O wyzszosci PSP nad DS... i DS nad PSP

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8536
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: O wyzszosci PSP nad DS... i DS nad PSP

Post autor: Axi0maT » 2009-06-06, 18:14

Rabisin pisze:Podobno "starym" odbija na starość i robią wszystko aby być młodsi, w Twoim wypadku stało się nadzwyczaj mocno, gdyż zacząłeś grać w gry przeznaczone dla ... dzieci, ty jakże dorosły graczu.
Twoja zgryzliwosc siegnela dna. Chyba zaczne ignorowac twoje posty, bo bije od nich betonem na kilometr.
Rabisin pisze:W gry zacząłem grać od wieku 7 lat, już jako dziecko męczyło się Residenty
Wow... A na opakowaniu Residenta nie bylo czasem literki "M"? No tak... ale jakbys przestrzegal oznaczen to pewnie dopiero na dniach bys zagral w zombiaczki. :lol
Rabisin pisze:powiedz atrakcyjnej dziewczynie, że lubisz, czy w Twoim wypadku uwielbiasz grać w Maria, skoro to taka gra przebijająca się fabułą, gameplayem,grafiką i dźwiękiem to chyba Ciebie nie wyśmieje ?
Zona nie narzeka. Sama chetnie gra w Mariana. Szczegolnie w Super Mario 64.
Rabisin pisze:Grałem w nowsze Mario - SM64 i SMS jak i Galaxy
Czyli grales w jedna gierke na Wii i na tej podstawie wysuwasz te wszystkie wnioski... No brawo!!!

Rabisin
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 49
Rejestracja: 2009-06-05, 14:40

Re: O wyzszosci PSP nad DS... i DS nad PSP

Post autor: Rabisin » 2009-06-06, 18:30

Grałem w sporo produkcji od Nintendo i nie było gry od N która by mnie wciągnęła na dłużej.

Zgryźliwość ... po prostu nie jesteś w stanie odpowiedzieć i piszesz głupoty w stylu - bije od Ciebie beton, gdybym chciał mógłbym napisać od Ciebie "wali dwoma betonami", ale nie
zniże się do Twojego poziomu, wole bowiem interesującą dyskusję.

Grasz z żoną w Mario hmmm jak możesz grać, skoro ile razy wejdę na to forum i napisze posta to Ty za każduym razem odpisujesz - czyżby nie wciągało Mario ?

Jest inna wersja ... jesteś już nieco "stary" z całym szacunkiem do Twojego wieku i wolisz pograć w gry "prostrze" gdzie nie trzeba się męczyć, tylko skakać, biegać etc.

Awatar użytkownika
Spyro1993
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 2184
Rejestracja: 2008-06-29, 16:49
Lokalizacja: Knurów
Kontakt:

Re: O wyzszosci PSP nad DS... i DS nad PSP

Post autor: Spyro1993 » 2009-06-06, 18:33

Kurt pisze:Uważam, że Rabisinowi chodzilo o to, że podczas podrozy czasami chce sie obejzec film badz posluchac muzyki i pomocne jest psp.
To jak chce oglądać film to może zainwestuje w Xboxa 360 i ekranik 7"? To już wygodniejsze niż PSP. Eh... Kiedyś było fajnie - taki Game Boy - można było na nim grać i wszyscy byli szczęśliwi. :wink:
Rabisin pisze:gry
dla dzieci pokroju Zeldy,czy Maria ok
Tak, tak... Jak Zelda jest grą dla dzieci to ja jestem Alojz. Grając w Zeldę trzeba myśleć i znać język - a tego dziecko nie umie.
ramzes64 pisze:P.S. ty już piszesz na forum, czy jeszcze wklejasz te teksty z tamtej strony?
Widać, że wkleja...
Trudno aby 19 latek grał w Mario, ludzie nie bądźcie śmieszni, jak to brzmi... Co to za człowiek, który gra w Mario, jeżeli dla niego to super gra to pozdrawiam
W Mario grają nawet starsi i czy to jest powód do wstydu? NIE! Mario (zwłaszcza w moim odczuciu Super Mario Sunshine) jest świetną grą. Jakoś wszyscy akceptują i duża część znajomych podziela takie samo zdanie o Marianie. :smile: Czy jak podoba się nam jakaś gra to musimy patrzeć czy nasza metryka się zgadza albo co inni sobie pomyślą> Nie - jesteśmy tacy jacy jesteśmy i gramy w to co nam się podoba - i to jest piękne, to jest idea grania. Jeśli myślisz, że trzeba grać w to, co wg ciebie wypada w naszym wieku to żal mi ciebie...

Przepraszam za wszystkie błędy ortograficzne, językowe, składniowe i gramatyczne występujące w tym poście.

Przed przeczytaniem skontaktuj się z lekarzem lub farmaceutą, bo każdy czytany post zagraża twojemu życiu lub zdrowiu.
Mój friendcode:
Nintendo 3DS: 1075-0891-4847
Nintendo Switch: SW-7223-6894-3313

(2b v ~2b) - Szekspir

Awatar użytkownika
Spyro1993
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 2184
Rejestracja: 2008-06-29, 16:49
Lokalizacja: Knurów
Kontakt:

Re: O wyzszosci PSP nad DS... i DS nad PSP

Post autor: Spyro1993 » 2009-06-06, 18:35

Rabisin pisze:Jest inna wersja ... jesteś już nieco "stary" z całym szacunkiem do Twojego wieku i wolisz pograć w gry "prostrze" gdzie nie trzeba się męczyć, tylko skakać, biegać etc.
Akurat trzeba się nad tym pomęczyć - wyliczyć każdy skok. To nazywa się esencja gry. :smile:
Mój friendcode:
Nintendo 3DS: 1075-0891-4847
Nintendo Switch: SW-7223-6894-3313

(2b v ~2b) - Szekspir

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8536
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: O wyzszosci PSP nad DS... i DS nad PSP

Post autor: Axi0maT » 2009-06-06, 18:37

Grasz z żoną w Mario hmmm jak możesz grać, skoro ile razy wejdę na to forum i napisze posta to Ty za każduym razem odpisujesz - czyżby nie wciągało Mario ?
A gdzie ten wysyp gierek na konsolki Sony? Czyzbys ty nie mial nic do grania? Tak sie akurat sklada ze jestem moderatorem forum i nadzoruje co piszesz.. moze akurat nadarzy sie okazja zeby ci dac bana ;)

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: O wyzszosci PSP nad DS... i DS nad PSP

Post autor: ramzes64 » 2009-06-06, 21:01

Rabisin pisze:powiedz atrakcyjnej dziewczynie, że lubisz, czy w Twoim wypadku uwielbiasz grać w Maria, skoro to taka gra przebijająca się fabułą, gameplayem,grafiką i dźwiękiem to chyba Ciebie nie wyśmieje ?
a ciebie nie wysmieje ze grasz w Gears of War? ... powie ze jestes dzieciak, bo grasz w "gierki", zamiast zajac sie czyms konkrentym, chodzic na silownie, dbac o sylwetke i robic z siebie dresa.

albo powie ci ze jestes szurniety, że podnieca cie tylko krew lejaca sie z ekranu, moze ona wolalaby abys gral w Mario (bo w jej oczach, bedziesz mogl w przyszlosci zagrac w to z dzieckiem, albo i z nią), a nie w jakies strzelanki, mordobicia itd...

kto ci tak powiedzial ze gry z Mario są dla dzieci? ... po pierwsze to one są przeznaczone dla graczy od 3roku zycia, a wiec sa dla kazdego. Znaczek PEGI 3+ nie oznacza ze tylko 3, albo ze do 3, ale od 3 do 100x (za x wstawic mozna tyle cyfr ile sie da).

* skoro wstydzisz sie grac w takie gry - twoja sprawa. Ja wybieram mario jako czystą niczym nie skażoną rozgrywkę. Ja z dziewczyną moge zagrać w Mario Kart, Super Princess Peach, New Super Mario Bros... a twoja gra z tobą (w to co tam grasz?)

* odrazu cie uprzedze - ze w mysl twojej zasady, ze mario jest dla dzieci, ja uwazam, ze takie GoW, GTA, MGS, Tekken czy inne "dorosle gry" nie są dla dziewczyn (nawet tych dorosłych).
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

Awatar użytkownika
artemis
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 554
Rejestracja: 2008-07-17, 11:40

Re: O wyzszosci PSP nad DS... i DS nad PSP

Post autor: artemis » 2009-06-06, 21:30

Moja dziewczyna GOW-a wyśmieje, że głupie,a Mario na DS-a całego przeszła ( z moją mała pomocą) 8)

A wogole to jakiś prowokator, bo nikt trzeźwo myślący by nie pisał takich bzdur:P

Awatar użytkownika
Spyro1993
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 2184
Rejestracja: 2008-06-29, 16:49
Lokalizacja: Knurów
Kontakt:

Re: O wyzszosci PSP nad DS... i DS nad PSP

Post autor: Spyro1993 » 2009-06-06, 22:02

artemis pisze:A wogole to jakiś prowokator, bo nikt trzeźwo myślący by nie pisał takich bzdur:P
Tak, tak... Prowokator. Koleś ma ledwo 1 dzień konto, a tu już rzucił 25 postami prowokacyjnymi. Dużo czytania jest dzięki temu, ale nie do końca na poziomie i to jest źle.
Mój friendcode:
Nintendo 3DS: 1075-0891-4847
Nintendo Switch: SW-7223-6894-3313

(2b v ~2b) - Szekspir

Kurt
'jeszcze jeden stopien i...'
'jeszcze jeden stopien i...'
Posty: 902
Rejestracja: 2007-04-14, 09:09

Re: O wyzszosci PSP nad DS... i DS nad PSP

Post autor: Kurt » 2009-06-06, 23:43

Wiecie, koleś jest redaktorem na dwóch portalach o konsolach, ma też bloga. Ja myśle, że on pragnął się podzielić swoimi spotrzeżeniami itd :)

kon
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 257
Rejestracja: 2009-03-10, 18:04

Re: O wyzszosci PSP nad DS... i DS nad PSP

Post autor: kon » 2009-06-07, 01:26

wiecie, ja mysle, ze jest grafomanem-schizofrenikiem i jego spostrzezenia sa durne.
na pewno jezyk polski nie jest dla niego "prostrzy".
a dajcie linki do tych dwoch portali o konsolach, czuje ze moga byc dobre.

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8536
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: O wyzszosci PSP nad DS... i DS nad PSP

Post autor: Axi0maT » 2009-06-07, 06:56

Proponje zeby juz z niego zejsc bo naprawde mial tutaj ciezki pierwszy dzien. Dajmy mu druga szanse, bo poki co to jest tutaj konfrontacja Rabisin kontra reszta forum... no jeszcze Kurt czasem stanie w jego obronie. Mysle ze zasadniczym problemem jest to ze koles trafil na strone o tematyce retro gdzie uzytkownicy (czyt. my) maja dosc specyficzny tok rozumowania - preferuja starocie i w grach dostrzegaja cos wiecej niz tona grafiki. Podchodzac do tematu ze slowami na ustach Sony jest the best, sam sie prosi o zgnojenie juz na starcie. Mysle jednak ze trzeba mu czasu aby zapoznac sie z jakimis grami typowo retro i wowczas byc moze zrozumie bijaca o nich magie. W przeciwnym wypadku raczej nie wroze mu tu wielkiej kariery.

PS: Tego bloga odnalazlem... Zalamalem rece po 5 minutach. Dajcie linki do tych stronek, chetnie poczytam cos wiecej i zobacze co tam sklecil.

Rabisin
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 49
Rejestracja: 2009-06-05, 14:40

Re: O wyzszosci PSP nad DS... i DS nad PSP

Post autor: Rabisin » 2009-06-07, 11:31

Axiomat, mimo że mamy tak odmienne zdanie, to Cie polubiłem, ponieważ jesteś
facetem z klasą i interesująco się prowadzi z Tobą dyskusję. Niestety z innymi Panami już tak różowo nie jest. Faktycznie, to forum o grach retro i 90% użytkowników to
właśnie fani owych gier, którym się takie starsze produkcje podobają i nie zmienią
swoich przekonań, jednak mimo wszystko chyba każdy powie, że była to niezmiernie
ciekawa i fascynująca dyskusje - było to bowiem zderzenie dwóch Światów.
Ja już niebawem przestanę się udzielać na tym forum, część będzie się cieszyć, zaś
druga część smucić. Być może nikt płakać za mną nie będzie, ale Wszyscy muszą
się zgodzić, że to właśnie ja nakręciłem owe forum, które od paru tygodni miało
tzw. przestój, a dzieki mnie się ożywiło.

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8536
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: O wyzszosci PSP nad DS... i DS nad PSP

Post autor: Axi0maT » 2009-06-07, 13:12

Hmmm.. ciezko mowic o przestoju. Forum ma swoje wlasciwe leniwe tempo ktore dotychczas nikomu specjalnie nie przeszkadzalo. Dzieki temu da sie je bez problemu ogarnac w calosci poswiecajac 20-30 minut dziennie. Ine molochy maja to do siebie ze w pewnym momencie zaczyna czytac sie tylko wybrane tematy ignorujac pozostalem. Tu jest inaczej (przynajmniej ja tak mam). Kazdy wie ze jak pojawia sie jakis post to zazwyczaj jest rzeczowy i wnosi cos wiecej niz "Noooo, ta gra fajna jest". Poza tym nie nazwalbym tego rowneiz zderzeniem dwoch swiatow, bowiem o ile zagladaja tu gracze typowo retro to maja oni przewaznie rowniez nowsze konsolki (w koncu one tez kiedys przejda do lamusa). Wiekszosc z nas calkiem niezle orientuje sie nie tylko w starociach ale rowniez bacznie obserwuje rynek nowosci.

soberpl
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1984
Rejestracja: 2005-12-20, 23:41
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Re: O wyzszosci PSP nad DS... i DS nad PSP

Post autor: soberpl » 2009-06-08, 16:12

Rabisin pisze:zaś druga część smucić.
Gdzie jest ta druga część (wymień)?
Rabisin pisze: przestój, a dzieki mnie się ożywiło.
Wielkie dzięki! Miałem co czytać i świetnie się przy tym bawiłem :)

PS.
Jak to kiedyś napisał jeden z posiadaczy PSP: "Na DSa wychodzą gry, PSP dostaje nowy firmware".

PS.2
Lekkie pióro...

Ukukuki
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 3400
Rejestracja: 2008-01-25, 19:20
Lokalizacja: okolice Mielca

Re: O wyzszosci PSP nad DS... i DS nad PSP

Post autor: Ukukuki » 2010-03-20, 23:16

Gdzie kupujecie gry na DSa? Ponownie chce kupić jakąś konsole przenośną i nie widzi mi się trzeci raz brać PSP. Z chęcią zagrałbym w Contra 4 ale gdzieś to można u nas w kraju kupić? Czy w grę wchodzi tylko import?
Co do tematu to na plus PSP jest na pewno dostępność gier. Bezproblemowo można dostać każdy hit. Jeśli chodzi o DSa to największy wybór jest na allegro ale znowu wtedy trzeba uważać na piraty.
Famicom!

ODPOWIEDZ