GTA: CHINATOWN WARS - nowe informacje i screeny

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
artemis
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 554
Rejestracja: 2008-07-17, 11:40

Re: GTA: CHINATOWN WARS - nowe informacje i screeny

Post autor: artemis » 2009-03-25, 23:46

Ja niedługo dziewczynie router założe to czasem będę miał możliwość dostępu do neta na DS-a... O stałym dostępie na razie moge zapomnieć:/. Ale czasem może dam rade... :smile:
A widzieliście recke na onecie? Ja końcówke przeczytałem i tam jest właśnie o trybach grania przez siec (np. bronienie bazy, kradzież samochodu kto pierwszy). Nie wiem czy to prawda (kiepskie źródło :P ) ale trzeba to będzie sprawdzić.

Wczoraj pare misji przeszedłem, dzisiaj juz niestety nie miałem czasu, ale generalnie gierka bardzo mi sie podoba :smile: . Jak dla mnie to jest pełnoprawne GTA z bardzo fajną grafiką (cell-shading fajnie tutaj wyszedł :smile: ). Elementy dotykowe też są dobrze wkomponowane... Brakuje mi trochę mówionych dialogów ale nie można mieć wszystkiego. Jak dla mnie gierka jest o klasę lepsza od Liberty City Story, w które grałem na PSP.

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: GTA: CHINATOWN WARS - nowe informacje i screeny

Post autor: ramzes64 » 2009-03-26, 16:57

ja nie mowie ze jest super - bo jakos mi emocje opadly jak juz dostalem ;) ... ale gra fajna .. choc jako osoba lubiaca w sumie gry bez wiekszej fabuly, gry na krotko (to mam cisnienie na poskakkanie po platformach w Super Princess Peach ;D

mam kilka misji zrobionych, gra nabiera smaczku - im dalej, tym lepiej, i ciekawiej ... musze zzyc sie z tym miastem, poznac jakies elementy szczegolne - do ktorych bede chcial wracac ... musze sobie pograc, pojezdzic po miescie dla samego jezdzenia - a nie wylonywac misje (aby szybko gre przejsc).

* pamietam jakies GTA z tych 2D na komputerach, ze w gonej czesci miasta byl czolg, dostac sie do niego mozna bylo motorem , skaczac po dachach

^ takie wlasnie rzeczy musze znalezc w tym miescie, aby sie z nim zżyć ;D ... tam pamietam, ze jechalo sie po czolg, aby robic po prostu rozpierduche w miescie, aby glinty scigaly, abym mogl rozjezdzac czolgi itd ;D

P.S. znalazlem wczoaj buldożer :) (ale nie pamieatm gdzie byl)
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

kawka
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 511
Rejestracja: 2007-08-29, 15:43
Lokalizacja: Perła Mazur
Kontakt:

Re: GTA: CHINATOWN WARS - nowe informacje i screeny

Post autor: kawka » 2009-03-26, 23:27

Powrót do korzeni w najlepszym z możliwych na DSa stylu. Na prawdę super się prezentuje. Jak na GTA przystało :grin:
Gierkę na pewno zakupię - to kwestia czasu tylko kiedy wyląduje w slocie :smile:

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: GTA: CHINATOWN WARS - nowe informacje i screeny

Post autor: ramzes64 » 2009-03-26, 23:54

kawka pisze:Powrót do korzeni w najlepszym z możliwych na DSa stylu. Na prawdę super się prezentuje. Jak na GTA przystało :grin:
Gierkę na pewno zakupię - to kwestia czasu tylko kiedy wyląduje w slocie :smile:
polecam sie :grin:

dzis powozilem sie po miescie (bez robienia misji) ... tzn chcialem ale ciagle cos innego mnie odciagalo - np jadac autostrada zauwazylem wyskocznie no to postanowilem sobie poskakac i tak chyba z 20razy zawracalem i sie rozpedzalem, aby skoczyc jak najdalej ;D - o to mi wlasnie chodzi - jedziesz po miescie i nagle cos cie odciaga od reszty, cos cie przyciaga dla jakiegos w sumie bzdetu

znalazlem gdzies pozniej jakas ikonke czaszki - oczywiscie musialem z bazooki w okreslonym limicie czasu powystrzelac samochody innej mafii i policje ktora tez zaczela sie zjezdzac.

gra nabiera smaku (dilowanie - powoli zaczynam kumac, co gdzie i jak) ... tylko kilka razy mnie zlapala policja, kilka razy zginalem i nie mam nic kasy - musze zaczac zarabiac!
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: GTA: CHINATOWN WARS - nowe informacje i screeny

Post autor: ramzes64 » 2009-03-27, 10:11

znalazlem pile lancuchowa - bawie sie w Gears of War / MadWorld - :wink:

odpalilem gre jakos o polnocy i do drugiej gralem - ogolnie zadnej misji chyba nie zrobilem - co jechalem, to mnie diler odciagal, a po interesach z nim, policja ganiala - no to trzeba bylo spierdzielac i tak w kolko - FAJNIE!

Fajne jest tez to pozbywanie sie policji, trzeba zepchnac scigajacy nas radiowoz na jakis blok, inny samochod, albo mocno w niego przypierdzielic ... juz nie trzeba uciekac (gaz do dechy), a zwalniac, pozwolic aby sie rozpedzili i przwalili w cos lub kogos... mozna jechac pod prat - jeszcze latwiej - szczegolnie na jakichs szerokich uliczkach...

no ta gra mam momenty ;D
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

Awatar użytkownika
artemis
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 554
Rejestracja: 2008-07-17, 11:40

Re: GTA: CHINATOWN WARS - nowe informacje i screeny

Post autor: artemis » 2009-03-27, 12:27

ramzes64 pisze: gra nabiera smaku (dilowanie - powoli zaczynam kumac, co gdzie i jak) ... tylko kilka razy mnie zlapala policja, kilka razy zginalem i nie mam nic kasy - musze zaczac zarabiac!
Też sie wkurzyłem jak straciłem kase... Zaczełem od nowa grać i wyłączyłem autosave... to chyba pomaga bo inaczej to save sie robi po wyjściu z komisariatu...

Zgadzam się, że to troche powrót do korzeni. Jak na razie oceniam ją na 9/10. Na pewno jedna z najlepszych gier na DS-a. Dobry patent jest z tym uciekaniem policji :smile: . Szkoda troche, że wojsko po długim czasie ucieczki nie przyjeżdża.

A najlepszy patent to dla mnie GPS :smile: . Nie wiem czy we wcześniejszych częściach był, ale tutaj z dotykowym ekranem jest rewelacyjny :smile: . Generalnie dotykowy ekran bardzo sie przydaje :smile:

Awatar użytkownika
artemis
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 554
Rejestracja: 2008-07-17, 11:40

Re: GTA: CHINATOWN WARS - nowe informacje i screeny

Post autor: artemis » 2009-03-27, 13:11

Na wyspie po lewej stronie jest kamizelka ochronna i czaszka po której się z jakiejś spluwy rozwala wszystko na punkty :smile: . Za takie smaczki lubie GTA :smile: . Ciekawe czy jakiś czołg jest gdzieś ukryty :smile:

I granaty tam są :smile: . Na podeście

Awatar użytkownika
boltzman
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 232
Rejestracja: 2008-08-20, 12:15

Re: GTA: CHINATOWN WARS - nowe informacje i screeny

Post autor: boltzman » 2009-03-27, 15:11

Hehe Kiiiiiiill Frenzyyyyy :-D zawsze to lubiłem.

Muszę chyba uśmiechnąć się do Ramzesa, wpaść do Koszalina - może pożyczy :-D
Nie ma nic bardziej przerażającego, niż głupota w akcji.

FC GoldenEye 007 Wii - 128 736 299 761
Mario Kart DS - 481 340 722 337
StarFox Command DS 844 241 773 115

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: GTA: CHINATOWN WARS - nowe informacje i screeny

Post autor: ramzes64 » 2009-03-27, 18:22

boltzman pisze:Hehe Kiiiiiiill Frenzyyyyy :-D zawsze to lubiłem.

Muszę chyba uśmiechnąć się do Ramzesa, wpaść do Koszalina - może pożyczy :-D
nie licz na to - ale jak chcesz, to mge odlozyc dla ciebie jeden egzemplarz :wink:

artemis - a koktajle lomotowa robiles juz? ... tych misji od czaszki mialem juz kilka, z bazooki strzelalem, z jakiegos karabinku z jakims kolesiem ... a i jadac zatrzymalem sie przy jakims gosci przy budce z hot dogami i lecil mi zadanie - abym podlozyl bombe pod samochod jego zony ;) ... oczywiscie jak podjechalem pod samochod, to minigierka sie wlaczyla z montowaniem tej bomby

a i fajne bylo niszczenie samochodu konkurencji, otworzylem maske i zmasakrowalem mu silnik itd ;D

ja tam ram nadal z auto save ... nie traci sie calej kasy po wyjsciu z wiezieniu - ale mialem jej malo i dlatego nie mam juz nic - cos mnie drazni ze za misje zarabia sie tak malo - bo 50$ ... na zarabianiu na dragach mozna wyjsc najelpiej ... po prostu trzeba sie starac nie dac zlapac policji i zarabiac, bo juz kilka mieszkan moglem kupic - gdybym mial kase
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

soberpl
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1984
Rejestracja: 2005-12-20, 23:41
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Re: GTA: CHINATOWN WARS - nowe informacje i screeny

Post autor: soberpl » 2009-03-27, 19:12

Gra genialna :) Wczoraj nastawiony, że zacznę wypełniać misje, skończyłem na 2 h zwiedzania miasta :] Największą zaletą gry są właśnie te smaczki. Możliwość bycia kierowcą taksówki, karetki, wozu policyjnego (włączanie, wyłączanie syreny :D), taki pojazd z smokiem na dachu, motory i inne. Widziałem motorówki, ale uciekałem przed stróżami prawa i nie wiem czy można pływać. Właśnie jadąc za jakimś samochodem widać jak włączają kierunkowskazy, a my też możemy?

Awatar użytkownika
artemis
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 554
Rejestracja: 2008-07-17, 11:40

Re: GTA: CHINATOWN WARS - nowe informacje i screeny

Post autor: artemis » 2009-03-27, 21:57

Koktajli jeszcze nie znalazłem ale widze, że już troche więcej odkryłeś ode mnie :smile: . Jak widział ktoś czołg to niech pisze :P .

A motorówkami da sie pływać :smile: . Dobry jest też motyw ze strzelaniem z samochodu :smile:

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: GTA: CHINATOWN WARS - nowe informacje i screeny

Post autor: ramzes64 » 2009-03-27, 22:00

my kierunkowskazow raczej nie mozemy wlaczac

do wody mozesz wskoczyc - bedziesz plywal

ja teraz tez troche pogralem, ale nie w misje - tylko znow dilowanie ... sama jazda po miescie jest fajna - a do tego gdy zauwaze jakas wyskocznie i bilbord (przez ktory mozna przeskoczyc i zdobyc "cos tam" to to robie - chyba z 30 ich jest do rozwalenia

100kamer w miescie jest do rozwalenia - wiec jadac gdzies i nagle jak zobacze jakis z tych elementow - to sie odciagam od miejsca w ktore chcialem jechac a bawie ie tu :)

w hydrant na ulicy jakis jak walniesz, to fontanna wody wylewa sie w powietrze... ta gra ma wiele ciekawych elementow i choc jest moze ograniczona technologicznie - to jednak zachwyca!

jak sobie jezdzilem po miescie to stwierdzilem ze fajnie to miasto z gory w sumie wyglada, sterowanie pojazdami, ruch uliczny, piesi, jakies kubly na smiecie ... gdzies na jakims odiedlu domkow, od strony ogrodu znalazlem albo kosiarke, albo gokarta :)

co tam jeszcze za fajnosci odkryliscie w tej grze?

* ps - mam pytanko - po iescie jezdza jakies ciezarowki (na mapce oznaczone czerwona kropka), one ciagle jada, jak w nie walne to uciekaja, wejsc nie moge, probowalem ja staranowac ale sie nie udalo, wprowadilem w jakis slepy zaulek i probowalem rozwalic - to chyba wybuchla, ale wczesniej wyskoczyl z niej jakis koles i mnie zastrzelil
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

Awatar użytkownika
artemis
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 554
Rejestracja: 2008-07-17, 11:40

Re: GTA: CHINATOWN WARS - nowe informacje i screeny

Post autor: artemis » 2009-03-28, 13:57

Ja dzisiaj na zdrapkach w GTA wygrałem 3 tysiaki + apartament na La Plaza :grin: .

A na ciężarówki nie zwróciłem uwagi jeszcze :P

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: GTA: CHINATOWN WARS - nowe informacje i screeny

Post autor: ramzes64 » 2009-03-28, 14:29

artemis pisze:Ja dzisiaj na zdrapkach w GTA wygrałem 3 tysiaki + apartament na La Plaza :grin: .

A na ciężarówki nie zwróciłem uwagi jeszcze :P
a ja maksymalnie to chyba wygralem z dwa razy po 200dolców - praktycznie omijam te zdrapki - nuda ;)

wczorj na dilowaniu zarobilem duzo kasy i nawet moglbym juz kupic sobie jakies drugie mieszkanko - no ale kurde taki pazerniak ze mnie, ze duzo narkotykow kupilem i wozilem przy sobie (wiec cala kase mialem w narkotykach) - no i mnie gliny zlapaly ;( ... po wyjsciu z pierdla placi sie tam jakis maly mandacik (cos tam za drobne zzera) no ale narkotyki i bron przepada - a wiec kasa w narkotykach poszla sobie :(

tak sobie ostatnio jezdzilem po miescie, ze pomyslalem ze moze warto porobic jakies misje wiec wzialem jedna - zapomnialem ze po wyjsciu z aresztu nie mam broni, a trafila mi sie misja w ktorej mialem uwolnic kilku typow z ostrzalu - wiec wlecialem z impetem w nich samochodem ;D ... wyskoczylem z niego szybko, podlecialem do jednego - zastosowalem ciosy karate (kilka kopniakow i sierpowych), koles zdechl - ja zabralem jego bron i w jego towarzyszy moglem juz naparzac z pistola ;D - SZYBKA AKCJA 8)

aha - no i na robieniu tatuazy mozna tez troche zarobic

a od granatow wole jednak koktajle molotova

aha 2 - no i jedno co mi sie jeszcze spodobalo, ze jak na stacji benzynowej nie wychamowalem i wjechalem w dystrybutor (to wylecialem w powietrze) - a myslalem, ze tylko sie na nim zatrzymam (jak w starych dwuwumiarowych GTA) - zem tego nie prewidzial.
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

Awatar użytkownika
artemis
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 554
Rejestracja: 2008-07-17, 11:40

Re: GTA: CHINATOWN WARS - nowe informacje i screeny

Post autor: artemis » 2009-03-28, 15:07

aha 2 - no i jedno co mi sie jeszcze spodobalo, ze jak na stacji benzynowej nie wychamowalem i wjechalem w dystrybutor (to wylecialem w powietrze) - a myslalem, ze tylko sie na nim zatrzymam (jak w starych dwuwumiarowych GTA) - zem tego nie prewidzial.
Też miałem taką akcje :P . Dobry motyw :smile: .

Ja już mam 7000 ze zdrapek :P . Teraz na czymś innym kase trzeba robić :P . jest jakiś sklep z bronią gdzieś?

ODPOWIEDZ