gokartowym jeździłem :P
prowadze monolog

* znalazłem ten tor kartingowy dopiero dzis ;D ... on jest w rejonie tego wesolego miasteczka, plazy czy co to za syf tam jest i dopiero dzis go znlazlem ... juz mialem wylaczac konsolke po godzince grania, ale znalazlem tor, pojezdzilem gokardami i w jakies 30-40min zaliczylem 4trasy na zloto.
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

Awatar użytkownika
artemis
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 554
Rejestracja: 2008-07-17, 11:40

Re: GTA: CHINATOWN WARS - nowe informacje i screeny

Post autor: artemis » 2009-04-26, 20:55

ramzes64 pisze: * no chyba, ze kiedys na jakims zlocie retroage - artemis, albo soberpl - wezma swoje konsolki i pogramy 8)
Może i takie coś przejdzie... Pożyjemy zobaczymy :smile: . Ja ostatnio zaniedbałem GTA a na dodatek mam exam we wtorek ale później sobie odbije :smile: .

A DS-a z netem nadal nie połączyłem:/

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: GTA: CHINATOWN WARS - nowe informacje i screeny

Post autor: ramzes64 » 2009-04-26, 22:22

artemis pisze:A DS-a z netem nadal nie połączyłem:/
W tej grze fajne jest to tak samo jak w Mario vs. Donkey Kong: March of the Minis - wysyla sie dane na serwer (level w MvsDK), a ja sobie obejze pozniej (sciagne) jak bede mial czas (ale ty nie masz jak to zrobic chyba ? --- obaj nie musimy byc online.

wiec gdybys mial jakis kontakt czasowy, wymienic sie FC mozna, dopisac, a jakbedziesz pod dzialaniem WiFi to wyslesz statystyki ;D - hehe
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: GTA: CHINATOWN WARS - nowe informacje i screeny

Post autor: ramzes64 » 2009-05-23, 22:14

skonczylem GTA, znalazlem dwa Lions - odblokowala mi sie misja dodatkowa Xin ... zostalo mi 12kamer (chyba je na koniec poszukam z mapką jesli sam nie znajde), ale dopiero wtedy, gdy pozaliczam wszystkie znalezione rampage na zloto ... bo jeszcze kilku nie znalazlem, wiec jak wycisne MAX z tego co sam znalazlem, to pozniej juz sobie DOPOMOGE do 100%

* nie jestem az takiem HC aby lizac kazdą scianke w tym miescie, dla znalezienia kamer - podczasgry przypadkiem to ja rozumiem ;D ... ale zeby tylko to :) ... jesli sam nie znajde, to wtedy pomoge sobie.

mam 85% gry ... moge kupic czolg ;D ... pojezdzilem po miescie, ale mnie zlapali gdy szukalem tych "Lionsów" ... pozniej zrobie wypad na miasto czolgiem aby zrobic ROZPIERDUCHE jak najdluzej, jak najmocniej :wink:
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: GTA: CHINATOWN WARS - nowe informacje i screeny

Post autor: ramzes64 » 2010-07-03, 21:11

tak sobie teraz przejzalem jak sie gra sprzedala i widze że bańka przekroczona i jest lepiej niż na PSP (no ale mozna powiedziec ze gra wyzla pozniej)

zobaczcie wyniki sprzedazy gier z serii
http://www.vgchartz.com/worldtotals.php ... sort=Total
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

ODPOWIEDZ